Skip to content

Jak zsynchronizować zdjęcia profilowe WhatsApp z kontaktami kalendarza

4 de luty de 2021

Twój telefon komórkowy to najlepszy sposób komunikowania się z innymi za pośrednictwem różnych komunikatorów internetowych lub tego samego linia telefoniczna, Obecna technologia sprawiła, że ​​telefony komórkowe są dość niezawodne, jeśli chodzi o komunikację.

Widzimy to wyraźnie na wszystkie sposoby, aby móc natychmiast komunikować się z kimś w czasie, na którym najbardziej nam zależy. Możemy wysłać wiadomość tekstową w dowolnym momencie, możemy prowadzić rozmowy wideo, dzięki czemu czujemy się bliżej kogoś wyjątkowego lub po prostu wysłać treści multimedialne do kogokolwiek.

Jednak aby osiągnąć wyżej wymienione zadania, często polegamy na aplikacjach innych firm, które pomagają nam się komunikować. Chociaż możemy łatwo komunikować się za pomocą połączeń i wiadomości tekstowych bez używania Internet, z pewnością możemy to wykorzystać do lepszej komunikacji i interakcji.

Wśród wszystkich aplikacji, które pomagają nam się komunikować, są aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, takie jak komunikator facebookowy, Viber lub Whatsapp; ten ostatni jest jednym z najważniejszych i używanych na rynku od kilku lat.

Chociaż korzystanie z aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych zmienia się w zależności od kraju, ponieważ jest to najpopularniejsze, możemy śmiało powiedzieć, że WhatsApp jest jednym z najważniejszych i widać to ze względu na wielkie przywłaszczenie, jakie Facebook zrobił kilka lat temu, lub umożliwia istnienie połączenia między obiema aplikacjami, umożliwiając w ten sposób umieszczanie filmów z Facebooka w statusie WhatsApp.

Pokazuje również liczbę użytkowników, których ma codziennie, do tego stopnia, że ​​wielu stara się pozostać aktywnymi i mając dobre zdjęcie profilowe, czasami nawet bardziej atrakcyjne niż to, którego używają w innych witrynach. Możliwe jest również umieszczenie zdjęcia profilowego w grupach WhatsApp.

To skłoniło ludzi do umieszczania tych zdjęć w kontaktach w książce telefonicznej, a jeśli jesteś jednym z nich, powiemy Ci wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Synchronizuj w najprostszy sposób

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma dobrego sposobu na przeniesienie zdjęć wszystkich kontaktów WhatsApp do kontaktów w książce telefonicznej, ale naprawdę są sposoby. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest skorzystanie z aplikacji, którą możesz pobrać w Sklepie Play o nazwie Synchronizacja zdjęć w kontaktach.

Jest to aplikacja, która dzięki uprawnieniom WhatsApp i telefonu komórkowego możesz zsynchronizować zdjęcia kontaktów WhatsApp z numerami w książka telefoniczna, chociaż jego użycie ma wadę.

Aplikacja działa świetnie, ale możesz zsynchronizować tylko 30 kontaktów, zanim będziesz musiał zapłacić za aplikację i jej usługi.

Jeśli jednak przypadnie Ci do gustu, pamiętaj, że zawsze możesz z niego korzystać tak, jak chcesz, zwłaszcza jeśli masz w kieszeni pieniądze jak na płatną wersję. A jeśli chcesz mieć podobną aplikację na swoje urządzenie iOS, możesz pobrać LibreContacts za pośrednictwem App Store, ponieważ wykona to samo zadanie.

profil użytkownika zielony WhatsApp

Inna droga

Chociaż zawsze możesz przejść do aplikacji takiej jak te, o których mówiliśmy wcześniej, aby móc zsynchronizować zdjęcia z pliku Łączność z WhatsApp, pamiętaj, że nie ma na to dobrego sposobu.

Kontaktów nie można synchronizować tak często, jak można to zrobić z Facebookiem lub innymi sieciami społecznościowymi, więc kiedy to się stanie, będziesz musiał wykonać jedną z najbardziej nudnych czynności, jakie możesz wykonać: Przeprowadź proces ręcznie.

Może się to wydawać trochę irytujące, ale jest to najlepsza opcja, aby mieć te same zdjęcia WhatsApp w kontakty z Twojego planu dnia. Po prostu poproś ich o przesłanie Ci swojego zdjęcia i załadowanie go na Twój telefon komórkowy i zsynchronizowanie z chmurą, aby nie zgubić tego zdjęcia.

Pamiętaj, że możesz ten proces przeprowadzać tyle razy, ile chcesz lub za każdym razem, gdy ktoś zmieni zdjęcie, bo dzięki cierpliwości możesz wykonać dużo pracy w krótkim czasie.

dołącz do naszego kanału telegram