Skip to content

Jak zwiększyć głośność Samsunga Galaxy S3, S7, S8, S9 i S10 na Androidzie bez aplikacji

27 de styczeń de 2023

Chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć głośność posiadanego Samsunga? Z pewnością wszyscy mieliśmy do czynienia z telefonami komórkowymi, które nie są słyszane w niezbędny sposób. I to właśnie ta głośność i ta jakość dźwięku, której potrzebujemy wielokrotnie, jest ograniczona przez producenta.

Należy zauważyć, że wielokrotnie maksymalna liczba głośników, jakie mają nasze urządzenia jest ograniczona przez producenta. W ten sposób zabierając lepsze wrażenia z tego urządzenia i chociaż w tym samouczku nauczymy Cię, jak rozwiązać ten problem z Samsungiem, nie oznacza to, że nie ma sposobów zwiększyć głośność na innych urządzeniach.

Jak zwiększyć głośność w telefonie Samsung S7 i nowszych?

Istnieje MOD, który działa zarówno dla Galaxy S7, jak i Edge S7, z którym zamierzamy aby móc zwiększyć dźwięk naszego telefonu komórkowego. W ten sposób będziemy mogli usłyszeć każdy dźwięk znacznie głośniej.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że ryzykujemy uszkodzenie Smartfonawięc prawdopodobnie w przypadku powtarzających się dźwięków, takich jak połączenia lub powiadomienia, lepiej byłoby niczego nie dotykać.

Mod pozwala włączyć tryb dwóch głośnikówwersje, dla których działa MOD, zostawiam je poniżej, ale jeśli nie wiesz, jak sprawdzić, jaka jest wersja twojego telefonu komórkowego, po prostu przejdź do Ustawień, a następnie O urządzeniu i tam zobaczysz, że jest napisane Numer modelu.

 • SM-G930F
 • SM-G930FD
 • SM-G930W8
 • SM-G930S
 • SM-G935F
 • SM-G935FD
 • SM-G935W8
 • SM-G935S

Jak zainstalować MOD, aby zwiększyć głośność?

Aby zainstalować ten MOD, nie trzeba komplikować, wystarczy wykonać następujące kroki że zostawiamy cię poniżej Oczywiście ważne jest, aby wyjaśnić, że ten MOD może pomóc w rozwiązaniu problemów z głośnością tylko w przypadku wcześniej wymienionych wersji. Jeśli chcesz rozwiązać ten problem za pomocą Samsunga Galaxy S2 lub S3, będziesz musiał wykonać inną procedurę.

 • Gdy wszystko będzie gotowe, wystarczy przejść do tej strony i pobierz wspomniany plik.
 • Gdy już tam będziemy, będziemy potrzebować mieć odzyskiwanie TWRP na naszym smartfonie aby kontynuować ten proces.
 • teraz musisz umieść plik na karcie pamięci.
 • Oczywiście zamierzamy wyłączyć telefon komórkowy i przejść do odzyskiwania, naciskając przycisk zwiększania głośności + przycisk strony głównej + zasilanie. Oczywiście są też sposoby dostępu do niego bez konieczności używania tych przycisków.
 • Kiedy już tam jesteśmy, to co robimy poszukaj opcji, która wyraźnie mówi Zainstaluj i wybieramy plik, który wcześniej zapisaliśmy na karcie pamięci.

Pod koniec tej procedury możemy zacząć cieszyć się doświadczeniem z nowym limitem dźwięku w naszym telefonie komórkowym.

niebieska ikona głośnika

Jak zwiększyć głośność w Samsungu S3?

Ponieważ, jak już powiedzieliśmy, wszystkie urządzenia nie mogą być objęte Samsung z modem. Przynieśliśmy kolejną metodę, która pomoże ci rozwiązać ten problem w jeszcze szybszy sposób niż w przypadku MOD.

Sposób jest być może zbyt prosty i nie musisz zbytnio komplikować sobie życia, rootując smartfona. Dzięki tej aplikacji to, co zamierzasz osiągnąć w kilku słowach, to znaczny wzrost ale ogólnie zachowując jakość głośności telefonu komórkowego.

Niezależnie od tego, czy chodzi o powiadomienia w ogóle, połączenia, aplikacje, muzykę itp. Wszystko bez utraty jakości dźwięku I tak jak pisałem wcześniej, bez potrzeby zbytniego komplikowania sobie życia niepotrzebnym rootowaniem.

Ta aplikacja nazywa się „GOODEV Volume Booster”, którą można łatwo znaleźć Sklep Google Play. Najwyraźniej, aby ją zdobyć, powinieneś udać się do zielony przycisk, który mówi Kliknij „Zainstaluj”, aby rozpocząć proces pobierania, a po zakończeniu rozpocznie się instalacja.

Następnie możesz wejść do tej aplikacji, aby w ten sposób zwiększyć głośność telefonu Samsung Galaxy S3.

Co należy wziąć pod uwagę?

To normalne, że producenci tych urządzeń ustalają limit głośności. Od momentu założenia dbają o użytkownika pozbyć się przenośnych głośnikówzapewniając w ten sposób lepsze wrażenia i mniej awarii na urządzeniach mobilnych.

dołącz do naszego kanału telegram