Skip to content

Jak zsynchronizować kontakty mojej poczty Gmail z telefonem komórkowym z Androidem i odwrotnie?

30 de grudzień de 2021

Ponieważ możemy wykonaj kopię zapasową kontaktów A nawet ze wszystkich zdjęć, które mamy z kontem Gmail na Androidzie, znacznie łatwiej jest wykonać twardy reset.

Lub, gdy zmieniamy telefon komórkowy, ponieważ oczywiście podczas zakładania konta i jego synchronizacji Mamy już wszystkie kontakty w telefonie, to dobry sposób, aby w ogóle nie martwić się o utratę jakichkolwiek danych.

Ale jeśli synchronizacja kontaktów nie działa, pokażemy Ci, jak to zrobić wymuś synchronizację w tym artykule, zwróć szczególną uwagę poniżej, a wkrótce będziesz mógł odzyskać wszystkie połączenia na swoim telefonie komórkowym.

Choć wydaje się to dość trudne, zdasz sobie sprawę, że będzie to coś, co będziesz mógł zrobić prawie natychmiast, nie zajmie to absolutnie nic, ponieważ wszystko będzie wysoce zautomatyzowane.

Jeśli chcesz dodać kolejne konto Gmail do swojego urządzenia mobilnego, możesz to zrobić dość łatwo, będziesz także mógł zobaczyć wszystkie powiadomienia, które przychodzą do Ciebie na obu kontach w dość prosty, bezpośredni i bezproblemowy sposób.

Jedną z zalet posiadania drugiego konta powiązanego z naszym urządzeniem mobilnym lub wieloma kontami jest to, że możesz natychmiast odpowiedzieć lub sprawdzić swoją tacę ponieważ powiadomienia dotrą do Ciebie natychmiast, dzięki czemu będziesz mógł mieć swoje konto osobiste i bezpośrednie konto firmowe.

Miej kontakty zapisane na Twoim koncie Google Zapewnia to, że cokolwiek zrobisz, zawsze zostaną zapisane, chodzi o to, że jeśli ich nie usuniesz, zawsze będziesz mieć kopię zapasową swoich kontaktów.

Rekomendacja, którą z pewnością pokochasz, ponieważ na pewno zadziała w pewnym momencie, będzie bardzo przydatna, jest to, jak możesz zmienić hasło do wiadomości e-mail Gmail w dość łatwy sposób, ponieważ czasami ludzie są zdezorientowani i nie mogą zmienić hasła.

Bardzo ważna jest zmiana hasła do naszych e-maili, ponieważ w wielu przypadkach bezpieczeństwo poczty e-mail jest zwykle zagrożone A jeśli masz konto firmowe powiązane z pocztą Gmail, najlepiej jest stale zmieniać hasło, aby nie ryzykować kradzieży wszystkiego.

Poza tym możesz nawet wejdź z komputera, aby je przejrzeć na wypadek, gdybyś opuścił ładowanie telefonu komórkowego lub nawet nie ładowanie.

Możesz więc zsynchronizować kontakty z Gmaila

  • Przejdźmy do części Łączność telefonu komórkowego.
  • W tym miejscu przechodzimy do części opcji i naciskamy tam, gdzie jest napisane Przenieś kontakty z urządzenia, wybieramy konto Gmail.
  • Ale już przenosimy wszystkie kontakty na konto Gmail i voila.

Możesz więc importować kontakty z Gmaila

  • Aby to zrobić, musisz udać się do Konfiguracja, chmura i konta a następnie na rachunki.
  • Tutaj masz zamiar przejść do Google i dotknąć Gmaila.
  • W tym miejscu musisz znaleźć, gdzie jest napisane „Synchronizuj kontakty”.
  • Aby je zsynchronizować, musisz nacisnąć odpowiedni przycisk, jeśli jest aktywny dezaktywuj to samo i włącz go ponownie.

synchronizacja google mobile

Jeśli chcesz zobaczyć swoje kontakty, a nie masz dostępnego telefonu komórkowego, po prostu przejdź do strony Kontakty Google, a stamtąd możesz wyświetlić wszystkie kontakty, które zapisałeś w dokładnie konto Gmail.

W ten sposób możesz wejść z dowolnego komputera, a nawet urządzenia mobilnego, ponieważ zobaczysz, że nie jest to zbyt skomplikowane i upewniasz się, że masz wszystko poparte wątpliwościami, które kiedykolwiek miałeś. musisz zrestartować telefon, zgubić, ukraść itp.

Coś bardzo ważnego, o czym powinieneś wiedzieć, ponieważ jest to coś bardzo powszechnego i zdarza się to stale, kiedy zapomnieliśmy hasła do naszego e-maila Gmail, To dość duży problem, ponieważ naraża nas na duże ryzyko.

W przeciwnym razie wracamy do naszego poczta możemy stracić wszelkiego rodzaju informacje Ważne jest, aby był tam przechowywany, dlatego najlepiej jest wiedzieć, jak możesz wejść i zalogować się na swoje konto Google i Gmail bez hasła, aby łatwo i bez niedogodności odzyskać swoje konto Gmail.

Mamy nadzieję, że naprawdę podobał ci się ten samouczek dzięki czemu teraz możesz mieć swoje kontakty na telefonie komórkowym lub na odwrót i w ten sposób, jeśli zmienisz telefon komórkowy, możesz po prostu odzyskać kontakty lub jeśli masz mało miejsca na urządzeniu, możesz zapisać kontakty na swoim koncie.

To pewny sposób, aby w kilku słowach nie stracić absolutnie niczego, żadnych pytań możesz to zostawić w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram