Saltar al contenido

Jak korzystać z aplikacji Uber dla kierowców. Bardzo proste!

26 de enero de 2022

Uber to jedna z aplikacji, które całkowicie zmieniły sposób, w jaki ludzie poruszają się w swoim czasie. Ponieważ jesteśmy w obecności platformy, która sprawia, że podróżuj łatwiej i szybciej. Jeśli więc należysz do tej firmy, wiedza o tym, jak korzystać z aplikacji Uber dla kierowców, będzie bardzo przydatna.

Jedną z jego najbardziej wyróżniających się i kultowych cech jest to, że korzystanie z tej aplikacji jest bardzo bezpieczne. Poza tym, co ma związek z klientami, którzy korzystają z korzyści, jakie oferuje im Uber. Ten przypadek jest wyjątkowy, nie chcieliśmy przestać wspominać o tym, co dzieje się z partnerami napędowymi tej firmy.

Poza różnymi pytaniami, na które zwykle staramy się odpowiedzieć, jak działa Uber dla tych, którzy chcą podróżować swoimi samochodami. W tym konkretnym przypadku będziemy rozmawiać jak korzystać z aplikacji Uber dla kierowców.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym zakresie, jest to, że Uber ma różne zastosowania kierowców w zależności od miasta, w którym się znajdujesz. Tak więc recenzja, którą zamierzamy zrobić, jest czymś ogólnym, a nie specyficznym dla żadnej z tych wersji.

Jak zarejestrować się w Uberze dla kierowców?

Jeśli mówimy o aplikacji Uber dla kierowców, zasadniczo musimy wspomnieć o jej głównych funkcjach lub funkcjach, które należy wziąć pod uwagę. Dlatego w kolejnych wierszach nauczysz się: w pełni wykorzystaj możliwości co daje Ci Uber.

Ale pierwszym krokiem, jak zawsze, będzie rejestracja i w tym celu najpierw udaj się do naszego sklepu z aplikacjami par excellence i wyszukajkierowca uberaY sprawdź, czy jest kompatybilny z naszym telefonem komórkowym, ponieważ w wielu przypadkach to nie działa. Jaka jest przeznaczona aplikacja dla kierowców?

i kontynuuj serię kroki, które wskazuje, aby wiedzieć, jak korzystać z aplikacji Uber dla partnerów kierowców i zawsze masz informacje, aby odzyskać nasze konto w przypadku jego utraty

użytkownik wchodzący do uber taxi

Proces wprowadzania i akceptacji w systemie Uber dla kierowców jest nieco bardziej skomplikowany, dane osobowe, które musisz wypełnić. Niektóre wymagania do pracy w Uber muszą być spełnione co do joty, takie jak:

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy jest niezwykle ważne.
  • Czysty rejestr karny
  • Model samochodu po 2009 r.

Gdy to zrobisz, możesz zostać Partnerem Uber!

Jak korzystać z aplikacji Uber dla kierowców?

Kroki korzystania z aplikacji po pobraniu to:

Wśród opcji musimy kliknąćpołączyć zmieniasz swój status online na zacznij otrzymywać prośby od pobliskich klientów. Możesz więc zdecydować, kiedy rozpocząć i zakończyć dzień pracy.

Ponadto, jeśli naciśniesz w prawym górnym rogu aplikacji, możesz nałożyć Informacje o ruchu Google. Coś przydatnego zwłaszcza w miastach o dużym natężeniu ruchu samochodowego.

Zobaczysz, że jeśli naciśniesz ikonę celownika, możesz ponownie wyśrodkować mapę na jej pozycji GPS. To narzędzie będzie pozwoli poznać pozycję użytkowników, a po zebraniu również cel, do którego chcą dotrzeć.

Wszelkie pytania dotyczące kompletnych zestawień płatności, a także sposobu, w jaki radziłeś sobie na stanowisku kierowcy, znajdziesz bezpośrednio w LUBber.com.

Jak dowiedzieć się o kwalifikacjach, szczegółach wyjazdu i otrzymanych płatnościach?

Poza tym, jeśli chcesz zobaczyć swoje „Oceny”, możesz uzyskać do nich dostęp z sekcji o tej samej nazwie. Jeśli chcesz zobaczyć komentarze klientów, musisz przejść do sekcji „Reakcje”. Będziesz mieć również możliwość zakwalifikowania swoich klientów na koniec każdej podróży.

Kontynuując funkcje aplikacji Uber dla kierowców, musimy powiedzieć, że w sekcji „Konto”, wybierając „Mapa tras”, znajdziesz wszystkie pełne szczegółyon wycieczka aktualny lub ostatni, który zrobiłeś. Służy więc jako dowód na każdą ewentualność.

Jeśli klikniesz „Dokumenty”, w międzyczasie możesz zrób zdjęcie swojego ubezpieczenia licencji i Rejestracja i prześlij je do Ubera w celu sprawdzenia. W sekcji Pomoc oczywiście zobaczysz znacznie więcej informacji w tym zakresie.

Niektóre końcowe szczegóły dotyczą sekcji Konfiguracja, z której możesz: zmień aplikacje, które wysyłają Ci informacje. Na przykład przechodzenie z Map do Waze.

Pod koniec dnia możesz zobacz status swojego zarobki według ilości wyjazdów co zrobiłeś Wszystkie pieniądze gromadzą się do weekendu, można je przelać na numer konta, które połączyłeś podczas rejestracji. Łatwy, bezpieczny i niezależny sposób na generowanie dochodu!

dołącz do naszego kanału telegram