Skip to content

Jak ukryć listę moich wspólnych znajomych na Facebooku? – Android, iOS i PC

23 de marzec de 2023

jeśli myślimy o główne sieci społecznościowe w świecie Internetu, tych, które przechowują ogromną ilość technologii. Dane osobowe, które należą do nas, które przechowują, są przytłaczające, więc jeśli je pamiętamy, musimy zatrzymać się w przypadku Facebooka przed jakimkolwiek innym, ponieważ jest to ten, który ma największy przepływ użytkowników i treści.

Prawda jest taka, że ​​​​chociaż jest prawdopodobne, że wielu naszych obserwujących utworzyło osobiste lub firmowe konto na Facebooku w tej sieci społecznościowej w Internecie. Jesteśmy pewni, że wielu z nich nie zna niektórych największych tajemnic, które robią na platformie społecznościowej, takiej jak Facebook.

Portale społecznościowe mieć szereg funkcji i narzędzi dostępnych w aplikacjach, jest dość duży. Jedną z tych opcji, które mamy, jest możliwość ukrywania przyjaciół i umieszczania ich prywatnie w taki sposób, aby nikt ich nie widział, aby nikt nie wiedział, ilu lub kogo mamy jako przyjaciół.

Cóż, mamy do czynienia z samouczkiem, który można uznać za jeden z najprostszych, jakie można obecnie znaleźć. Możliwe jest przeprowadzenie procesu uczynienia znajomych prywatnymi, zarówno z komputera, jak i za pośrednictwem inteligentny telefon komórkowy, i osiągnij cel ukrywania znajomych na Facebooku.

Kto może zobaczyć listę moich wspólnych znajomych na Facebooku?

Te informacje będą zależeć od konfiguracji, którą masz w swoich sieciach społecznościowych, a dokładniej na swoim koncie na Facebooku. Tak więc, ogólnie rzecz biorąc, jeśli niczego nie zmieniłeś, każdy, kto odwiedza Twój profil ma dostęp do listy znajomych na Facebooku. Zwykle nie jest to wielka sprawa dla większości ludzi, jednak jeśli chcesz, możesz ustawić go jako prywatny.

Jakiego rodzaju ustawienia prywatności mogę wprowadzić z moją listą znajomych na Facebooku?

Wraz z postępem technologicznym aktualizacje, które miały różne sieci społecznościowe, są nieuniknione, dla których konfiguracje oferowane przez platformę zostały z czasem zmodyfikowane. Wśród opcji edycji prywatności są: Publiczny, tylko ja, niestandardowy. Każdy z innymi aplikacjami.

Oczywiste jest, że w tym przypadku wskazane jest pozostawienie go w „Tylko ja”, ponieważ nie wpływa to na innych, aby zobaczyć, ilu mamy wspólnych przyjaciół lub coś podobnego, dodatkowo w ten sposób większa kontrola nad prywatność naszego konta jest zachowana.

Jeśli robisz to z przeglądarki komputera, po prostu musisz kliknij strzałkę który jest wyświetlany, gdy najedziemy kursorem na panel znajomych i klikniemy Prywatność. Zobaczysz pytanie „Kto może zobaczyć Twoją listę znajomych?” i musisz wybrać „Tylko ja”.

Tylko ja

Ta konfiguracja jest najbardziej polecany Jeśli szukasz tego, że nikt nie ma dostępu do twoich kontaktów, bez względu na powód, ten tryb jest taki, że nie widzą, jakich masz przyjaciół, to ten, który zapewnia największą prywatność ze wszystkich opcji. Ponieważ, jak wskazuje jego imię, tylko użytkownik profilu będzie miał dostęp do przeglądania znajomych, których ma na Facebooku.

Publiczny

Taką konfigurację domyślnie wprowadza profil na Facebooku, więc wiadomo już, że każdy będzie miał dostęp do przeglądania Twoich kontaktów, przeglądania ich profili, a nawet wysyłania wiadomości i zaproszeń do znajomych.

Moi przyjaciele

Ten tryb nie daje opcji prywatności „tylko ja”; powoduje to jednak ograniczenie do osób, które nie są dodane do Twojego konta jako znajomi z Facebooka. Ale kiedy dodasz go do znajomych, będzie miał dostęp do twoich znajomych, a także wszystkich osób, które masz jako wspólnych znajomych w swoim profilu.

ręka trzyma telefon z facebookiem

Jak uniemożliwić komukolwiek wyświetlanie mojej listy wspólnych znajomych na Facebooku?

Chociaż zmiana tego ustawienia może nie wyglądać tak, aby nie widzieli Twojej listy znajomych, jest to naprawdę łatwe, jeśli robisz to z komputera lub telefonu komórkowego, ale otwierając Facebooka z przeglądarki, wykonaj następujące czynności:

  1. Przede wszystkim, Zaloguj sie za pomocą adresu e-mail i hasła z przeglądarki.
  2. Następnie przechodzimy do naszego profilu, do części znajomych.
  3. Obok miejsca, w którym jest napisane Przyjaciele, pojawia się ikona w kształcie ołówka, po naciśnięciu tej ikony daje nam kilka opcji edycji prywatności naszych wspólnych znajomych.

Z telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a

Chociaż proces usuwania widoczności jest taki sam, jeśli robisz to z telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone, to znaczy jest taki sam niezależnie od firmy telefonii komórkowej, która produkuje Twój sprzęt. Pamiętaj, że musisz otworzyć Strona na Facebooku W przeglądarce wprowadź swoje konto za pomocą adresu e-mail i hasła. Nie otwieranie aplikacji sieci społecznościowych, takich jak Facebook lub Facebook lite. W tym ostatnim opcja ukrywania wspólnych znajomych, o której wspominaliśmy, nie jest jeszcze dostępna.

Korzystanie z mojego komputera

Procedura, aby to zrobić zmienić za pomocą komputera To jest to samo, co wyjaśniono wcześniej z telefonu komórkowego. Więc nie powinieneś martwić się o to, jak zmienisz widoczność swoich wspólnych znajomych, możesz to zrobić z komputera lub telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a z technologią Apple.

Jak ustawić listę moich wspólnych znajomych na Facebooku jako prywatną?

Wyjaśniliśmy już w poprzednich sekcjach, jak edytować listę wspólnych znajomych i ustawić tę listę jako prywatną. To bardzo proste metoda ukrywania znajomych i można to zrobić za pomocą dowolnego urządzenia, czy to komputera, laptopa czy telefonu komórkowego. Może pochodzić od jednej z firm telefonii komórkowej z oprogramowaniem Android lub iPhone’a.

ustawienia facebooka

Z Facebookiem na telefonie komórkowym

Jeśli przeprowadzasz proces ustawiania znajomych jako prywatnych z przeglądarki telefonu komórkowego, musisz najpierw wejść w Znajomi, zobaczysz listę wszystkich z nich. Po prawej stronie ekranu zobaczysz opcję, która również mówi Przyjaciele klikając na nią, możesz edytować prywatność listy.

W ten sposób, jeśli ktoś spróbuje spojrzeć na Twój profil i konkretnych znajomych, będzie mógł zobaczyć tylko tych wspólnych znajomych, których masz, ale nie będzie mógł zobaczyć reszty Twoich nieudostępnionych znajomych. To świetny sposób na zdobycie poprawić prywatność z Twojego profilu. Prywatność naszego konta powinna być jedną z pierwszych rzeczy, które zobaczymy, gdy utworzymy lub zaczniemy uczyć się trochę więcej o koncie na Facebooku. Coś, czego wiele osób nie daje nic ważnego.

Teraz dzięki tym krokom Twój profil będzie bardziej bezpieczny i będziesz mógł ustawić go jako prywatny, a także będziesz mógł ukryć znajomych i zachować wyłączną listę. Należy zauważyć, że ten proces jest taki sam dla każdego urządzenia, niezależnie od producenta telefonu komórkowego.

Przez pulpit Facebooka

Najlepszym sposobem na prywatne lub ukrycie znajomych w sieci społecznościowej byłoby zrobienie tego z komputera mieć internet. Aby było to znacznie ułatwione, choć można to zrobić za pomocą telefonu komórkowego, należy jednak zaznaczyć, że najlepiej i najwygodniej jest z poziomu komputera.

ekran facebooka

Po wejściu na stronę na Facebooku pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto w tradycyjny sposób, podając swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail i hasło. Następnie musisz przejść do swojego profilu, zobaczysz, że na stronie pojawia się kilka różnych paneli.

W szczególności opcje te są związane z informacjami, które sprawiają, że konto jest osobiste, takie jak najnowsze zdjęcia, niektóre informacje w tekście i oczywiście lista lub lista znajomych. Gdzie Pokaże ci różne opcje. wśród nich pozwoli ci usunąć widoczność znajomych w sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram