Skip to content

Jakie minimalne wymagania musi spełniać mój komputer, aby grać w Valorant? – Valorant specyfikacje

11 de marzec de 2021

Waleczny to jedna z najbardziej znanych gier wideo zeszłego roku. Ale to uznanie to nie mniej. Jest to strzelanka online dla wielu graczy, która jest całkowicie skoncentrowana na trybie gry 5 na 5, przypominając stare sagi, takie jak Counter Strike. Ta gra ma zupełnie inne cechy, które czynią ją wyjątkową.

Wśród tych cech możemy wziąć pod uwagę, że nie jest to nowa edycja o innej nazwie niż Counter Strike: Global Offensive czy Overwatch. Riot Games skupiło się na tworzeniu i projektowaniu tego na czym jego temat jest znacznie bardziej „kreatywny” w porównaniu z klasyczną strzelanką dla wielu graczy, do której jesteśmy przyzwyczajeni.

Jakie różnice oferuje Valorant w stosunku do innych strzelanek dla wielu graczy?

Jeśli musimy zacznij rozbijać duże różnice które można zaprezentować w tej ostatniej grze wydanej w połowie 2020 roku, możemy oznaczyć grywalność. Co prawda niektórzy porównują ją do takich gier jak Free Fire czy Call of Duty Warzone, ale prawda jest taka, że ​​prezentuje ona użytkownikom dużo prostszy i bardziej praktyczny styl gry.

W świecie Valorant nie będziemy mieć identycznych postaci ani postaci. To jest do powiedzenia. Każda z postaci Valoranta przedstawia własną historię, kostium, osobowość, a nawet moce. Znacząco różni się od innych tytułów nastawionych na sieciową strzelankę wieloosobową. Ale do opowiedzenia jest znacznie więcej o tej grze od Riot Games.

Waleczny ma historię rozpoczętą w przyszłym świecie w którym wydarzyło się coś strasznego i tylko nieliczni zostali świadkami takiej katastrofy. Jak powiedzieliśmy wcześniej, ci ludzie mają teraz moce, których mogą użyć, aby się chronić, blokować i przechytrzyć swoich przeciwników, gdyby chcieli nas w jakikolwiek sposób wyeliminować.

W momencie rozpoczęcia każdego wyjazdu Będziemy mieli typową opcję wyboru dowolnej broni, której chcemy lub potrzebujemy, ale będziemy mieli również możliwość uzyskania specjalnej mocy, która będzie nam bardzo pomocna, gdy znajdziemy się na wojnie. Moce te nie mogą wyeliminować wrogów, ale jeśli możemy utrudnić im przejście, aby móc ich wyeliminować samodzielnie.

Będziemy mieli taką możliwość wybierz nasze własne postacieposzukaj kostiumów i sposobów ich dostosowania, a następnie użyj ich podczas wykonywania odpowiednich trybów gry, które Valorant przedstawia nam na chwilę przed rozpoczęciem odpowiedniej gry. Ważne jest, aby na początku zaplanować strategię, która pozwoli wygrać.

Wreszcie bardzo ciekawy fakt związany z tą grą są wykresami. Valorant ma bardzo inną grafikę niż inne strzelanki dla wielu graczy, ale nie na to gorzej. Riot Games stworzyło tę grę z tą specyfiką, aby można było w nią grać na dowolnym komputerze lub laptopie bez żadnych problemów i niedogodności.

Jednak pomimo tych rozwiązań przedstawionych na korzyść posiadania większej dostępności u tych osób, które nie mają dużego komputera, będziemy mieli pewne minimalne wymagania które będziemy musieli spełnić, jeśli chcemy normalnie grać w tę wspaniałą grę. Zostań i poznaj podstawowe wymagania gry.

Waleczna gra

Jakie są minimalne wymagania, które musi spełniać mój komputer, aby móc grać w Valorant?

Przynajmniej to będziemy musieli mieć pod ręką Aby móc grać w Valorant bez żadnego problemu, są następujące wymagania, które zostawimy poniżej.

  • Będziemy musieli mieć co najmniej jeden procesor Core i3-370M aby móc uruchomić grę wideo na naszym komputerze lub laptopie.
  • Jednym z najważniejszych punktów jest implementacja pamięci Pamięć RAM minimum 4 GB aby upewnić się, że gra nie wyświetla żadnych usterek ani błędów.
  • Karta graficzna Intel HD 300 zintegrowany z naszym komputerem.
  • Będziemy musieli mieć zainstalowany system operacyjny Windows w dowolnej z jego wersji, takich jak Windows 7, 8 i 10. Wszystkie te z 64-bitowy.
  • Będziemy musieli mieć około 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Ważne jest, aby to podkreślić że przy tych specyfikacjach nasza gra będzie działać z prędkością 30 FPS. Podczas gdy normalnie na bardziej kompletnym komputerze może osiągnąć 60 FPS (średni) lub 144 FPS (wysoki).

dołącz do naszego kanału telegram