Skip to content

Jak zrootować Polaroid Turbo 350? [MUY Fácil]

16 de maj de 2023

W poniższym przewodniku nauczymy Cię jak zrootować polaroid turbo 350 W bardzo prosty sposób.

Zanim zaczniesz rootować

Zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej, czyli kopii zapasowej wszystkich naszych danych. Robimy to, ponieważ oczywiście może się zdarzyć, że coś pójdzie nie tak i stracimy ważne dane, nadal jest to dość rzadkie, ale na wszelki wypadek.

Ważne jest, aby dobrze naładować urządzenie przed kontynuowaniem, co najmniej 70% baterii, aby móc kontynuować bez żadnego problemu.

Z kolei musisz mieć włączone debugowanie USB. Znajduje się w Ustawienia> Opcje programisty. Jeśli nie widzisz tej sekcji, musisz przejść do Ustawienia> Informacje o urządzeniu i nacisnąć kilka razy z rzędu Numer kompilacji.

Ponadto musisz pobrać TowelRoot, aby móc wykonać cały ten proces, jest to plik APK, który pozwoli nam zrootuj telefon komórkowy W niezwykle zwinny i szybki sposób konieczne jest włączenie nieznanych źródeł, które można znaleźć w Ustawieniach> Bezpieczeństwo.

Zrootuj Polaroid Turbo 350

Teraz to, co zamierzamy zrobić, to przede wszystkim zainstalować Korzeń Ręcznikaszukamy danego pliku i uruchamiamy go, aby zainstalować później jako dowolną aplikację.

Następnie otworzysz wspomnianą aplikację i jak zobaczysz, naprawdę nie ma zbyt wielu opcji, tutaj nie ma sposobu, aby się zgubić, wystarczy nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „zrób to ra1n” i czekać.

Minie kilka minut i zobaczymy komunikat z informacją, że pomyślnie zrootowaliśmy telefon komórkowy.

rootowanie Polaroida Turbo 350

Musimy potwierdzić, że wszystko poszło dobrze, zrobimy to za pomocą bardzo prostej aplikacji, którą możemy znaleźć w Sklepie Play, aplikacja nazywa się Root CheckerDzięki temu sprawdzimy, czy rzeczywiście mamy uprawnienia administratora, czy nie.

To wcale nie jest skomplikowane zrootuj Polaroid Turbo 350Ukończenie całego procesu, o którym wspomnieliśmy powyżej, może nie zająć nawet więcej niż 10 minut, co najważniejsze, nie musisz mieć bardzo rozbudowanej wiedzy na ten temat, wystarczy mieć trochę cierpliwości, postępuj zgodnie z samouczkiem krok po kroku i jak powiedziałem, za kilka minut będziesz już mógł cieszyć się wszystkimi zaletami rootowania, o których już kilkakrotnie rozmawialiśmy na blogu.

Bardzo prosty poradnik, który każdy, kto ma podstawową wiedzę na ten temat, poradzi sobie bez problemu.

dołącz do naszego kanału telegram