Skip to content

Jak zwiększyć megapiksele aparatu w dowolnym systemie Android za pomocą aplikacji Camera Super Pixel

2 de wrzesień de 2022

Rzeczywiście uważamy, że aparaty są dziś jedną z głównych kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze smartfona. Dlatego jeśli chcesz zwiększyć megapiksele aparatu Dzięki aplikacji „Camera Super Pixel” zapraszamy do pozostania.

Z biegiem czasu widać, że użytkownicy, którzy zamierzają nabywać nowe smartfony, zaczęli zwróć uwagę na pewne szczegóły lub specyficzne cechy tych terminali. Te szczegóły, które stawiają ponad innymi, decydują się na ten czy inny model.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że analizując aparat w smartfoniemusimy zatrzymać się na kilku bardzo szczególnych kwestiach, aby poznać wartość ich wyników, i jasne jest, że megapiksele to jeden z tych elementów, które należy wziąć pod uwagę.

Teraz jest wielu, którzy ostatnio pytali nas o możliwość zwiększyć megapiksele aparatu z dowolnego telefonu komórkowego z systemem Android. Tutaj porozmawiamy o tym i o pewnych sztuczkach, które możesz zrobić, aby poprawić jakość aparatu z Androidem.

W tym sensie dzieje się tak, że chociaż próbuję zwiększyć megapiksele aparatu Twojego telefonu komórkowego z Androidem jest to coś całkowicie niemożliwego, ponieważ nie mówimy o oprogramowaniu urządzenia, ale o jego sprzęcie. Uważamy, że i tak jest kilka dobrych aplikacji do rozważenia, jeśli chodzi o poprawę jakości robionych zdjęć.

W tym specjalnym artykule pokażemy Ci jedne z najlepszych aplikacje zwiększające megapiksele aparatu Twojego telefonu z Androidem, który naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę, ponieważ będzie to bardzo przydatne podczas robienia zdjęć o doskonałej jakości.

Aplikacja „Camera Super Pixel”, aby poprawić jakość zdjęć na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem Android

Jeśli chodzi o zwiększenie liczby megapikseli aparatu mobilnego z systemem Android lub gdy chcemy zrobić praktycznie wszystko z naszymi smartfonami z systemem Android. Co musisz zrobić, to iść do pobierz aplikację specjalnie opracowany do tych celów.

W tym konkretnym przypadku mówimy Superpiksel aparatu, aplikacja, która pozwoli nam robić zdjęcia poprzez zwiększenie rozdzielczości aparatu. Jest to coś, co jest obecnie bardzo przydatne, ponieważ nie wszystkie zdjęcia robione telefonami są dobrej jakości.

osoba trzymająca telefon komórkowy na plaży

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym sensie, jest to, że kiedy używamy Camera Super Pixel, to będzie umożliwić nawet 4-krotny wzrost rozdzielczości aparatu poprawiając w ten sposób ostrość. Działa nawet na zmniejszenie lub całkowite wyłączenie dźwięku aparatu.

W każdym razie prawda jest taka, że ​​Camera Super Pixel będzie pozwoli na lepsze rezultaty z Twoimi zdjęciami, a ponieważ jest to coś, co jest ostatnio bardzo poszukiwane przez użytkowników, nie mogliśmy o tym nie wspomnieć.

Niektóre inne narzędzia aplikacji Camera Super Pixel mają związek z możliwość wykonania serii zdjęć że możemy następnie inteligentnie je mieszać, aby osiągnąć najlepsze możliwe wyniki.

Jednocześnie Camera Super Pixel to aplikacja, która pozwoli na pracę z formatem RAW, aby uzyskać więcej informacji o każdym z obrazów, a następnie pracować nad nimi. Bez wątpienia ta niesamowita aplikacja zasługuje na szansę, nawet my możemy ją łatwo znaleźć w Sklepie Play.

Funkcje oferowane przez aplikację

Aparat Super Pixel to zoptymalizowany do fotografowania scen statycznych. Jeśli w scenie występuje ruch, możliwe jest, że uzyskany wynik nie będzie taki, jak pożądany, a ten ruch będzie miał duży wpływ na jakość zdjęć. Ta aplikacja nie poprawia jakości przedniego aparatu, do tego są inne sztuczki.

Obecnie w wersji beta ta aplikacja aparatu fotograficznego pozwala tylko na ustawianie ostrości, przełączanie kamer, aktywację siatki, ustawianie timera i korygowanie ekspozycji. W tej chwili najważniejsze jest to, że tak jest kompatybilny z bardzo małą liczbą urządzeń. Jest bezpłatny z reklamami, ale za 1,99 euro możemy wyeliminować reklamę na zawsze.

Kompatybilne urządzenia

Jak wspomniano wcześniej, nie ma wielu urządzeń kompatybilnych z tą aplikacją do tej pory możesz się cieszyć oferowanych usług to:

  • Samsung S7 / S7 krawędzi
  • na Nexusie 5
  • Nexus 5X
  • Nexus 6
  • Nexus 6P
  • Jeden plus 2
  • Sony Xperia Z5
  • A już wkrótce Samsung S6, LG G4 i G5,

dołącz do naszego kanału telegram