Skip to content

Jak zwiększyć i poprawić prędkość internetu w sieci 4G na telefonie z systemem Android?

15 de wrzesień de 2022

Mimo ten Sieć 4G jest jednym z najszybszych na rynku, mogą wystąpić sytuacje, w których połączenie to traci sprawność. Dzieje się tak, ponieważ istnieje wiele czynników, które wpływają na to, że sygnał ten dociera do różnych urządzeń mobilnych. Chcesz również przyspieszyć i poprawić prędkość Internetu Wi-Fi na moim telefonie komórkowym 4G, jeśli jest zbyt wolny.

W niektórych z tych przypadków mogą wystąpić awarie techniczne u usługodawcy. Mogą nawet wystąpić okoliczności środowiskowe, które wpływają na wysyłanie i odbieranie danych z sieci. Ale czasami żaden z tych powodów nie jest prawdziwym powodem, po prostu zły. ustawienia w smartfonie.

W takich sytuacjach możemy spróbować rozwiązać ten problem poprzez oprogramowanie wyspecjalizowane w optymalizacji sieci. Tak więc trafiłeś do przewodnika, którego potrzebujesz, jeśli znajdziesz się w takiej lub podobnej sytuacji.

W tym przewodniku szybko nauczysz się optymalizować Twoja prędkość 4G. a także jeśli chcesz zwiększyć sygnał 4G WiFi na dowolnym telefonie komórkowym z systemem Android lub iPhone bez aplikacji

Musisz tylko postępować zgodnie z instrukcjami, które przedstawimy poniżej. A kiedy skończysz, będziesz mieć całą niezbędną wiedzę do korzystania z oprogramowania (lub aplikacji), której możesz potrzebować popraw swoje połączenie z 4G.

Jak zoptymalizować prędkość mojej sieci 4G

Aby poprawić szybkość połączenia naszego smartfona, będziemy polegać na aplikacji. Będąc w ten sposób, będziemy musieli wejść do naszego sklepu z aplikacjami. Dlatego jeśli użyjemy Androida jako naszego systemu operacyjnego, uzyskamy dostęp do Sklepu Play.

Po wejściu do sklepu z aplikacjami będziemy musieli umieścić w wyszukiwarce to samo: „internet speedmaster”. Spowoduje to wyświetlenie długiej listy aplikacji pasujących do wprowadzonych przez nas słów. Następną rzeczą, którą zrobimy, jest kliknięcie pierwszej dostępnej opcji i przejście do strony informacyjnej aplikacji. Będąc tutaj, klikniemy przycisk „Zainstaluj”, spowoduje to, że sklep z aplikacjami rozpocznie w pełni automatyczny proces.

Poniżej i po pobraniu i zainstalowaniu sklepu z aplikacjami Aplikacja Internet Speed ​​​​Master, będziemy musieli uzyskać do tego dostęp. Aby to zrobić, wejdziemy na naszą listę aplikacji i poszukamy aplikacji, która pomoże nam ulepszyć nasze połączenie. W aplikacji zobaczymy 3 opcje, będące pierwszy taki, który przywróci nas do stanu początkowego w przypadku chęci cofnięcia modyfikacji. Teraz pozostałe dwie opcje są ustawione dla tych użytkowników, którzy mają root na swoim telefonie.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, będziesz musiał naciskać druga opcja dostępne, aby poprawić połączenie urządzenia. Teraz, jeśli nie wiesz, co to jest root, oznacza to, że rzeczywiście nie jesteś użytkownikiem root. Dlatego to do Ciebie należy naciśnięcie ostatnia dostępna opcja.

Optymalizacja Internet Speedmaster

Niewątpliwie jedną z najszybszych sieci komórkowych na rynku jest sieć 4G, która umożliwia użytkownikom łączenie się szybka mobilna transmisja danych i być w stanie kontrolować zużycie danych mobilnych w systemie Android. Mimo to incydenty zwykle zdarzają się tam, gdzie jest zupełnie odwrotnie, co dla wielu jest zwykle ogromnym problemem.

Może to być problem z konfiguracją samego mobilnego systemu operacyjnego, który może być: rozwiązywać szybko i łatwo. Poprzez korzystanie z aplikacji, która pozwala użytkownikom poprawić szybkość połączenia.

Internet Speed ​​Master można pobrać w sklepie bez większego problemu, gdy go szukasz, po znalezieniu, pobraniu i zainstalowaniu uzyskujesz do niego dostęp i znajdujesz 3 opcje. Te opcje pozwalają na dokonywanie modyfikacji w celu zwiększenia szybkości, ale tylko pierwsza z nich cofa wszelkie zmiany.zwiększyć prędkość Androida 4g

Druga opcja jest używana dla użytkowników, których: telefony mają root co jest powszechne w wielu krajach, trzecia opcja jest używana przez użytkowników, którzy nie mają roota. Aktywując którąkolwiek z tych opcji, zmiana zostanie dokonana bez większego problemu.

Jeśli problem nie ustąpi, oznacza to, że nie jest to problem z połączeniem, ale jeden z następujących firma świadcząca usługę sieci 4G W użyciu.

jaI gotowy!, zakończysz tę procedurę, aby zwiększyć prędkość połączenie internetowe. Chociaż należy dodać, że istnieje możliwość, że nie będzie widocznej poprawy połączenia. W takim przypadku będziesz musiał skontaktować się z operatorem lub dostawcą usług telefonicznych.

dołącz do naszego kanału telegram