Skip to content

Jak korzystać z aplikacji Uber bez karty kredytowej — metody płatności

20 de styczeń de 2022

Bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na poruszaj się po mieście szybko, wygodnie i bezpiecznieDzieje się to za pośrednictwem usługi Uber. Gdzie można nawet zmienić punkt startowy po zgłoszeniu usługi, świetna opcja, która sprawia, że ​​coraz więcej użytkowników decyduje się na korzystanie z tej aplikacji każdego dnia. Oczywiście istnieją różne metody płatności, które klienci mogą wybierać w zależności od swoich preferencji i bieżących potrzeb.

Z tych wszystkich powodów dzisiaj odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, abyś wiedział jak możesz korzystać z tej aplikacji bez posiadania karty kredyt jako taki. Ponieważ Uber jest tak wszechstronny, że nie tylko pozwala płacić kartą kredytową do konta RUT, ale także oferuje swoim tysiącom klientów inne alternatywy płatności, które zapewniają im większy komfort.

Jakie metody płatności oferuje Uber, gdy nie masz karty kredytowej?

Chcesz korzystać z usług Ubera bez karty kredytowej? Cóż, możesz to zrobić bez problemu. I chodzi o to, że metody płatności są tutaj dość wszechstronne i dlatego w tej sekcji opowiemy Ci o tym wszystko, aby bądź przygotowany, gdy zdecydujesz się zamówić taksówkę do miejsca zamieszkania. Pamiętaj, że w przypadku jakiegokolwiek nieprzewidzianego zdarzenia na drodze możesz zgłosić tego typu zdarzenie przez kierowcę w bardzo prosty i szybki sposób.

Zapłata gotówką

Jeśli jesteś zainteresowany płatnością gotówką, możesz to zrobić bez żadnych niedogodności, ponieważ platforma udostępnia taką opcję swoim użytkownikom. Musisz więc pamiętać, że ważne jest, abyś był zarejestrowany w Aplikacji, aby możesz poznać kwotę do zapłaty w zależności od miejsca gdzie chcesz iść. Musisz również wskazać, że Twoja płatność zostanie dokonana w gotówce, wszystko w menu, które mówi Dodaj metodę płatności.

Z PayPal

Inną z najczęściej używanych alternatyw przez zwykłych użytkowników Ubera jest Paypal. Jest to jednak opcja, która nie obowiązuje jeszcze we wszystkich krajach, więc musisz upewnić się, że Twoja bez problemu pojawi się na liście. Aby to sprawdzić, zalecamy otwarcie aplikacji, przechodząc do sekcji, która mówi Dodaj płatność i Jeśli pojawi się alternatywa Paypal, wystarczy ją wybrać. Później wystarczy dodać swój adres e-mail, aby się zarejestrować i to wszystko.

Korzystanie z Apple Pay

Teraz istnieje również opcja wyboru Apple Pay jako metody płatności za usługi Uber, chociaż jest to nieco inne. Dlatego najważniejsze jest, aby wejść do aplikacji, podając swoje dane osobowe, a następnie wybrać miejsce, z którego zostaniesz odebrany. Później musisz przejść do zakładki, w której dodawane są płatności, aby wybrać Apple Pay jako wskazaną. Wtedy pozostaje tylko to potwierdź swoją decyzję za pomocą Touch ID, aby móc dokonać rezerwacji wewnątrz Ubera.

jak płacić w uber innymi metodami płatności z mojego telefonu komórkowego

Jak zweryfikować swoje konto Uber bez posiadania karty kredytowej?

Ogólnie rzecz biorąc, najczęściej używanym sposobem weryfikacji konta Uber są karty kredytowe lub debetowe. Mimo to istnieją inne alternatywy, które również pozwolą na spełnienie go w bardzo prosty sposób. Pierwszy to za pośrednictwem swojego profilu w sieci społecznościowej na Facebooku, ta alternatywa jest świetna, gdy zamierzasz zapłacić gotówką. Dlatego będziesz musiał użyć swojego profilu, aby móc zweryfikować swoją tożsamość.

Z drugiej strony również możesz skorzystać z weryfikacji telefonicznej jeśli chcesz zostać zarejestrowany jako odpowiedzialny użytkownik Ubera. Dlatego musisz wypełnić pola kodem, o który zostaniesz poproszony w wiadomości SMS wysłanej na Twój telefon komórkowy, jeśli chcesz aktywować i zweryfikować konto. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie, że nie będą używane fałszywe numery telefonów podczas zamawiania wszystkich rodzajów wycieczek w aplikacji Uber.

jak zweryfikować ubera, czy będę płacić gotówką

Dlaczego nie możesz korzystać z aplikacji Uber bez pytania o kartę kredytową?

Jedną z najbardziej wyjątkowych funkcji aplikacji Uber jest to, że została zaprojektowana tak, aby oferować usługa, w której metodą płatności jest karta kredyt lub debet. Powodów jest kilka, ale jednym z głównych jest to, że pod koniec podróży kwota jest automatycznie pobierana z Twojej karty, wskazując szczegóły podróży do miejsca, w którym się odbywa. Ważne jest również, aby powiadomić kierowcę o swojej metodzie płatności, aby nie był zaskoczony, jeśli zapłacisz gotówką i nie będzie miał reszty, aby do Ciebie zwrócić.

dołącz do naszego kanału telegram