Skip to content

Jakie są najlepsze ukryte sztuczki dla Samsunga Galaxy Note 10 plus?

2 de luty de 2021

Samsung znajduje się na szczycie listy największych światowych firm komputerowych. Wynika to z jego wielkiego znaczenia dla innowacji inteligentnych produktów elektronicznych. Choć nie zawsze tak było, jego początki sięgają roku 1938 w Korei, kiedy Lee Byung-Chul zdecydował się założyć firmę.

Zasadniczo Samsung zajmował się eksportem produktów rolnych i ogólnie handlem żywnością. Jednak wraz z pojawieniem się nowych technologii, takich jak wirtualny asystent Bixby, przedsiębiorca decyduje się zmienić bieg firmy i poświęcić się produkcji i sprzedaży sprzętu elektronicznego.

Sukces firmy Samsung jest tak wielki; Szacuje się, że firma ma ponad 25% udziału w globalnej sprzedaży inteligentnych urządzeń.

Wśród nich wprowadzenie nowych technologii, takich jak tzw „Inteligentny dom” lub „inteligentny dom”. Którego jest pionierem, a także rozwój smartfona z wyższą jakością, nowymi aktualizacjami i funkcjami.

Jakie są najlepsze ukryte sztuczki dla Samsunga Galaxy Note 10 plus?

Nowa odsłona inteligentnych urządzeń wprowadzona przez Samsunga nosi nazwę „Samsung Galaxy” i podkreśla stały rozwój firmy od kwietnia 2009 do marca br. Kiedy zadzwoniła najnowsza wersja „Samsung Galaxy Note 10 plus”.

To urządzenie reprezentuje lata wysiłku i poświęcenia, aby zapewnić konsumentom certyfikowany sprzęt wysokiej jakości, spełniający najwyższe standardy w zakresie najnowocześniejszej technologii. W rzeczywistości Samsung Galaxy Note 10 plus zawiera inteligentne narzędzia która umożliwia dynamiczną interakcję między klientem a jego otoczeniem. I wzmocnienie relacji użytkownik-urządzenie.

Struktura, z jaką opracowano Samsung Galaxy Note 10 plus, jest zgoła inna. I zawiera wiele plików wydziwianie które ułatwią życie klientowi podczas poruszania się po urządzeniu i wykonywania codziennych czynności, takich jak robienie zdjęć lub przechowywanie danych lub wykonywanie kopii zapasowych.

Lista najlepszych ukrytych sztuczek dla Samsunga Galaxy Note 10 plus

Samsung Galaxy Note 10 plus

Samsung Galaxy Note 10 plus oferuje różne rodzaje opcji. Jednak dzisiaj pokażemy Ci, które z najbardziej przydatnych narzędzi możesz zastosować, aby jak najlepiej wykorzystać swój telefon:

Zaczynamy od opcji o nazwie „wyskakujące okno”, w którym urządzenie automatycznie powiadamia o nadejściu wiadomości lub informacji w aplikacji lub programie. Następnie użytkownik może go kliknąć i przejść do małej karty, aby odpowiedzieć lub przejrzeć. Wszystko to bez wychodzenia z bieżącej działalności.

Zrzut ekranu jest nieco łatwiejszy w nowej wersji Samsunga. Ponieważ tylko jeden jednoczesny dotyk przycisków zasilania i głośności, aby strzelać. Nie będzie więc konieczne wywieranie nacisku przez kilka sekund, jak to było w zwyczaju. Możesz także obrócić ekran

W Samsungu jest inteligentna opcja, która pozwala nam natychmiast wyświetlić plik lub aplikacje na urządzeniu. Po prostu uzyskaj dostęp do panel wyszukiwania i napisz słowo kluczowe. Inteligentny system zadba o to, aby pokazać wszystkie wyniki zgodne z Twoją prośbą.

Plik Funkcja tagu zintegrowana z galerią Samsunga Galaxy Note 10 plus pozwala na przeglądanie podobnych treści. Co oznacza, że ​​nie będziemy musieli przewijać wszystkich zdjęć, aby znaleźć serię konkretnych ujęć.

Plik Widok z lotu ptaka lub widok z lotu ptaka pozwala na to, że dotykając linków, notatek lub plików w kalendarzu zostajemy przekierowani do powiązanych treści. Wszystko z dołączonego pudełka, które pojawi się w określonej części ekranu.

Transkrypcja notatek jest jednym z najbardziej reprezentatywnych narzędzi w urządzeniu. Ponieważ pozwala użytkownikowi tworzyć dokumenty ze swojego smartfona, aby później udostępniać je innym sprzętom, takim jak komputery, w formacie Microsoft Word. Ułatwiając w ten sposób żmudne wykonywanie tego ręcznie.

Nie ma wątpliwości, że to urządzenie oferuje szeroką gamę przydatnych narzędzi i funkcji. Dzięki czemu jego użytkownicy mogą czuć się bardziej komfortowo. Mamy wreszcie nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię, czy znasz jakieś inne ukryte triki dla Samsunga Galaxy Note 10 plus?

dołącz do naszego kanału telegram