Skip to content

Jak fakturować w Rappi? – Prześlij i dokonaj płatności w aplikacji Rappi (przykład)

25 de marzec de 2021

Rappi to jedna z najlepszych aplikacji do dostarczania do domu. Wynika to głównie z tego, że pozwala robić wiele rzeczy (nie tylko zamawiać produkty), dlatego dzisiaj zostanie pokazane Jak fakturować w Rappi ?, Abyś mógł śledź zyski i wydatki, które generujesz w dowolnym miesiącu roku.

Jeśli uważasz, że robienie tego jest niepotrzebne, to się mylisz, ponieważ posiadanie paragonu, takiego jak faktura (w formie cyfrowej lub drukowanej) to najlepsze wsparcie przy płaceniu podatków lub występowaniu o wypłatę (zwłaszcza gdy idziesz do pracy w Rappi), bo w zasadzie są to niezbite dowody.

Jak dokonać odprawy w Rappi?

Teraz, aby szybko zacząć od samouczka, powinieneś wiedzieć, że odprawa w Rappi to najłatwiejsza rzecz na świecie (jest podobna do odprawy w Uber Eats), ponieważ ta sama aplikacja umożliwia oficjalną stronę, na której jesteś tego nauczony (w zależności od kraju, w którym mieszkasz, jest inny).

W przypadku Argentyny (który zostanie użyty jako przykład), aby móc wystawić fakturę online, musisz użyć dowolnego środka, na jaki pozwala AFIP (może to być jego oficjalna strona lub Aplikacje dedykowane właśnie do rozliczeń).

Po przygotowaniu faktury musisz wyślij go za pomocą formularza udostępnionego przez stronę Rappi (Przesyłka musi być dokonana pod koniec każdego cięcia bezbłędnie).

Jeśli zrobisz wszystko dobrze, Twoje rozliczenie zakończy się sukcesem. Należy zauważyć, że jeśli Twoim krajem nie jest Argentyna, musisz wystawić fakturę w wyspecjalizowanej jednostce, a nie AFIP, jednak proces wysyłania formularza jest taki sam.

Aby zamknąć wystawianie faktur, musisz wiedzieć, że jeśli jesteś klientem, możesz zażądać faktury za swoje produkty w dowolnym momencie. Będziesz musiał tylko wysłać e-mail do [email protected] żądając tego samego, Podadzą Ci dane biletu, abyś mógł otrzymać fakturę.

I voila, dzięki temu wiesz wszystko, czego potrzebujesz, aby móc zamelduj się w Rappi, Więc następnym krokiem jest wykonanie krótkich kroków opisanych powyżej i zapoznanie się z rachunkami (aby mogli Ci zapłacić).

Data ostateczna

Teraz, gdy przeczytałeś powyższe, wstępne pytanie zostało rozwiązane, więc jako trochę więcej, zobaczysz ostateczną datę, którą masz jako pracownika tej aplikacji. Aby w ten sposób wiedzieć, kiedy otrzyma Twoje zarobki i kiedy powinieneś wysłać rachunek.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to Dni graniczne nie przypadają dokładnie na 15 dzień każdego miesiąca (Może to być przed lub po), jednak zawsze będą w zakresie bliskim dwóch tygodni. Po drugie, w miesiącu obowiązują dwa terminy graniczne, dwa tygodnie i ostatni.

Dniem wypłaty (kiedy pieniądze są do Ciebie przesyłane) jest zawsze ten po kulminacji odcięcia, ale czasami może to zająć nawet 3 dni robocze na wpłynięcie środków na konto (To nigdy nie wychodzi poza to).

pracownicy firmy rappi

Oprócz tego będziesz mógł zobaczyć w aplikacji Rappi, kiedy jest dzień rozprawy, więc jeśli jesteś uważny i wiesz, jak doskonale działa aplikacja Rappi, żadna randka nie powinna Cię zaskoczyć.

Jeśli nie ma już nic więcej do powiedzenia, po przeczytaniu wszystkiego powinieneś być bardziej niż gotowy do odprawy w Rappi, więc gotowe. Nadszedł czas, aby przejść do telefonu komórkowego i zacząć obliczać, ile zysków Ci zostanie.

Pamiętaj, że Twoje wynagrodzenie jako doręczyciela jest ściśle powiązane z tym, ile pracujesz, więc staraj się nie brać zbyt wielu dni wolnych i wkładać w dni pracy wysiłku, abyś mógł odnieść sukces w tym życiu. A jeśli ta aplikacja przestanie Ci służyć, poszukaj, która jest lepsza, Glovo, Rappi, Deliveroo, Uber Eats lub OrdersYa?, Abyś mógł znaleźć inną pracę.

dołącz do naszego kanału telegram