Skip to content

Jak ocenić zakup dokonany w Rappi, z którego jestem zadowolony

13 de kwiecień de 2021

Jeśli zastanawiałeś się, jak to zrobić oceń zakup dokonany w Rappi Z czego jestem zadowolony Musisz wiedzieć, że istnieje szeroko stosowana metoda, którą oferuje sama aplikacja. Podobnie, jeśli masz usługę Prime, możesz uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby opcji.

W czasie złożyć zamówienie za pośrednictwem RappiBardzo często chce się to ocenić, ponieważ dotarło na czas lub nie, w tym przypadku oferujemy prosty system oceny, który może być bardzo przydatny, aby pomóc dostawcy w jego karierze. Jeśli z jakiegoś powodu opcje, o których wspomnimy, nie wyjdą, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta.

Co może mi się przydać, gdybym ocenił zakup dokonany w Rappi?

Oceny w Rappi Podobnie jak w przypadku wielu podobnych witryn, ich celem jest ocena pracy i poświęcenia każdego z pracowników, dlatego bardzo ważne jest, aby klienci zadali sobie trud i ocenili świadczoną usługę.

W ten sposób, biorąc pod uwagę, że każdy dealer ma swój indywidualny kod, Rappi może zdać sobie sprawę, którzy pracownicy są najbardziej optymalni, a którzy osiągają najlepsze wyniki, pomagając mu w ten sposób uzyskać dodatkowe wynagrodzenie i wyższe dochody za oferować klientom doskonałą obsługę.

Lub jeśli, wręcz przeciwnie, jest ktoś, kto nie przestrzega standardy obsługi klientaNiezależnie od tego, czy wykonanie dostawy zajmuje dużo czasu, powoduje, że dostawa jest niekompletna, czy po prostu zapewnia klientom złą obsługę, oceny te pomagają zgłosić te awarie i wprowadzić odpowiednie poprawki.

Wreszcie, usługa oceny pomaga klientom uzyskać większą satysfakcję, ponieważ w każdej chwili możesz sprawdzić historię sprzedawcy. Ponadto świadomość tego, co dzieje się w Rappi, może pomóc w zdobywaniu kuponów, dzięki którym zakupy będą jeszcze przyjemniejsze.

Jak ocenić restaurację?

Robiąc zakupy w restauracjach, dostajemy całe menu produktów, jakie ma do dyspozycji, abyśmy mogli dokonać zakupów wszystko, co się tutaj pojawia, całkowicie przypominające, jakbyśmy byli osobiście w restauracji.

Jeśli otworzymy dział produktów, zauważymy, że na końcu listu znajdziemy przycisk lub pudełko przeznaczone na ocena zakładu, co daje nam możliwość pozytywnej lub negatywnej oceny lokalu użytkowego.

Powinieneś to rozważyć od 3 punktów w kwalifikacji, jest uważany za neutralny lub dobry, a mniej niż 3 punkty to już niska ocena, która może wynikać ze złej obsługi lub braku pełnego komfortu klienta.

Pod koniec wybierania liczby punktów, które chcemy przyznać restauracji, będziemy musieli tylko dotknąć pola poniżej, które mówi „ kwalifikuj się ”, dzięki czemu nasza ocena zostanie wysłana do serwera odpowiedzialnego za to i może być Przeczytaj później przez pracowników Rappi.

Jak ocenić każdy zakup dokonany w Rappi?

Dobrym sposobem na zmaksymalizowanie zakupów i zaktualizowanie wszystkiego w domu jest skorzystanie z kredytów Rappi, za pomocą których możesz robić zakupy natychmiast bez salda na karcie. Stałe ich używanie sprawi, że Twoja reputacja jako kupującego szybko wzrośnie i będziesz mieć dostęp do większej liczby korzyści.

oceń zakup na rappi

Jeśli chcesz ocenić coś innego niż restauracje, powinieneś wiedzieć, że jest to równie szybkie i łatwe, i że możesz zrobić wszystko za pomocą aplikacji. W przypadku pełnej aktualizacji programu do najnowszej wersji zauważysz, że w pliku na dole znajduje się menu z różnymi ikonaminależy wcisnąć ten z symbolem słuchawek.

Wchodząc w tę sekcję, możesz zobaczyć swoje ostatnie zakupy, i możesz dodać ocenę do każdego z nich, bez względu na to, jak długo są wystawiane, ale pojawiają się na liście, stąd możesz oceniać zakupy pomiarów, zakupy żywności lub dowolną inną usługę, którą oferuje firma.

Kroki pozostają takie same i takie same bardzo wygodny sposóbW niektórych recenzjach możesz użyć emotikonów, aby wyrazić radość, neutralność lub złość.

dołącz do naszego kanału telegram