Skip to content

Jakie są najlepsze odtwarzacze muzyczne na Androida bez reklam?

30 de styczeń de 2021

Wszyscy lubimy cieszyć się dobrą muzyką bez przerw. I jest znacznie lepiej, jeśli jest bezpłatny. Z tego powodu z biegiem czasu powstawały różne aplikacje i strony internetowe aby zapewnić nam dobre wrażenia podczas słuchania muzyki.

Na rynku jest wielu graczy i aplikacji, jednak niektóre z nich są płatne, a inne mają niekończące się reklamy, że wszystko, co robią, utrudnia ich odtworzenie.

Mimo to są też gracze, z którymi możesz się cieszyć Ulubiona muzyka za darmo i bez reklam. Tutaj porozmawiamy o graczach płatnych i darmowych.

Z tego artykułu dowiesz się jakie są najlepsze odtwarzacze muzyki bez reklam dla Androida i jak je zdobyć.

Co to jest YouTube Music Premium?

Pierwsza, o której będziemy mówić, to YouTube Music Premium, a Usługa youtube płatność, ale bez irytujących reklam.

Możesz nie tylko słuchać ulubionej muzyki bez reklam, ale także odtwarzać mobilne pliki muzyczne z YouTube Music w tle, nawet po zamknięciu aplikacji. Kolejną korzyścią jest to, że możesz pobierać muzykę i cieszyć się nią przez 30 dni w trybie offline. I skonfiguruj aplikację tak, aby zgodnie z treściami, których słuchasz, youtube automatycznie pobieraj utwory.

Możesz nawet aktywować tryb „Audio”, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności oglądania filmów. Jest to bardzo przydatne, gdy nie masz dobrego połączenia i dlatego ładowanie jest przerywane.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak od teraz korzystać z tej usługi, możesz wpisać ten link, a dowiesz się więcej na jej temat. I ten artykuł o tym, jak się rozmnażać YouTube Music Premium w tle możesz również przeczytać ten artykuł, jak słuchać YouTube w tle.

Jakie są najlepsze odtwarzacze muzyki bez reklam na Androida?

Odtwarzacz muzyki na telefon komórkowy z systemem Android

Należy wspomnieć, że są odtwarzacze zintegrowane z urządzeniami, które już tworzą dobra robota. Dlatego wypróbuj ten, który pochodzi z fabryki, zanim pobierzesz lub zapłacisz za podobną usługę.

Biorąc to pod uwagę i jeśli myślisz, że jakość dźwięku nie przekonuje, zachęcamy do wypróbowania poniższych aplikacji, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Muzyka Google Play

Chociaż nie jest to usługa bezpłatna, ta, w której możesz słuchać ulubionej muzyki bez przerw spowodowanych reklamami, a także masz szeroki katalog wyboru i oczywiście jakość dźwięku, jest tego warta.

Muzyka Google Play Znajduje się domyślnie na większości urządzeń z Androidem, ale jeśli go nie znajdziesz, możesz go łatwo pobrać ze Sklepu Play. W następnym artykule nauczymy Cię, jak łatwo przesyłać i zapisywać muzykę w Muzyce Google Play online.

Vlc media player

Jest to bezpłatna i wolna od reklam usługa, w której możesz cieszyć się filmami i muzyką w całkiem akceptowalnej jakości dźwięku. Możesz go również pobrać z Sklep Play.

Wzmacniacz

To potężny odtwarzacz muzyczny, który pozwala Graj muzykę we wszystkich popularnych formatach. W rzeczywistości jest uważany za jednego z najlepszych odtwarzaczy piosenek na Androida, jeśli nie za najlepszy ze względu na doskonałą jakość dźwięku.

Możesz go pobrać ze Sklepu Play i cieszyć się bezpłatnym okresem. I chociaż później będziesz musiał zapłacić, aby nadal się nim cieszyć i uzyskać ulepszenia, jest to kolejny z graczy, za który warto zapłacić.

BlackPlayer EX

To alternatywa, którą moglibyśmy nazwać zamiennikiem Poweramp. Ma dość podobną jakość i podobnie jak wyżej, można dostać plik Bezpłatna wersja próbna ze Sklepu Play, a następnie zapłać za wersję Pro.

Pulsar Music Player

To kolejny odtwarzacz, który stara się ustawić się jako najlepsza opcja, jeśli chodzi o słuchanie muzyki. Jest nie tylko wolny od reklam, ale także bezpłatny.

Zapewnia doskonały projekt i możliwość jego dostosowania. Możliwe jest nawet zmodyfikowanie prędkości odtwarzania dźwięku, a tym samym dostosowanie go do własnych upodobań. Podobnie jak wyżej, możesz go pobrać w formacie Sklep Play wolny.

Retro odtwarzacz muzyczny

Ta aplikacja oferuje projekt i konfigurowalny interfejs, taki jak Pulsar Music Player. Jeśli masz projekt, animacje i styl, to jest twój odtwarzacz. Jest całkowicie darmowy i możesz go pobrać ze Sklepu Play.