Skip to content

Jakie karty akceptuje UBER? Jakimi kartami mogę zapłacić za UBER?

29 de styczeń de 2021

Możliwość łatwego poruszania się między ulicami twojego miasta jest dziś czymś fundamentalnym, zwłaszcza gdy nie masz własnego samochodu, który może cię przetransportować. Dlatego wielu uciekło się do korzystania z taksówek dla większej prędkości. Chociaż w czasach, gdy branża taksówkarska upadła w taki sposób, wiele osób polegało na Uberze i zarejestrowało się w nim.

Uber to jedna z tych aplikacji, których nie możesz przegapić w telefonie komórkowym, jeśli ta usługa jest dostępna w Twoim kraju. Sam fakt bycia w stanie zamów Ubera Wystarczy kilka ruchów na telefonie komórkowym, aby dotarł w ciągu kilku minut i dokonanie płatności bez zbyt wielu komplikacji stanowi o różnicy w tej usłudze. Dlatego powinieneś używać Ubera.

Istnieją również możliwości płatności za usługi Uber. Ogólnie rzecz biorąc, Uber jest dość elastyczny, jeśli chodzi o płatności. W rzeczywistości masz różne opcje, takie jak możliwość płatności gotówką, za pośrednictwem płatności cyfrowych lub kart kredytowych.

Jednak tutaj ludzie często pytają: „Co? karty akceptują uber lub za pomocą którego mogę zapłacić Uber? ”. I dlatego trochę o tym porozmawiamy poniżej.

Karty, których możesz używać do płacenia za Ubera

Zwykle to zobaczysz Uber Pozwala płacić prawie w dowolny sposób gotówką lub kartą kredytową, o ile system na to pozwala. To jedna z największych atrakcji w łatwości korzystania z Ubera. Ale kiedy mówimy o kartach kredytowych, istnieje pewne ograniczenie, jeśli chodzi o możliwość ich używania.

Dzieje się tak, ponieważ nie możesz płacić kartą kredytową za usługi świadczone przez Ubera.

W związku z tym możesz używać tylko najpopularniejszych i najczęściej używanych kart na rynku. Kiedy o nich mówimy, odnosimy się konkretnie do kart MasterCard, Visa i American Express. Odbywa się to ze względów użytkownika i bezpieczeństwa.

Możesz jednak użyć niektórych plików karty przedpłacone. Z których kart możesz korzystać zazwyczaj różnią się w zależności od kraju, dlatego konieczne jest sprawdzenie, które karty możesz powiązać w swoim kraju. Ponieważ na przykład w Urugwaju można używać rozszerzenia MasterCard Prex do realizacji transakcji w aplikacjach Uber.

Zachęcamy również użytkownika do upewnienia się zawsze sprawdzając daną część w menu oraz w płatnościach zrzeszonych. A jeśli nie wiesz, jak znaleźć tę opcję, zajrzyj do następnej sekcji.

palec uber

Karty partnerskie i zobacz, które z nich możesz powiązać

Cały proces dodawania kart, których chcesz użyć, możesz wykonać w dowolnym momencie, w tym w trakcie Uber. Wystarczy, że wejdziesz w menu aplikacji w opcję Metody Płatności.

Tam musisz wybrać „Dodaj nową metodę płatności„Będziesz mieć możliwość powiązania różnych opcji, od gotówki po karty kredytowe. Wprowadź karty kredytowe, a będziesz mieć możliwość powiązania nowej karty kredytowej.

Poniżej zobaczysz różne formularze, które musisz wypełnić, chcąc powiązać nową kartę. Wśród nich jest CVV karty, datę wygaśnięcia, kraj pochodzenia tej samej karty i oczywiście, którą kartę zamierzasz powiązać.

Tutaj zobaczysz opcje, które masz dostępne w swoim kraju w zakresie kart kredytowych. Dlatego zalecamy, abyś nie spieszył się z wypełnieniem formularza i uczciwie wypełniał każdą informację swoimi danymi, aby nie mieć problemów z Uber w przyszłości.

Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie metody, w której się zarejestrowałeś, i będziesz bardziej niż gotowy, aby wyjść i korzystać z Ubera z nową kartą.

Mamy nadzieję, że ten samouczek pomógł Ci dowiedzieć się, które karty akceptuje Uber.