Skip to content

Jakie są najlepsze programy online i offline do aktualizacji sterowników na moim komputerze?

3 de listopad de 2022

Sterowniki lub kontrolery są podstawową częścią naszych komputerów, ponieważ bez nich komputer nie byłby w stanie wykonać niektórych głównych zadań, które musi wykonać. być funkcjonalnym.

Prawda jest taka, że ​​kiedy mówimy o sterownikach lub sterownikach, możemy znaleźć się w problematycznych sytuacjach, w których się znajdują są przestarzałelub nawet nie są zainstalowane na naszych komputerach.

W takich momentach wygodnie jest podjąć działania w tej sprawie i można to zrobić na dwa główne sposoby. Pierwsza dotyczy ręcznego sprawdzenia brakujących lub nieaktualnych sterowników lub wykonania tego programy stron trzecich.

Najlepsze programy do aktualizacji sterowników w systemie Windows

Na szczęście znajdujemy się w czasach, w których jest ich wiele programy dla Windows które zostały specjalnie opracowane, aby pomóc nam w aktualizowaniu naszych kierowców. Oto niektóre z najlepszych:

SlimDrivers

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych narzędzi w tym segmencie, dzięki któremu nie tylko będziemy mogli w prosty sposób zaktualizować sterowniki naszego komputera, ale także zainstalować lub odinstalować je zgodnie z naszymi potrzebami. Jedną z jego zalet jest to, że gdy wykryje, że sterownik działa nieprawidłowo, wchodzi od razu w to, dopóki nie znajdzie rozwiązania za pomocą aktualizacja lub wymiana.

wzmacniacz kierowcy

Kolejne bardzo polecane oprogramowanie w tej dziedzinie, bez wątpienia jeden z najlepszych darmowych programów specjalizujących się w tego typu zadaniach, ponieważ jest w stanie automatycznie wykryć wszystkie nieaktualne sterowniki na naszym smartfonie. Ponadto za każdym razem, gdy dostępne są aktualizacje do pobrania, zostaniesz o tym poinformowany. przez powiadomienie.

Rozwiązanie pakietu sterowników

W tym konkretnym przypadku mamy na myśli program, który ma prostszy interfejs użytkownika niż zwykłe. Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest to, że oprócz instalowania wszystkich sterowników jest w stanie wykryć i pobrać, jeśli tak wskażemy. Poza tym może dać nam ogromną ilość informacji na temat korzystania z każdy kontroler.

Identyfikator kierowcy

Szczególnie podobał nam się ten program, ponieważ jest jednym z najłatwiejszych, jakie znaleźliśmy w jego segmencie. Dzięki niej możemy nie tylko wyszukać potrzebne nam sterowniki, ale także zainstalować je na naszym komputerze z systemem Windows. Jedną z jego głównych zalet jest to, że może działać nawet wtedy, gdy nie jesteśmy połączeni z Internetem, wykrywając sterowniki przestarzałe lub brakujące.

Bezpłatny DriverScout

Kolejna z darmowych aplikacji, która będzie bardzo pomocna, jeśli chcesz zaktualizować każdy ze sterowników systemu operacyjnego w łatwy i szybki sposób. Wśród jego charakterystycznych problemów możemy wymienić, że ostrzega Cię, gdy niektóre sterowniki są nieaktualne, dzięki czemu możesz: usuń je lub zaktualizuj.

sterowniki aktualizacji programu

Snappy Instalator sterowników

Kolejny z programów, który pozwoli Ci je zaktualizować oprogramowanie za darmo. W jego przypadku szczególnie doceniliśmy fakt, że pozwala na pobranie kilku sterowników jednocześnie, dzięki czemu nie będziesz musiał poświęcać mu zbyt wiele uwagi. A po ich pobraniu odpowiada za wykonanie instalacji, abyśmy nie tracili czasu na ich ręczne wykonywanie.

DriverMax

Jest to darmowy program dla systemu Windows, który umożliwia aktualizację nieaktualnych sterowników, wyróżniając się tym, że umożliwia wykonanie kopii zapasowych wszystkich sterowników, które są zainstalowany na naszym komputerzedzięki czemu w przypadku incydentu możemy je odzyskać w jak najkrótszym czasie.

Sterowniki chmury

Tym razem mamy na myśli darmową usługę internetową, która jest odpowiedzialna za dostarczanie nam szczegółowych informacji zarówno o naszym sprzęcie, jak i oprogramowaniu, dzięki czemu znajdujemy ogromną liczbę przestarzałych sterowników, które powinniśmy zaktualizować. Również, jeśli z jakiegoś powodu jesteś tym zainteresowany, możliwe jest spotkanie zapoznaj się z aspektami każdego kierowcy.

Łatwy kierowca

Kolejny z darmowe programy że nie możemy przestać polecać w tego typu przypadku, ponieważ jest on zwykle używany do wyszukiwania aktualizacji sterowników w systemie Windows w bardzo szybki i prosty sposób. Dzięki temu narzędziu skanującemu uzyskamy natychmiastową informację o stanie naszych kontrolerów. A ponieważ skanowanie można zaplanować, nie musimy być tam, gdy są uruchomione.

Doktor urządzenia

W efekcie otrzymujemy jeden z najłatwiejszych w obsłudze programów w swoim segmencie, który wyróżnia się tym, że pozwala nam nawet wykonywać jego działania bez konieczności wcześniejszego instalowania. Dzięki temu mamy również możliwość bycia wysłane do strony internetowej w którym dostępne są wszystkie sterowniki, aby pobrać je stamtąd bez konieczności ich wyszukiwania.

dołącz do naszego kanału telegram