Skip to content

Jak sprawić, by moja wysyłka była bezpłatna w Rappi dzięki Rappi Prime? (Przykład)

30 de styczeń de 2021

Jeśli jesteś użytkownikiem Aplikacji usług domowych, najprawdopodobniej już korzystałeś lub nadal używasz Rappi, ponieważ jest to jedna z najlepszych opcji na rynku. Wynika to głównie z doskonałych ofert i usług, które oferują. Mając to na uwadze, dzisiaj zobaczymy, jak sprawić, by moja przesyłka była wolna w Rappi dzięki Rappi Prime?

A jeśli nadal nie wiesz, czym jest usługa Rappi Prime, to jesteś bardzo w tyle, ponieważ ta funkcja, która została wdrożona we wszystkich krajach, w których działa ta aplikacja, jest najlepsze, co mogli dostaćwywołując nawet debatę o tym, co jest lepsze Rappi czy Uber Eats?).

Jak sprawić, by moja wysyłka była bezpłatna w Rappi dzięki Rappi Prime?

Aby przejść od razu do interesującego Cię punktu i szybko odpowiedzieć na wstępne pytanie, najpierw musisz wiedzieć, czym jest Rappi Prime, ponieważ jeśli nie wiesz, będziesz dość zdezorientowany. Jest to usługa subskrypcyjna (na przykład Netflix), która może być wypłacany co miesiąc i co roku.

Ta usługa polega na anulowaniu kosztów wysyłki, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał płacić procentu prowizji przy zamawianiu jakiegokolwiek produktu Rappi (co jest wygodne dla każdego).

Również z tym samym, ty unikniesz nadmiernych opłat które są dodawane w deszczowe dni lub przy zamawianiu w nocy, więc płacisz tylko za jedzenie lub dobra materialne i nic więcej.

Aby aktywować tę usługę, jest to konieczne uiścić opłatę miesięczną lub roczną, Ich koszt jest zróżnicowany w zależności od kraju, w którym się znajdujesz, ale prawie nigdy nie jest zbyt drogi (warto zapłacić za roczną wersję tego planu, bo pozwala zaoszczędzić znacznie więcej).

Również zanim zapłacisz za Rappi Prime, możesz wypróbować usługę bezpłatnie przez 7 dni, abyś mógł zdecydować, czy ci się to podoba, czy nie, i nie marnować pieniędzy w przypadku, gdy jest to bardzo zła usługa (a tak nie jest).

Jak zdobyć Rappi Prime?

Teraz, aby moja przesyłka była bezpłatna w Rappi z Rappi Prime, musisz wejść na oficjalną stronę internetową i tam zapłacić żądaną cenę (na tej stronie znajduje się przycisk, który umożliwia aktywację 7-dniowej bezpłatnej wersji próbnej).

Możesz także przejść do aplikacji i wyświetlić menu testowe, które pojawia się po prawej stronie ekranu, pojawi się opcja „Rappi Prime”, W którym możesz aktywować wersję próbną lub zapłacić, aby uzyskać usługę.

Inne zalety tej usługi

Jak proces otrzymaj darmową wysyłkę na Rappi z Rappi PrimeNadszedł czas, aby przekonać się, że inne korzyści oprócz wycofania kosztów wysyłki oferuje subskrypcja.

serwer rappi

Pierwsza z nich to premia za proszenie o przysługi Rappi, druga to miesięczny rabat, który można wykorzystać na wybrany produkt. Trzeci to fakt 90 punktów otrzymasz w sekcji nagród za odnowienie subskrypcji.

I ostatnia jest taka, że ​​otrzymujesz wsparcie Premium, które będzie działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (będą Ci towarzyszyć pocztą, tą samą aplikacją lub telefonem obsługi klienta). Ma to na celu uniknięcie wszelkich niedogodności, które mogą się pojawić i zapewnienie działania aplikacji.

Dzięki temu jest jasne nie tylko, jak sprawić, by moja przesyłka była wolna w Rappi dzięki RappiPrime. Jeśli nie, także korzyści, jakie przynosi ta usługa, gdy jest aktywowana. Zalecamy dać tej subskrypcji przynajmniej jedną szansę, ponieważ korzystając z niej zauważysz, ile to kosztuje możesz zaoszczędzić w bardzo krótkim czasie.

Należy zauważyć. Co powinieneś wiedzieć Czym jest aplikacja Rappi i jak działa? Bo jeśli jesteś nowicjuszem, który nawet nie wie, jak anulować lub edytować zamówienie w Rappi, to posiadanie tej subskrypcji będzie bezużyteczne, ponieważ będziesz mieć go tylko jako ozdobę.

dołącz do naszego kanału telegram