Skip to content

Jaki jest najlepszy program do usuwania zduplikowanych plików w systemie Windows?

28 de styczeń de 2021

To normalne, że wraz z upływem czasu i ciągłym korzystaniem z urządzeń elektronicznych, te się brudzą i wymagają konserwacji, aby powrócić do działania w najbardziej optymalnym stanie. I nie mówimy tylko o czyszczeniu zewnętrznym, ale także wewnętrznym, oprogramowanie urządzeń. Dlatego wiedz, który program jest najlepszy do usuwania zduplikowanych plików w systemie Windows.

Jak „oprogramowanie” systemu Windows brudzi się

Musisz zrozumieć, że system operacyjny Windows może tworzyć duplikaty plików plików, które tworzymy i używamy, więc ten sam plik może być przechowywany dwa lub więcej razy na tym samym komputerze.

Z drugiej strony istnieje również prawdopodobieństwo, że my jako użytkownicy tworzymy duplikaty plików w różnych folderach. Zwykle dzieje się tak podczas zapisywania obrazów; ponieważ robimy te same identyczne zdjęcia każdy; ale przechowujemy go na komputerze pod różnymi nazwami.

Wszystkie te zduplikowane pliki (podobnie jak oryginalne pliki) są przechowywane na dysku twardym komputera do czasu, aż nie mamy nad nimi kontroli, co zajmuje miejsce wymagane lub używane przez inne pliki.

Powoduje to przeciążenie procesora naszego sprzętu, co nie tylko zmniejsza przestrzeń dyskową na komputerze, ale także znacznie zmniejsza wydajność systemu operacyjnego i jego aplikacji.

A zatem, eksperci zalecają że od czasu do czasu dokładnie czyścimy komputer. Podczas takiej konserwacji nie usuwajmy tylko plików tymczasowych i przechowujmy niektóre foldery i pliki, których nie używamy na innych dyskach zewnętrznych. Ale kończymy również na zduplikowanych plikach, zapisując tylko jeden z plików do użytku i usuwając pozostałe kopie.

Jaki jest najlepszy program do usuwania duplikatów plików w systemie Windows

CCleaner Jest to jedno z najbardziej skutecznych i łatwych w użyciu narzędzi do usuwania duplikatów plików na komputerach osobistych. Aby móc korzystać z jego funkcji, zaleca się posiadanie najnowszej wersji. Obecnie jest uważany za najlepszy program do czyszczenia systemu Windows ze względu na prosty interfejs, który sprawia, że ​​jest bardzo przyjazny dla użytkownika nawet dla najbardziej początkujących cybernautów.

Wyczyść swój komputer najlepszym programem do usuwania zduplikowanych plików, aby działał szybciej

czyszczenie komputera z duplikatów plików z c-clean

CCleaner to narzędzie, które może wyszukiwać i usuwać niepotrzebne pliki i błędy w systemie Windows. Możesz zaplanować czyszczenie. Wystarczy kilka kliknięć, CCleaner może pomóc odzyskać miejsce na dysku i przyspieszyć i zwiększyć wydajność komputera.

Klasyczny interfejs dla plików

Musimy tylko nacisnąć przycisk «analiza«, W mniej niż minutę program poinformuje nas, ile pamięci może zwolnić i gdzie można ją zwolnić. Klikamy na „Uruchom czystsze”, co natychmiast wyczyści dysk.

Opcje CCleaner obejmują określone narzędzie dla usunąć zduplikowane pliki. To narzędzie jest również zawarte w bezpłatnej wersji aplikacji. Oczywiście to jest klucz do sukcesu tego programu: «Twoja cena» …

Dalej, CCleaner Nie tylko może znaleźć wszystkie zduplikowane pliki na naszym komputerze, ale także pozwala nam filtrować pliki w celu ich znalezienia według nazwy, rozmiaru, daty, a nawet zawartości i wykonać kopie zapasowe przed czyszczeniem. Na wszelki wypadek system operacyjny nie przywróci go do pierwotnego stanu.

Rozwiązanie w zasięgu ręki

CCleaner jest tak skuteczny, że jest idealnym rozwiązaniem, które można wyjąć z kieszeni „na pendrive”. W swojej wersji „CCleaner Portable” do czyszczenia komputera, który nie ma dostępu do Internetu i potrzebujesz wydajnych i przenośnych narzędzi do bezpiecznego przenoszenia sprzątania, bez konieczności ich instalowania.

Można wspomnieć, że tego programu można również używać na komputerze Mac.Dziękujemy za wybranie naszych artykułów, aby być na bieżąco w tej cudownej erze cyfrowej. Podziel się nim z przyjaciółmi i rodziną oraz zostaw nam swoje komentarze i / lub sugestie z szacunkiem. I bądź na bieżąco z naszymi następnymi postami.