Skip to content

Jak zsynchronizować smartwatch T500 z Androidem lub iPhonem – krok po kroku

15 de lipiec de 2021

W tym artykule pokażemy Ci właściwy sposób na możesz zsynchronizować urządzenie Smartwatch T500 z telefonem komórkowymSystem operacyjny Android lub iPhone.

Smartwatche T500 są bez wątpienia jednymi z najpopularniejszych wśród ludzi inteligentnych zegarków, pomimo tego, że są urządzeniem podobnym do zegarków Apple, Smartwatch T500 wyróżnia się wieloma bardzo przydatnymi funkcjami, a także za ekonomiczną cenę.

Aby móc realizować funkcje, które posiadają zegarki Smartwatch T500, musisz go najpierw podłączyć i zsynchronizować ze swoim urządzeniem, co jest możliwe niezależnie od tego, czy jest to iPhone czy Android.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby sparować smartwatch T500 z urządzeniem?

Jednym z głównych wymagań, aby móc sparować urządzenie Smartwatch T500 z telefonem komórkowym, jest uprzednie sprawdzenie, czy telefon komórkowy mieć równą lub wyższą wersję bluetooth aby mogli się połączyć.

Innym ważnym czynnikiem jest pobranie kompatybilnej aplikacji na telefon komórkowy, która może łączyć się z urządzeniem Smartwatch T500. Poniżej przedstawiamy inne zalecenia, które należy wziąć pod uwagę, chcąc połączyć Smartwatch T500 z telefonem komórkowym.

Smartwatch musi mieć WiFi podczas całego procesu

Rozpoczynając proces parowania między Smartwatchem T500 a telefonem komórkowym, ważne jest, aby masz połączenie ze stabilną siecią Wi-Fi, z wystarczającą ilością internetu, aby żaden proces nie został przerwany, ponieważ może to spowodować awarię.

Jednocześnie można sparować tylko jedno urządzenie at

Łącząc urządzenie, należy pamiętać, że w danym momencie można połączyć telefon komórkowy tylko ze Smartwatchem T500, a to samo dzieje się w przypadku podłączenia SmartWatch T500. być w stanie połączyć go z jednym urządzeniem.

Gdy zdecydujesz się zmienić telefon lub smartwatch, zalecamy ponowne uruchomienie zegarka lub rozparowanie go, a następnie połączenie z innym urządzeniem.

Pierwsze skojarzenie może potrwać dłużej

Jeśli chcesz podłączyć właśnie zakupione urządzenie T500 SmartWatch, pamiętaj, że proces parowania może potrwać nieco dłużej niż zwykle, ponieważ urządzenie zaczyna działać dopiero po pierwszym sparowaniu, ładuje się szybciej po sparowaniu z innymi urządzeniami później.

Prawidłowo sparuj smartwatch z urządzeniem

Urządzenie Smartwatch T500 to zegarek, który można łatwo sparować z dowolnym urządzeniem, niezależnie od marki czy posiadanego systemu operacyjnego, aby móc to zrobić w prosty sposób będziesz musiał pobrać kompatybilną aplikację. Tutaj pokażemy, jak sparować smartwatch T500 z tymi urządzeniami:

biały inteligentny zegarek

Synchronizuj z Samsung

Aby móc połączyć swój Smartwatch T500 z urządzeniem mobilnym Samsung, musisz najpierw pobrać odpowiednią aplikację, aby połączyć oba urządzenia, w tym celu możesz pobrać aplikację HiWatch za pośrednictwem oficjalnego sklepu Google Play lub po prostu zeskanować kod QR, który daje ten sam zegarek.

Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie Samsung, będziesz musiał nadal ją otwierać, a następnie wybrać opcję dodania urządzenia, w którym będziesz musiał dodaj swój smartwatch T500, aby sparować go z telefonem i zacznij korzystać z różnych funkcji, które oferuje.

Sparuj z Huawei

W przypadku urządzeń mobilnych marki Huawei nie różnią się one tak bardzo od sposobu parowania telefonów Samsung, wystarczy pobrać aplikację, aby połączyć urządzenie ze Smartwatchem T500, albo poprzez oficjalny sklep Google Play, a także za pośrednictwem strony APK.

Po posiadaniu aplikacji pozostaje tylko połączyć oba urządzenia, aby bez problemu korzystać z funkcji Smartwatcha T500 w 100%.

Połącz z Androidem Wear

Jedną z najczęściej używanych aplikacji dla urządzeń T500 Smartwatch jest aplikacja Android Wear, co sprawia, że ​​rozszerzasz funkcje swojego zegarka, dając również możliwość robienia zdjęć w całości przez Smartwatch T500.

Aby rozpocząć korzystanie z tej aplikacji, wystarczy pobrać ją za pośrednictwem oficjalnego sklepu Google Play, a po jej zainstalowaniu na telefonie możesz rozpocząć jej konfigurację.

telefon połączony ze smartwatchem

Sparuj smartwatch T500 z aplikacji FitPro

Aplikacja FitPro jest dobrą alternatywą w przypadku, gdy nie chcesz korzystać z domyślnej aplikacji, o którą prosi Twój Smartwatch T500, dzięki tej aplikacji możesz masz bardziej szczegółowe informacje o swoim zdrowiu i wydajność podczas ćwiczeń.

Ta aplikacja to jest całkowicie bezpłatne dzięki czemu można go pobrać w sklepie Google Play, więc nie będzie problemu z jego zdobyciem, aby zacząć korzystać ze Smartwatcha T500.

Połącz swój smartwatch T500 z iPhonem

Jeśli nie masz pojęcia, urządzenia Smartwatch nie mają ograniczeń w żadnym systemie operacyjnym, więc będzie można je również połączyć z urządzeniami iPhone, aby to zrobić, konieczne jest wykonanie następujących kroków.

  • Pierwszą rzeczą będzie pobranie aplikacji kompatybilnej z urządzeniem Smartwatch T500 na iPhone’a, po jej zainstalowaniu na urządzeniu będziesz musiał ją otworzyć i rozpocząć proces parowania, w tym celu kliknij opcję dodania urządzenia,
  • Aktywuj wszystkie uprawnienia wymagane przez aplikację, aby nie było problemu podczas parowania smartwatcha T500.
  • Aby połączyć zegarek T500 SmartWatch z iPhonem, musisz również aktywować Bluetooth, po jego aktywacji naciśnij przycisk, aby wyszukać urządzenia, a sparuj telefon z urządzeniem typu smartwatch T500.
  • Po połączeniu możesz bez problemu uruchomić wszystkie funkcje Smartwatcha T500, możesz zacząć dzwonić z numerów zapisanych na liście kontaktów, a także możesz zacząć otrzymywać powiadomienia z aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych.

smartwatch t500 biały

Jak połączyć mój Smartwatch z innymi markami?

Obecnie urządzenia Smartwatch można bez problemu łączyć ze wszystkimi markami telefonów, ponieważ wszystko, czego potrzebują, to zgodność z wersją Bluetooth, która jest potrzebna, a także trzeba będzie mieć zainstalowaną aplikację, aby móc podłączyć Smartwatch T500 .

Kompatybilne urządzenia do połączenia ze Smartwatchem T500 to Samsung, Xiaomi, Huawei, Motorola, Nokia, Apple, ZTE, Blu, Pocco i inne marki smartfonów.

Typowe przyczyny i przyczyny, dla których nie możesz połączyć zegarka z telefonem

Łączenie urządzenia Smartwatch T500 z telefonem komórkowym jest w rzeczywistości bardzo łatwym zadaniem do wykonania, jednak wielu użytkowników ma to trudne, ponieważ w procesie parowania są różne usterki lub problemyJeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, poniżej pokażemy Ci kilka zaleceń, które możesz zrobić, aby uniknąć tych awarii:

Aktywuj Bluetooth

Aby połączyć urządzenie T500 Smartwatch z telefonem komórkowym, ważne jest, aby najpierw aktywować Bluetooth, ponieważ jest to sposób, który posłuży do połączenia obu urządzeń i mogą się połączyć bez problemu.

Możesz sprawdzić, czy Twój bluetooth jest aktywny, wchodząc do menu akcji przesuwanie górnej części telefonu w dół i aktywuj ikonę, w której pojawia się ikona Bluetooth.

czarny inteligentny zegarek

Usuń urządzenie i sparuj je ponownie

Możesz także usunąć urządzenie z sekcji podłączonych urządzeń, a następnie sparować je ponownie, powtarzając proces parowania.

Uruchom aplikację Wear OS by Google

Na koniec możesz spróbować użyć aplikacji Wear OS, aby spróbować połączyć swój zegarek T500 z telefonem, ponieważ ta aplikacja ma różne ustawienia, które to umożliwiają smartwatch działa lepiej. I voila, mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci zsynchronizować urządzenie Smartwatch T500 z telefonem komórkowym.