Skip to content

Dlaczego nie mogę poprosić o Uber z płatnością gotówkową? Jak mogę zmienić metodę płatności?

22 de wrzesień de 2021

Uber jest jednym z najpopularniejsze aplikacje dzisiaj zażądać transportu. Nie możemy zaprzeczyć, że ceny obsługiwane przez tę aplikację są znacznie tańsze niż jakikolwiek tradycyjny transport. Dlatego zyskał dość dużą popularność na całym świecie, ale zdarzają się sytuacje, w których użytkownicy się zastanawiają Jak mogę poprosić o Ubera z płatnością gotówką?

Oznacza to jednak, że nie jest wolny od jakiegoś innego problemu. Ponieważ, jak powiedzieliśmy, wielu użytkowników zastanawia się, dlaczego nie mogę poprosić o Ubera z płatnością gotówkową? o Jak można zapłacić gotówką? I to zobaczymy dalej.

Możemy napotkać kilka błędów przy zamawianiu pojazdu w Uber. Ale najczęstszym ze wszystkich jest, gdy chcemy dokonać płatności gotówkowej. Pojawi się komunikat informujący o błędzie. Oczywiście poza tym zdarzają się sytuacje, w których nie można korzystać z aplikacji na telefonie komórkowym, ale mimo to istnieją również sposoby korzystania z niej na komputerze z aplikacją lub bez niej.

Pomimo tego czy innego błędu, Uber niewątpliwie Jest uważana za jedną z najlepszych usług taksówkowych A jeśli nam nie wierzysz, możesz zobaczyć różnice między taksówką a Uberem. I oczywiście na każdy błąd istnieje rozwiązanie, więc nie martw się, jeśli nie możesz poprosić o Uber z płatnością gotówkową. Dbamy o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Dlaczego Uber nie pozwala mi płacić gotówką?

Ten błąd jest dość powszechny i ​​wiele osób go zawsze rozumie. Właściwie to dlatego, że nie dodałeś żadnej karty kredytowej. Nie ma znaczenia, czy nie zamierzasz z niego korzystać w dowolnym momencie, konieczne jest dodanie karty kredytowej, aby móc zapłacić gotówką. W ten sposób unikniesz problemu.

Oczywiście, jak widać w sekcji pomocy, którą Uber oferuje swoim użytkownikom. To jest musisz też zweryfikować konto. Na koniec musisz tylko przejść do wykonania kroków, które już Ci przekazaliśmy, abyś mógł skutecznie przeprowadzić ten proces.

Następnie, gdy poprosisz o Ubera, możesz wskazać, z której metody płatności będziesz korzystać i wtedy możesz wybrać między płatnością kartą kredytową lub gotówką.

Innym sposobem na naprawienie tego jest odinstalowywanie aplikacji a następnie zainstaluj go ponownie. Teraz musisz zalogować się swoimi danymi, tym samym kontem co zawsze i problem zostanie rozwiązany. Ale musisz dodać kartę kredytową i zweryfikować swoje konto, zanim zaczniesz korzystać z aplikacji.

telefon komórkowy z aplikacją uber na ekranie

Zasadniczo wszystko, co musisz zrobić, to dodaj kartę kredytową Przed zamówieniem auta nie jest to wcale skomplikowane i jak powiedzieliśmy powyżej, dodanie go nie oznacza, że ​​koniecznie trzeba z niego korzystać. Ale jest to konieczne, aby ten denerwujący błąd już się nie pojawiał i można było zamówić Ubera tak szybko, jak to możliwe.

Jak zapłacić za Uber gotówką?

Sam w sobie, jeśli jesteś nowym użytkownikiem, proces jest prosty, wystarczy poprosić o normalnego Ubera. Aby więc zamówić Ubera i zapłacić gotówką, musisz przede wszystkim: naciśnij gotówkę a następnie „Zażądaj Ubera” Jeśli pojawił się ten błąd, wystarczy postępować zgodnie z wcześniej podanymi informacjami.

A jeśli nadal nie wiesz, czy Uber to dobra usługa, ponieważ ma pewne błędy w aplikacji. Wyjaśnimy Twoje wątpliwości, ponieważ jak już wcześniej mówiliśmy, nie ma powodu do zmartwień. Dziś, jak powiedzieliśmy wcześniej, Uber jest jedną z usług taksówkowych najczęściej używanych przez użytkowników w różnych krajach.

A to dlatego, że aby być kierowcą Ubera, musisz przejść kilka testów. Testy te są odpowiedzialne za testowanie wydajności pracy osoby, która chce być Uberem. Ponadto, w przeciwieństwie do konwencjonalnych taksówek, możesz znaleźć bardzo interesujących ludzi prowadzących Ubera, ponieważ jedna z cech Ubera jest zaoferowanie najlepszej obsługi klienta.

Ponieważ po użyciu tej aplikacji, pozostaje tylko zakwalifikować dostawcę usług.

dołącz do naszego kanału telegram