Skip to content

Jakie są najlepsze wtyczki do przekierowywania stron lub adresów URL WordPressa?

16 de kwiecień de 2021

Jeśli wiesz już, jak stworzyć stronę internetową za pomocą WordPress, musisz pamiętać, że w pewnym momencie będziesz potrzebować przekierowań. Są one używane z wielu powodów, na przykład z powodu uszkodzenia linków lub adresów URL lub z powodu innych błędów na stronie. Niezależnie od powodu, nauka wykonywania tego manewru jest niezbędna, a do tego użyjemy wtyczek. Więc czytaj dalej i dowiedz się, czym one są najlepsze wtyczki do przekierowania Strony lub adres URL WordPressa.

Jakie są najlepsze wtyczki do przekierowywania stron lub adresów URL WordPress?

Wkład zapewniany przez różne typy wtyczek jest świetny, podobnie jak wtyczki do edycji i układu stron, są również przekierowujące strony. Procedura przekierowania pomaga użytkownikowi poprowadzi Cię szybko w nowym kierunku, adres URL lub strona, która została wcześniej utworzona. Istnieje wiele zasobów związanych z wtyczkami specjalizującymi się w tej dziedzinie, ale tutaj opiszemy szczegółowo, które z nich są najlepsze:

1. Przekierowanie

Jedną z najpopularniejszych i najbardziej doświadczonych wtyczek WordPress jest bez wątpienia przekierowanie, więc też powinieneś o tym wiedzieć. Wśród jego głównych funkcji wyróżniają się dwie: pomoc w rozwiązaniu problemu 404 błędy i robić Przekierowania 301.

W momencie zainstalowania przekierowania pomoże Ci nimi zarządzać problemy z zerwanym łączem które mogą zaszkodzić Twojej witrynie. Narzędzie to automatycznie i natychmiast pokaże Ci opcję śledzenia zmian adresu URL.

Wschód wtyczka jest bezpłatna, ogromna pomoc w utrzymaniu dobrej pozycji w rankingu popularnej przeglądarki Google. Ponadto, jeśli możesz mieć możliwość tworzenia ręcznych przekierowań, również automatycznych, będziesz mieć alternatywę, aby zachować kontrolę nad tymi działaniami.

2. Przekierowania 301

Jeśli z prostota i łatwość Jeśli chodzi o tworzenie przekierowań internetowych, przekierowania 301 są właściwe, ponieważ możesz utworzyć przekierowanie w kilka minut. Ma dobry wynik i dużą liczbę pobrań na rynku, co jest uważane za kolejną doskonałą opcję pracy z przekierowaniem.

Dzięki zarządzaniu tymi wtyczkami możesz również skonfigurować niestandardowe docelowe adresy URL, przez które będą kierowani różni użytkownicy. Będziesz mieć również świetne narzędzie do zarządzania plikami Przekierowania 301 i 302 i zmniejsz napływ odwiedzających do stron, takich jak błąd 404.

3. Wtyczka przekierowania SEO

Wtyczka przekierowania SEO to świetna wtyczka, która zgodnie ze swoimi cechami należy do najlepszych wtyczek SEO SEO dla WordPress. Jak wiesz, bardzo ważne jest, aby zachować dobrą pozycję w odniesieniu do SEO Twojej witryny, to ta wtyczka sprawi, że wszystko będzie w porządku.

Jasne, będziesz pracować nad zarządzaniem Przekierowania 301, 302 i 307, odbywa się to poprzez ręczne ustawienia. Ponad 45 000 pobrań sprawia, że ​​jest to świetna wtyczka przekierowująca, dzięki której masz gwarancję, że odwiedziny na Twoich stronach nie spadną.

pokazujący dwa ekrany i przekierowania internetowe

4. Wszystkie 404 przekierowują do strony głównej

Kolejne narzędzie pomaga w pracy z przekierowaniami a jednocześnie poprawić swoją pozycję w stosunku do SEO, to 404 Przekierowanie do strony głównej. Bez wątpienia warto rozważyć wdrożenie tej wtyczki, aby uniknąć problemów z SEO z powodu błędu 404.

Tak, funkcja tego narzędzia polega głównie na kierowaniu użytkowników ze strony 404 do Twojej witryny. Fakt, że możesz włączać i wyłączać stan przekierowania 404 stron, da ci większą kontrolę nad przekierowaniami internetowymi.

5. Bezpieczny menedżer Rediret

W przeciwieństwie do poprzednich wtyczek, Safe Redirect Manager pozwala na to przekierować foldery w Twojej witrynie, coś bardzo pomocnego pod względem organizacyjnym. Dzięki tej opcji możesz sprawnie kontrolować swoje przekierowania internetowe i upewnić się, że wszystko działa dobrze na Twojej stronie.

Są to najlepsze alternatywy dla wtyczek do przekierowywania stron lub adresu URL WordPress, po prostu wypróbuj tę, która pasuje do twoich potrzeb. Bez wątpienia zastosowanie jednej z tych wtyczek pomoże Ci utrzymać wszystko w doskonałym stanie ze stroną i napraw błędy, które mogłyby zaszkodzić Twoim wizytom w sieci.