Skip to content

Jak zsynchronizować postęp w Candy Crush na wielu urządzeniach jednocześnie, aby grać (przykład)

4 de luty de 2021

Candy Crush pozostaje popularna przez prawie dekadę od czasu jej wydania. Jest wielu, którzy od lat są uzależnieni od tej niesamowitej gry. Ale czy wiedziałeś, że możesz zsynchronizuj mój postęp w Candy Crush na wielu urządzeniach jednocześnie? W tym artykule pokażemy, jak to zrobić.

Po ponad 8 latach naszego życia możliwe, że w pewnym momencie musiałeś zmienić telefon komórkowy lub kupić nowy laptop i straciłeś cały postęp, jaki miałeś w aplikacji. Ale to się nie powtórzy, jeśli wykonasz proste kroki, które pokażemy ci później.

Czym jest i jak się gra w Candy Crush?

Jeśli nigdy nie słyszałeś o tej aplikacji, powiemy Ci, że Candy Crush to jedna z najlepszych darmowych gier, w które możesz grać, nawet bez dostępu do Internetu, na telefonie komórkowym lub komputerze. Po raz pierwszy został udostępniony publicznie w kwietniu 2012 roku i od tego czasu utrzymała swoją popularność między użytkownikami.

Celem gry jest wymiana cukierków na planszy, próbując dopasować trzy lub więcej cukierków tego samego typu w jednym rzędzie lub kolumnie. Y każdy poziom ma cele, które musisz spełnićw ograniczonej liczbie ruchów, aby przejść do następnego poziomu. Pamiętaj, że jeśli ci się nie powiedzie, stracisz życie, ale bardzo łatwo możesz je zdobyć w Candy Crush.

Kroki, aby zsynchronizować mój postęp Candy Crush na wielu urządzeniach

W miarę postępów w tej grze poziomy stają się trudniejsze. Nic więc dziwnego, że utrata całego postępu w przypadku zmiany urządzeń jest bardzo frustrująca. Tam są dwa sposoby synchronizowania postępów Candy Crush na różnych urządzeniach. W tym poście pokażemy podsumowanie obu.

Z kontem King

Może grasz w Candy Crush od dłuższego czasu i nigdy nie myślałeś o utworzeniu dla niego konta, ale zobaczysz, że jest to bardzo proste i nie zajmie ci dużo czasu. A dodatkowo ci na to pozwoli zsynchronizuj swoje postępy na wszystkich wybranych urządzeniach. Oto kroki, które musisz wykonać, aby to osiągnąć:

  • Otwórz grę na urządzeniu, na którym zawsze w nią grałeś i wejdź do menu.
  • Tam poszukaj pomarańczowej ikony „King” i kliknij ją. Poprosi Cię o wybranie awatara i pseudonimu, aby kontynuować.
  • Najważniejszym krokiem jest podanie adresu e-mail i wybranie hasła. Z tym, Twoje konto zostanie utworzone.
  • Jeśli zainstalowałeś już Candy Crush na swoim nowym urządzeniu, wystarczy otworzyć tam grę i połączyć się za pomocą adresu e-mail i hasła, które właśnie wybrałeś. Zobaczysz, jak możesz kontynuować grę dokładnie tam, gdzie skończyłeś!

Jeśli dojdziesz masz problem z tym procesemmoże być konieczne zamknięcie aplikacji i wszystkich aplikacji działających w tle, ponowne uruchomienie urządzenia lub sprawdzenie dostępności aktualizacji oprogramowania. Więcej odpowiedzi, aby kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś, możesz znaleźć w Centrum pomocy King.

Korzystanie z konta na Facebooku

Jeśli nie chcesz tworzyć konta King lub jeśli używałeś już Facebooka do gry w Candy Crush, ta opcja będzie dla Ciebie idealna. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz zsynchronizuj swoje postępy w Candy Crush używając swojego konta na Facebooku.

konto King, aby zsynchronizować postęp

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest aktywna aplikacja Facebook na urządzeniu, na którym zawsze grasz w Candy Crush, i że jest ona otwarta z Twoim profilem. W przeciwnym razie Twoje postępy mogą zostać zsynchronizowane z kontem innej osoby.
  • Następnie wystarczy otworzyć grę na tym urządzeniu i kliknąć niebieski przycisk z napisem ’Połącz z Facebook’iem’.
  • Gdy to zrobisz, możesz otworzyć grę na nowym urządzeniu i ponownie nacisnąć niebieski przycisk, aby połączyć się z Facebookiem. A zatem Twoje postępy są zakotwiczone w Twoim profilu tej sieci społecznościowej i dopóki łączysz się w ten sposób, możesz uzyskać dostęp do swoich postępów.

Mamy nadzieję, że ten post o tym, jak to zrobić zsynchronizuj swoje postępy w Candy Crush na wielu urządzeniach jednocześniei że możesz nadal korzystać z tej niesamowitej aplikacji od miejsca, w którym ją przerwałeś.

dołącz do naszego kanału telegram