Skip to content

Jak zmienić punkt wyjazdu w Uber po złożeniu wniosku o usługę

30 de grudzień de 2021

Uber jest dziś bardzo popularną firmą, a wszystko to dzięki temu, jak wygodne i praktyczne jest korzystanie z jego usług, a także jak wydajna. Nie wszyscy wiedzą, że możliwa jest zmiana punktu początkowego po zgłoszeniu usługi. Aby wiedzieć, jak to zrobić, a także w jaki sposób możesz zamówić usługę Uber, temat zostanie omówiony poniżej.

Jak zmienić lokalizację w aplikacji Uber?

Platforma Uber ma tę wspaniałą funkcję, że bez względu na to, gdzie jesteśmy, możesz zamówić usługę, a transport dotrze bezpośrednio do miejsca, w którym się znajdujemy. Niemniej jednak, przed złożeniem wniosku nie pozwalała na zmianę punktu stronniczya naszej podróży, więc popełnienie błędu oznacza konieczność odwołania podróży, a nawet utratę części naszych pieniędzy.

Jednak teraz to się zmieniło, ponieważ jest to możliwe zmienić lokalizację punktu początkowego naszej podróży i miejsca przybycia. Aby wiedzieć, jak to zrobić, procedura zostanie opisana poniżej.

Do miejsca docelowego przyjazdu

Ta procedura jest dość prosta. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to aplikacja Uber musi być aktualnaw przeciwnym razie ten samouczek nie zadziała. Ponieważ już zalogowaliśmy się na nasze konto, należy wybrać miejsce, które wybraliśmy jako punkt wyjścia.

Wybierając miejsce spotkania, musisz kliknij przycisk „Edytuj”, a stamtąd można dokonać zmiany punktu przylotu. Należy jednak wziąć pod uwagę, że może to prowadzić do zmiany tempa podróży, jeśli miejsce jest znacznie dalej; plus ewentualnie dłuższa podróż. Jednak wykonanie tej czynności jest dość proste.

Punkt startu

Aby zmienić punkt startowy naszego Ubera proces będzie prawie taki sam jak w przypadku miejsca docelowego. Musisz otworzyć naszą aplikację i wybrać nasz punkt początkowy, a następnie wybrać „Edytuj”. Aby to zmienić, musisz zrobić przeciągnij go lub wpisz nowy adres początkowy.

Jasne, to bardzo proste, ale nie jest wskazane, aby robić to zawsze ze względu na czas. Ponieważ podczas zamawiania usługi platforma wylicza najlepszą trasę do miejsca, w którym się znajdujemy, jeśli to zmienimy, możemy stracić czas, aby kierowca mógł dotrzeć do nowego miejsca spotkania.

Lokalizacja kraju

Chociaż jest to bardzo fajna funkcja, prawda jest taka jeszcze niedostępne we wszystkich krajach. Z tego powodu nie ma możliwości zmiany lokalizacji kraju. Jednak z pewnością jest dość wydajny w krajach, w których jest dostępny, i oczekuje się, że wkrótce będzie dostępny we wszystkich regionach.

Jakie są kroki, aby poprosić o usługę odbioru od Ubera?

telefon z aplikacją uber

Skorzystanie z usługi Uber jest wysoce zalecane, wszystko dzięki temu, że posiada ona świetne funkcje. Na przykład jest to wydajna usługa, oprócz tego, że jest spersonalizowana, ponieważ możemy wybierać między kilkoma rodzajami Ubera. A jakby tego było mało, opłaty uiszcza się bezpośrednio z aplikacji.

Z tych powodów wiele osób woli korzystać z tej firmy. I wiedzieć, czym one są kroki, aby poprosić o usługę odbioru W Uber procedura zostanie krótko wyjaśniona poniżej.

Z najbliższego punktu startowego

Aby zamówić Ubera, pierwszą rzeczą do zrobienia jest wejście do aplikacji i zalogowanie się. Po tym musisz wprowadź miejsce odbioru. Na dole pojawi się małe menu, z którego będzie można wybrać typ Ubera, którego chcemy zatrudnić. Po wykonaniu wszystkich tych kroków wystarczy kliknąć „Zapytanie”.

Teraz musisz zrobić poczekaj, aż nasza prośba zostanie zaakceptowana przez jakiegoś dyrygenta. Gdy ktoś to potwierdzi, wystarczy zobaczyć lokalizację kierowcy i szacowany czas przyjazdu. Przy składaniu wniosków stawki zostaną anulowane bezpośrednio z aplikacji. Z pewnością nie jest to skomplikowane.

Aby zmienić punkt początkowy

otwieranie aplikacji uber

Teraz, jeśli popełniliśmy błąd lub wystąpiły jakiekolwiek niedogodności, istnieje możliwość przeniesienia punktu startowego naszego Ubera. Aby to zmienić wystarczy postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi powyżej: wybierz lokalizację miejsca spotkania, kliknij „Edytuj” i na koniec wpisz nowy adres.

Teraz jest coś, co jest ważne, aby wiedzieć: chociaż to Uber możesz zmienić lokalizację odbioru, istnieje ograniczona liczba przypadków, w których można to zrobić. Następnie zostanie powiedziane, ile razy można to zrobić.

Ile razy mogę zmienić miejsce odbioru?

Ta fajna funkcja zmień punkt startowy naszej wycieczki Uberem Można to zrobić tylko raz i dlaczego jest to zrozumiałe. Gdyby ta funkcja nie była ograniczona, znacznie bardziej prawdopodobne byłoby, że ludzie zbytnio zmieniliby miejsce startu usługi, co byłoby bardzo irytujące dla kierowców.

Cóż, widać, że zmiana punktu początkowego w Uberze po zgłoszeniu usługi jest prosta. Każdy może to zrobić ze względu na intuicyjność tej funkcji i właśnie z tego powodu zaleca się ten samouczek dotyczący zamawiania Ubera i zmiany punktu początkowego.