Skip to content

Co to jest Better Rappi lub Uber Eats? – Rappi vs Uber Eats na zamówienie i do pracy

28 de styczeń de 2021

Obecnie istnieje wiele zawodów, które są dobrze płatne i nie wymagają dyplomu, jednym z nich jest dostarczanie aplikacji do domu (która w pewnym sensie jest niezależnym pracownikiem). Jednak nie wszystkie firmy, z którymi możesz pracować, płacą równie dobrze, więc dzisiaj się przekonasz Który jest lepszy Rappi czy Uber Eats?

A jeśli zamierzasz pełnić tę rolę, powinieneś poszukać najlepszej opcji na rynku, aby umieścić tam swoje CV, ponieważ w ten sposób będziesz mieć pewność, że nie tylko dobrze Ci zapłacą, ale także dadzą Ci więcej korzyści i będą Cię wspierać jako pracownika.

Zanim zaczniesz od tego krótkiego samouczka informacyjnego, powinieneś sprawdzić Co to jest i jak działa Uber Eats?, A także jak zarejestrować się w Uber Eats (to samo dotyczy Rappi), aby po przeczytaniu, co będzie dalej, Możesz teraz pobrać aplikację i zacząć z niej korzystać.

Który jest lepszy Rappi czy Uber Eats?

Teraz, aby szybko odpowiedzieć na pytanie, co jest lepsze Rappi czy Uber Eats, trzeba spojrzeć z perspektywy pracownika, a także klienta, aby analiza była pełniejsza i można było wyciągnąć satysfakcjonujący wniosek.

Patrząc na to z punktu widzenia klienta, Rappi powinien być znacznie bardziej kompletny, od tego czasu skupia się nie tylko na przynoszeniu jedzenia (tak jakby robił to twój konkurent), ale oferuje szereg placówek, w których można uzyskać dowolny produkt.

To plus, jeśli weźmiesz pod uwagę, że nie zawsze chcesz kupować jedzenie, pytając o adres. Jednak na wielu portalach internetowych widać, że Uber Eats doskonale traktuje swoje produkty, tzw staje się najlepszą opcją zamawiania materiałów eksploatacyjnych.

Oprócz tego Uber oferuje system wpłat, który umożliwia zamawianie w aplikacji, ale jedzenie w restauracji. Do tego zarządzania nie zostaniesz obciążony żadną prowizją co sprawia, że ​​jest to pozytywna uwaga.

Biorąc to wszystko pod uwagę, można stwierdzić, że żadna z nich nie jest lepsza od drugiej, wszystko zależy od tego, co w danej chwili chcesz robić, zwłaszcza że interfejs obu aplikacji, metody płatności, jak działają kody , są bardzo podobne (Ty jako klient masz ostateczną decyzję).

Z którym lepiej współpracować?

Po przeczytaniu poprzedniej sekcji masz już więcej kontekstu na temat tego, który z nich jest lepszy Rappi czy Uber Eats, ale jeszcze nie ustaliłeś, który z nich oferuje lepszą jakość zatrudnienia. W tym przypadku bez wątpienia Rappi wygrywa.

Dzieje się tak, ponieważ Uber Eats pobiera dość wysoki procent od dealera w zależności od rodzaju używanego pojazdu, wynoszący 35% od użytkownika roweru, 30% od użytkownika motocykla i 25% od użytkownika samochodu.

uber zjada logo białe tło

Dzięki tej prowizji zarobki mogą się zmieniać i ulegać zmniejszeniu, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że pracując jako kurier nie masz stałej pensji, Wszystko zależy od tego, jak mija dzień i ile zamówień składasz.

Rappi nie pobiera tej prowizji, ponieważ płacą dealerowi zamówienie za przejechany dystans, dodatkowo mają tę przewagę, że w zależności od poziomu, na którym się znajdujesz, otrzymasz więcej zamówień i zwiększysz swoje zarobki (czyli , mają system progresji niż Uber Eats nie).

Z kolei pozwalają wygrywać comiesięczne nagrody i promocje, które mogą jeszcze bardziej podnieść Twoje wynagrodzenie (Uber też ma promocje, ale to nie to samo). Podsumowując, jeśli chcesz pracować jako kurier, najlepszą opcją jest Rappi, jednak zawsze możesz spróbować obu, aby zobaczyć, jak to działa.

Na tym kończy się Twoja dzisiejsza nauka, bo już powinno być więcej niż jasne, co jest lepsze Rappi czy Uber Eats, bez nic więcej do dodania, czas zacząć wypełniać formularze, aby ubiegać się o pracę i pobrać aplikację z PlayStore.

Pamiętaj, że jeśli nie podoba Ci się żadna z powyższych opcji, z jakiegokolwiek powodu zawsze możesz poszukać najlepszych aplikacji do zamawiania jedzenia w domu?