Skip to content

Jak mogę sprzedawać z UBER EATS – WYMAGANIA UBER EATS

1 de marzec de 2021

Jeśli szukasz dodatkowego źródła pieniędzy, możesz pracować jako partner Dostawca UBER EATS jako własnego szefa, a może masz restaurację, do której chciałbyś dołączyć do usług dostawczych, aby być rozpoznawalnym i zarabiać więcej.

Tak czy inaczej, jeśli chcesz sprzedawaj z UBER EATS Będziesz musiał spełnić szereg wymagań, które z nich? Tutaj możesz wiedzieć, czym one są, zdziwisz się, jak łatwo je zastosować.

Wymagania, które należy spełnić, aby zostać partnerem dostawczym Uber Eats

Bycie partnerem dystrybucyjnym UBER EATS pozwala na to pracować, będąc własnym szefem. Podstawowe wymagania, które musisz spełnić, aby zostać partnerem dostawczym UBER EATS, to:

  • Bądź pełnoletni. Ma to kluczowe znaczenie i jest jednym z głównych wymagań. Musisz mieć ukończone 18 lat.
  • Posiadaj środek transportu: jeśli masz rower, motocykl lub samochód, spełniasz już ten wymóg. Należy zwrócić uwagę na to, że niezależnie od pojazdu, posiada on identyfikację z CURP, a nie paszporty. Ważne jest również, abyś to zrobił prawo jazdy (mowa o motocyklach i samochodach) oraz dowód rejestracyjny.
  • Istotne jest również posiadanie smartfona, na którym można zainstalować aplikację dla dostawców.
  • Aby dokonać płatności, musisz mieć aktywne konto bankowe, na które co tydzień przelewane będzie Twoje wynagrodzenie.

Po spełnieniu tych wymagań należy przejść do zarejestrować się na platformie przez UBER. Tam musisz wpisać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, podać miasto, w którym mieszkasz, swój osobisty numer telefonu oraz hasło, które musisz zapamiętać, aby uzyskać dostęp do profilu, który utworzysz.

Aby się zarejestrować, masz możliwość uzyskania dostępu do strony internetowej lub z aplikacji UBER Driver dostępnej do pobrania w Google Play. Posiadanie tej aplikacji w telefonie jest niezbędne do zamówienia. Musisz jednak wiedzieć więcej o różnych wymaganiach, aby zostać partnerem dostawczym Uber Eats.

Musi być dostawcą Uber Eats

Dla być dealerem UBER EATS Potrzebujesz nie tylko wymogów formalnych i przestrzegania aspektów prawnych, ale także wartości takich jak życzliwość i szacunek, ponieważ będziesz mieć do czynienia z publicznością i ludźmi, którzy dostarczą Twoje zamówienie w restauracjach. Jest to bardzo ważne, ponieważ to użytkownicy będą oceniać Twoją pracę; od tego zależy Twój pobyt jako partnera dostawczego UBER EATS.

Zalety pracy jako partner dostawczy Uber Eats

Zalet jest wiele, na przykład możesz stworzyć harmonogram pracy, który pasuje do twojego życia, możesz być swoim własnym szefem, będziesz mieć pomoc zespołu wsparcia technicznego, gdy masz pytania lub potrzebujesz czegoś. Będziesz mieć również niesamowite oferty na produkty UBER EATS, a co więcej, wygenerujesz ich wiele dodatkowy przychód.

Wymagania dotyczące rejestracji restauracji w Uber Eats

Aby zarejestrować swoją restaurację w UBER EATS i generować większe dochody i być rozpoznawalnym wśród mas, będziesz wymagać tylko prostych wymagań:

  • Przede wszystkim i logiczne jest to, że sprzedajesz jedzenie i / lub napoje w swojej restauracji.
  • Mieć połączenie z Internetem i Wi-Fi.
  • Że możesz wystawiać faktury i
  • Bądź w obszary pokrycia objęte przez UBER EATS.

Zarejestruj swoją restaurację w Uber Eats

Aby to zrobić, musisz wejść na stronę rejestracji Uber Eats, wypełnić formularz i podać wszystkie niezbędne informacje o Twoja restauracja: m.in. nazwa, lokalizacja, menu.

tak dla UBER EATS Twoja restauracja i cała dokumentacja w porządku, skontaktują się z Tobą w celu sformalizowania stowarzyszenia. Następnie możesz zacząć otrzymywać zamówienia. Pamiętaj, że ceny żywności muszą zostać utrzymane, ponieważ cena wysyłki żywności do użytkowników jest stała. Należy również pamiętać, że platforma pobiera niewielką opłatę za każde zamówienie, czyli pobiera niewielki procent od restauracji.

Zalety posiadania restauracji w Uber Eats

Łącząc swoją restaurację z UBER EATS, osiągniesz większą widoczność i rozpoznawalność, ponieważ ta społeczność ma rozbudowany plan marketingowy w sieciach społecznościowych, e-mailu i innych, a ponadto platforma ma tysiące użytkowników, którzy mogą dotrzeć do Twojej restauracji. Ponadto będziesz mógł zarobić więcej pieniędzy, a tym samym Zwiększyć zyski Twojej firmy. Jeśli aplikacja nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz się zarejestrować bez problemu.

Uber zjada zamówienie w restauracji

Czy zauważyłeś, że łatwo jest sprzedawać UBER EATS jako partner dostawczy czy partner restauracji? Możesz łatwo i bez komplikacji spełnić wszystkie wymagania tej platformy, po wejściu na nią możesz bez większego wysiłku zwiększyć swoje zarobki.

dołącz do naszego kanału telegram