Skip to content

Jakie są najlepsze alternatywy dla Android Auto w moim inteligentnym samochodzie?

28 de lipiec de 2022

Android to najczęściej używany system operacyjny urządzeń mobilnych na świecie, który jest obecny w ponad 8 na 10 telefonów na całej planecie, który został opracowany przez pracowników Google dla niektórych kompatybilnych telefonów komórkowych, który ma wiele innych produktów lub projektów związanych z tym środowiskiem. Rzeczywiście, jednym z najbardziej atrakcyjnych projektów, jakie widzieliśmy, jest ten związany z Android Auto, platformą operacyjną dla komputerów znajdujących się w wielu głównych samochodach na rynku.

W związku z tym należy zauważyć, że gdy mówimy o Android Auto, nie robimy tego ani więcej, ani mniej niż o nowej wersji popularnego systemu operacyjnego Android przeznaczonej do kierowcy samochodów który jest już dostępny w Sklepie Play. Wśród jego funkcji musimy wymienić niektóre, takie jak posiadanie ogromnej ilości informacji o naszym pojeździe i jego użytkowaniu, chociaż oczywiście nie możemy pobrać Android Auto na urządzenia mobilne z systemem Android.

Dzieje się tak, ponieważ Android Auto jest instalowany fabrycznie w najnowocześniejszych pojazdach, które na to pozwalają, ale nie jest to system operacyjny, który możemy zainstalować w innych okolicznościach, co oczywiście nie jest drobiazgowe we wszystkich tych przypadkach . Faktem jest, że ponieważ nie będziesz w stanie zainstalować Android Auto, zalecamy, abyś bezpośrednio postawił na szukanie alternatywy, którą możesz zainstalować na swoim Androidzie, w tym przypadku za pomocą aplikacji AutoMate Car Dashboard, który jest jednym z najlepszych dostępnych.

Automatyzacja deski rozdzielczej samochodu dla Androida

dobrze powiedzieliśmy więc co zautomatyzować deskę rozdzielczą samochodu To najlepsza alternatywa dla Android Auto, którą możemy teraz zainstalować na naszych telefonach komórkowych, a prawda jest taka, że ​​nie ma znaczenia, jaki masz model lub jaką wersję systemu operacyjnego Android, ponieważ działa z prawie każdym z nich. Prawda jest taka, że ​​Android Mate jest również dostępny do pobrania bezpośrednio ze sklepu Google Play, dzięki czemu możesz go zainstalować i używać na swoim Androidzie bez większego zastanowienia lub niczego w tym rodzaju.

Android Mate jest dokładnie, jak sama nazwa wskazuje w pewien sposób, towarzyszem wszystkich naszych tras, do tego stopnia, że ​​zaoferuje Ci ogromną liczbę funkcji, z którymi musisz się liczyć, jak np. korzystanie z nawigatora GPS. do dzwonienia przez telefon bez konieczności używania rąk, czytania powiadomień przychodzących na komórkę lub słuchania naszych ulubiona muzyka kontrolująca to w najprostszy możliwy sposób. Jego układ przycisków też nie jest zły i jest bardzo łatwy w użyciu.różne samochody z Androidem

Ponadto niemały szczegół dotyczący tej aplikacji ma związek z tym, że nie musimy mieć jej cały czas otwartej na komórce, ponieważ możemy pozwolić jej działać w tle, a następnie móc korzystać z telefonu na każdą inną potrzebę, która przychodzi do nas w tej chwili. To idealna platforma na wszystko na długie wyprawywięc nie ma wątpliwości, że będziesz mógł w ogromnym stopniu z niego skorzystać, gdy tylko zaczniesz jechać do następnego celu.

Czy pobrałeś już aplikację Automate Car Dashboard na swoje urządzenie za pomocą tej aplikacji?

Inne alternatywne aplikacje

Waze

Polecane jako najlepsza alternatywa dla znanych Google Mapsma zoptymalizowane elementy sterujące i inne funkcje nawigacyjne, dzięki którym jest jednym z najlepszych na rynku.

Dzięki funkcjom, które mogą sygnalizować Ci, gdy zbliżasz się do punktu poboru opłat, pobliskiej kontroli policyjnej, oferuje również najlepsze trasy podróży na wypadek, gdybyś chciał uniknąć korków, przeprowadzając ten proces w czasie rzeczywistym. Każda z tych funkcji została zoptymalizowana pod kątem lepszej jazdy.

Dashlinq

Jeśli szukasz aplikacji z wzorem, z którym masz łatwa kontrola podczas jazdyDashlinq jest dla nich idealny, ma duży design i asystenta głosowego, który pomaga czytać smsy, a także nawigować podczas jazdy.

W najnowszej aktualizacji został włączony do innych aplikacji, takich jak Spotify, Pandora, Apple Music oferować usługę muzyczną w podróży, a także włączyć radio internetowe, aby móc wyszukiwać stacje w sieci i cieszyć się nimi podczas jazdy.

dołącz do naszego kanału telegram