Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do poznawania koreańskich przyjaciół i ćwiczenia języka?

5 de kwiecień de 2021

Komunikacja od początku była dla nas wszystkich istotnym procesem. Jednak jeden z bariery komunikacyjne obecnie są to języki. Cóż, wśród ponad 7 milionów ludzi zamieszkujących naszą planetę mówi się ponad 500 językami.

Obecnie a język, który przeżywa swój rozkwit jest koreański. Być może gatunek K-Pop ma wiele wspólnego ze wzrostem liczby ludzi, którzy chcą się uczyć języka. Możemy również przypisać uznanie południowokoreańskim powieściom i filmom, które stały się popularne w tych czasach.

Z drugiej strony nauka koreańskiego nie jest łatwym zadaniem i nie mówimy o trudności języka. To dlatego, że język koreański Nie znajduje się nawet wśród 10 najczęściej używanych języków na świecie.

Po to aby, technologia będzie naszym największym sprzymierzeńcem teraz. I to nic nowego, ponieważ zawsze mogliśmy liczyć na tłumacza Google w przypadku wszystkich tych zapytań.

Dlatego tutaj zamierzamy ci powiedzieć najlepsze aplikacje, aby spotkać koreańskich przyjaciół i ćwiczyć język.

Czy można nauczyć się koreańskiego za pomocą aplikacji internetowych?

Wielu może wątpić w skuteczność nauki języka koreańskiego za pomocą aplikacji. Jednak podobnie jak w przypadku zajęć i kursów bezpośrednich, odpowiedź pozostaje taka sama, będzie to zależeć od twojej motywacji.

Jak wiemy, jeden z najpopularniejsze aplikacje do nauki języków to aplikacja Duolingo. Jednak chociaż większość ludzi pobiera go, aby uczyć się angielskiego za darmo, prawda jest taka, że ​​Duolingo oferuje znacznie więcej języków, niż nam się wydaje. A jeśli znasz angielski, możesz mieć dostęp do wszystkich z nich.

Dylemat polega na tym, czy naprawdę zamierzamy utrzymać plik ciągła nauka języka koreańskiego. Cóż, jak już wspomnieliśmy, nie ma sensu brać lekcji lub przeglądać treści, jeśli nie zachowujemy motywacji do nauki.

Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, jest ustawienie klawiatury w języku koreańskim, aby nie było niedogodności podczas wysyłania wiadomości.

Oczywiście najlepszym sposobem na naukę dowolnego języka jest komunikowanie się za jego pośrednictwem. Tym bardziej, jeśli jesteś w miejscu, w którym mówi się tym językiem. Ponieważ jednak nie każdego stać na wyjazd na wymianę językową, nie jest wykluczone, że metody internetowe są w tym celu skuteczne.

grupa dziewcząt korzysta z komputera

Najlepsze aplikacje do poznania koreańskich przyjaciół i ćwiczenia języka

Trudno go znaleźć aplikacja internetowa zorientowana na naukę języka koreańskiego wyłącznie. Istnieją jednak aplikacje internetowe do wymiany języków i spotkań z ludźmi na całym świecie.

W tych można dostosować preferencje wyszukiwania i określić native speakerzy języka koreańskiego. Więc otrzymasz wyniki, na które czekasz.

Istnieje kilka wady i zalety tych witryn, ale określimy je poniżej, gdy będziemy mówić o każdym z nich:

Moja wymiana językowa

Jest to najmniej popularna aplikacja internetowa spośród tych, o których będziemy mówić na tej liście. Jego największą siłą jest brak fałszywych profili. Ponadto, aby użytkownicy poświęcili się wyłącznie wymianie języków.

Wadą tej aplikacji internetowej jest to, że nie jest darmowa. W związku z tym, nie możesz kontaktować się z użytkownikami za pomocą wiadomości bez płacenia miesięcznej opłaty. Jednak aplikacja umożliwia wysłanie „pozdrowienia”, aby zwrócić ich uwagę.

InterPals

Jest o całkowicie darmowa aplikacja i wieloplatformowy, gdzie możesz spotkać ludzi z dowolnego miejsca na świecie. Chociaż celem tej aplikacji jest poznanie ludzi.

Znajdziesz także wiele osoby chętne do wymiany języka. Nawet w ich profilach będziesz mógł zobaczyć języki, którymi się posługują, oraz poziom, jaki mają w każdym z nich.

Zaletą InterPals jest to, że wszystkie jego funkcje są bezpłatne. Niemniej jednak, duża liczba jego użytkowników to fałszywe profile z intencjami poza witryną, takimi jak oszustwo, kradzież danych osobowych, a nawet pozyskiwanie treści dla dorosłych z profili nieletnich.

PenPals

Ta aplikacja jest najczęściej używana i najstarsza na liście. Chociaż ma kilka opcji płatności, przy darmowych opcjach wystarczy poznaj koreańskich przyjaciół i poćwicz język.

Jego działanie jest podobne do InterPals, ale z kilkoma bardziej uproszczonymi opcjami. Wadą jest to, że wiadomości spamowe docierają do Twojej skrzynki pocztowej. Ale jest to coś, co można przeoczyć, biorąc pod uwagę korzyści oferowane przez aplikację.

dołącz do naszego kanału telegram