Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do robienia zdjęć w stylu Polaroid z telefonu komórkowego z Androidem za darmo?

14 de grudzień de 2022

Najpierw, zanim przejdziemy do szczegółów Musimy mieć jasność co do tego, czym jest zdjęcie polaroidowe lub jakie jest i jest to nic innego jak chwilowe wrażenie, efekt użycia aparatu Polaroid, którego stopień polaryzacji jest zbyt wysoki dla przechodzącego przez niego światła.

Taki aparat, ze względu na dużą prędkość przetwarzania wewnętrznego, tworzy ostateczny wydruk zaraz po naświetleniu, co kończy się natychmiastowym wydrukiem bardzo dobrej jakości.

Tej szybkości i ostrości oraz niepowtarzalnego druku, jakim charakteryzują się tego typu zdjęcia z aparatów Polaroid Są jednym z powodów, dla których nie przestaną wychodzić z mody. i musimy wziąć pod uwagę, że ponownie istnieje trend w kierunku zdjęć typu vintage.

Aplikacje do zdjęć typu Polaroid na Androida

Trend, który ponownie powraca do naszych czasów cmając na celu nie zapominanie, jak natychmiastowe są zdjęcia i to wydobyło na pierwszy plan użycie tego typu aparatów natychmiastowych, nie tracąc z oczu faktu, że jest to jeden z powodów, dla których istnieją już aplikacje mobilne, w których można dodawać filtry.

W ostatnim czasie aparaty Polaroid zdołały podbić użytkowników, unikając zbyt długiego oczekiwania na wydrukowanie zdjęćz tą przewagą, że mogliśmy je mieć w jednej chwili.

Ale poza tym wielu ludzi Byli zachwyceni białymi ramkami, z którymi wykonano te zdjęciaiz tego powodu, wraz z rozprzestrzenianiem się inteligentnych urządzeń mobilnych, pojawiła się ogromna liczba aplikacji i stron internetowych zaprojektowanych do edycji zdjęć i przechowywania ich w tym stanie.

Aplikacje do zdjęć podobnych do Polaroida

Teraz wśród aplikacji na urządzenia mobilne, które mamy, jeśli chodzi o odtworzenie zdjęcia w stylu Polaroid z białymi obramowaniami, tekstami, zmodyfikuj kolory, wytnij między innymi mamy następujące, które wymienimy poniżej i które mają największą tendencję do zdjęć Polaroid

Zaczynając od pierwszego zastosowania do zdjęć typu Polaroid, trzeba wspomnieć o przypadku Polaroid Picture Frame, o którym trzeba powiedzieć, że pozwala zastosować białe obramowania do absolutnie dowolnego obrazu.

Wszystko, co musimy zrobić, to wejść na stronę, wgrać nasz obraz, a nie tylko zostanie dodana klasyczna ramka, ale także Możemy zintegrować inne elementy, takie jak teksty, zmodyfikować kolory, wyciąć części zdjęcia których nie lubimy i wiele innych funkcji.

Inną witryną ze zdjęciami Polaroid, która może ci się spodobać, jest Rollip, która pozwoli ci dodawać wszelkiego rodzaju efekty do twoich zdjęć, takie jak oczywiście klasyczna biała ramka, o której już mówiliśmy. Rollip ma przewagę i jest nią dostępne w języku hiszpańskim, dodające również wiele filtrów i alternatywnych ramek, w tym niektóre w stylu retro, których nie możemy przestać polecać.

O tej aplikacji musimy podkreślić, że nie jest to już aplikacja internetowa, ale cały program stworzony dla niej, które możemy pobrać na Windows lub Mac, i że jest to bardziej praktyczne, jeśli musimy edytować wiele zdjęć lub nie mamy dostępnego połączenia z Internetem.

ulepszaj zdjęcia za pomocą aplikacji mobilnych

I na koniec kończymy z kolejnym narzędziem online do robienia zdjęć w najlepszym stylu Polaroid, ale nie wcześniej niż powiemy, że istnieją aplikacje ze zdjęciami krajobrazów oraz wyjątkowych i pięknych miejsc. Porozmawiajmy teraz o w tym przypadku aplikacji o nazwie Polaroin, o której należy to zaznaczyć Ma naprawdę atrakcyjny styl vintage.

Po Polaroinie możemy na to przede wszystkim wskazać pozwala dodawać obrazy na dwa różne sposoby, przeciągając je lub wskazując adres URL jeśli nie mamy go na komputerze. Następnie rozpoczyna się proces edycji, z wieloma krawędziami wykraczającymi poza tradycyjny polaroid.

dołącz do naszego kanału telegram