Skip to content

Jakie są najlepsze aplikacje do bezpłatnej nauki angielskiego bez Internetu?

18 de luty de 2021

Angielski jest jednym z najważniejszych języków, które istnieją obecnie, ponieważ jest on traktowany jako uniwersalny na całym świecie. Metody, które były używane w przeszłości, wychodzą z mody, a teraz są korzystaj z dydaktycznych i intuicyjnych narzędzi, takie jak aplikacje na Androida i iOS. W tym artykule wyjaśnimy, jakie są najlepsze aplikacje do bezpłatnej nauki angielskiego bez internetu?

Bussu

Bussu to sieć społecznościowa do nauki języków i jest jedną z największych istniejących, będąc jedną z największych bardziej efektywne narzędzia do nauki. W swoim repertuarze zobaczysz, że możesz uczyć się do 12 języków za pośrednictwem jego strony internetowej, a także na urządzenia mobilne. Ta aplikacja jest używana przez ponad 100 milionów użytkowników, a coś, co przyciąga uwagę wielu, to to, że jest całkowicie bezpłatna.

Jeśli chcesz szybszego postępu w nauce języka, możesz zdecyduj się na subskrypcję Premium dostęp do jego innych funkcji, takich jak:

  • Lekcje gramatyki.
  • Spersonalizowane ćwiczenia słownictwa.
  • Oraz certyfikaty językowe McGraw-Hill Education.

Voxy

Voxy to aplikacja do nauki mówienia po angielsku w wyjątkowy sposób, a to tylko do nauki języka anglo-amerykańskiego. Jego głównym celem jest uczynienie ucznia włącz staże do swojego harmonogramu studiów tylko przez kilka minut okresowo. Jego łatwość sprawi, że osoba będzie chciała ćwiczyć nieustannie, dzięki czemu będzie zmotywowany do ukończenia treningu.

Kluczowym czynnikiem dla studentów uczących się angielskiego z Voxy jest przygotowanie ich do przystąpienia do egzaminu TOEFL. Bardzo szczególną cechą tej aplikacji jest to zawartość jest stale aktualizowana tak, aby nowe tematy były według najbardziej nowatorskich.

Z drugiej strony ta aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami inteligentnymi, takimi jak tablety i komputery, docierając do większej liczby użytkowników na całym świecie.

Duolingo

Duolingo to darmowa aplikacja, która stała się popularna wśród wielu osób, które chcą nauczyć się mówić po angielsku i doskonale go opanować. Jeśli chcesz, możesz również uczyć się innych języków, oczywiście jednego z najbardziej wpływowych języków w tej dziedzinie XXI wiek jest angielski. Podczas nauki możemy liczyć na bardzo przydatne narzędzie, skoro dziś jest już ponad 12 milionów użytkowników, co daje mu większą niezawodność.

aplikacja duolingo bezpłatna nauka angielskiego

Charakterystyka tej aplikacji jest taka zawiera system uczenia się poprzez stosowanie gier aby przyciągnąć uwagę tego, kto go używa. Oczywiście nie pomijając najważniejszego czynnika jakim jest nauka języka angloamerykańskiego w rekordowym czasie.

Babbel

Jeśli szukasz aplikacji do nauki języka angielskiego, możesz dziś wybrać Babbel, bardzo zaawansowany program nauczania. Lekcje składające się na tę aplikację opiera się na codziennych zadaniach lub czynnościach, to fantastyczny pomysł dla tych, którzy mają zajęte dni.

Każda lekcja trwa tylko około 15 minut, co wystarczy, aby każdego dnia poświęcić trochę czasu na naukę. Należy zauważyć, że jeśli chcesz kupić inne funkcje, musisz anulować lub zapłacić, ale w jego główna baza jest całkowicie bezpłatna.

Wlingua

Aplikacja Wlingua obejmuje tylko język, którego chcesz się nauczyć i jest przeznaczona tylko do nauczania języka angielskiego. Obecnie ma ponad 3 miliony użytkowników, co jest potwierdzeniem uznania wielu osób. Dzięki temu będziesz miał działania, ponieważ ma ponad 600 lekcji od podstawowego po średniozaawansowany, obejmujący wymagania danej osoby.

Ciekawostką jest to, że wiedzę można zdobyć w Wymowa brytyjska i amerykańska zgodnie z potrzebami, które przedstawiasz. Należy zauważyć, że kurs Basic jest całkowicie darmowy, ale jeśli chcesz mieć Premium, będziesz musiał uiścić opłatę za dodatkowe funkcje.

Chcemy pamiętać, że wspomniane powyżej aplikacje są kompatybilne z System Android i iOS, a także dla komputerów. Oczywiste jest, że aby mieć aplikacje na urządzeniu z Androidem, należy je pobrać odpowiednio ze Sklepu Play, a na urządzenia Apple w App Store.

Jak widzimy, nie ma powodów ani przeszkód, aby nauczyć się uniwersalnego języka, jakim jest angielski, przy pomocy własnego inteligentnego urządzenia można to osiągnąć szybko i skutecznie.

dołącz do naszego kanału telegram