Skip to content

Jak zrootować Micromax Canvas XL2 A109 i Micromax A114

15 de czerwiec de 2022

Urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android są najbardziej znane na świecie, a prawda jest taka, że ​​niektórym producentom udało się wyróżnić na tle pozostałych, takim jak Samsung czy Huawei, które są bestsellerami w tym segmencie. Poza tym nie możemy stracić z oczu faktu, że istnieją inne firmy, które próbują robią własne wysiłki z dobrymi urządzeniami, a dziś chcemy się skupić konkretnie na Micromax Canvas XL2 A109.

Prawda jest taka, że ​​Micromax Canvas XL2 A109 to urządzenie opracowane przez ludzi z Micromax, który oczywiście nie należy do najbardziej znanych dzisiaj, ale nadal wielu użytkowników, którzy go kupili, cieszy się nim w pełni. Micromax Canvas XL2 A109 ma kilka funkcji technicznych, takich jak 5,5-calowy ekran dotykowy IPS LCD, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 4.4.2.

W każdym razie Micromax Canvas XL2 A109 posiada wiele funkcji, które są częścią tych smartfonów, do tego stopnia, że ​​ponieważ ma Androida, zawsze będziemy mogli go zrootować, gdy będziemy mieć niektóre programy specjalnie dla niego opracowane. Dzięki artykułowi, który będziemy dalej rozwijać, będziesz miał wtedy możliwość instaluj wszystkie rodzaje aplikacji root, niestandardowe odzyskiwanie, które Ci odpowiadają (TWRP i CWM) i firmware ROM.

Korzeń Micromax Canvas XL2 A109 za darmo

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć krok po kroku, aby móc zrootować Micromax Canvas XL2 A109 za darmo, jest to, że po przeprowadzeniu procedury tego typu stwierdzimy, że gwarancja terminala zostanie utracona, więc Ty musimy mieć to na uwadze teraz, zanim zaczniemy. Ponadto, Następną rzeczą do rozważenia w takich przypadkach jest to, że musisz mieć co najmniej 50% dostępnej baterii od razu po uruchomieniu, w przeciwnym razie Micromax Canvas XL2 A109 może się wyłączyć w trakcie procesu.

Po utworzeniu kopii zapasowej, co nie jest niezbędne w takich przypadkach, ale zawsze zalecamy, musisz włączyć Nieznane źródła w Ustawieniach, Zabezpieczeniach. Gdy to zrobisz, będziesz mógł zainstalować wszystkie aplikacje, które pokażemy Ci w następnej kolejności. Dobrze, Pierwszym oprogramowaniem, które musisz pobrać, jest Framaroot w wersji APK z tego linkuponieważ jest to aplikacja, która łatwo i szybko da Ci uprawnienia rootowania.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków następną rzeczą będzie wybranie opcji Zainstaluj SuperSU w Wybierz akcję do wykonawczego po rootowaniu, a po zakończeniu tej procedury możesz rozpocząć rootowanie inteligentnego urządzenia mobilnego w ciągu kilku sekund. Wkrótce powinien pojawić się komunikat, że urządzenie zostało pomyślnie zrootowane. Twój Micromax Canvas XL2 A109 powinien już być zrootowany bez problemów.

W każdym razie musisz wiedzieć, że istnieją narzędzia lub aplikacje, które istnieją, abyś mógł następnie sprawdzić, czy twój Micromax Canvas XL2 A109 został pomyślnie zrootowany. Nazywa się Root Checker i możesz go pobrać z tego linku.

Czy udało Ci się zrootować Micromax Canvas XL2 A109 za pomocą tego krok po kroku?

Jak zrootować Micromax A114 za pomocą iRoot

Choć jasne jest, że nie jest jedną z głównych firm na świecie, kiedy mówimy o najwybitniejszych na rynku producentach smartfonów, nie możemy zapomnieć o tym, że Micromax ma wiele naprawdę ciekawych terminali. W tym konkretnym przypadku pomysł ma trochę wspólnego z rozmowami o procesach rootowania Micromax A114.biorąc pod uwagę, że jesteśmy w obecności bardzo dobrego urządzenia pod względem stosunku ceny do jakości.

Jeśli masz wątpliwości, czy masz w rękach Micromax A114, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, są parametry techniczne, które sprawiają, że to urządzenie nie mieć wątpliwości. Micromax A114 ma takie cechy jak: 5.0-calowy pojemnościowy ekran dotykowy IPS LCD, czterordzeniowy procesor 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 4.2 (Jelly Bean). Jeśli twoje pasuje, masz Micromax A114.

Po zrootowaniu Micromax A114 za pomocą iRoot, będziesz mieć dostęp do funkcji, które w innym przypadku byłyby całkowicie niemożliwe dla tego urządzenia, takich jak uzyskanie niestandardowego odzyskiwania, takiego jak TWRP lub CWM, aplikacje na Androida wymagające rootowania lub instalacja niestandardowego ROMy i nie tylko. Z drugiej strony należy jednocześnie wziąć pod uwagę, że zrootowany Micromax A114 automatycznie straci gwarancję, więc należy o tym pamiętać.

Korzeń Micromax A114

Po utworzeniu odpowiedniej kopii zapasowej na urządzeniu Micromax A114 w celu ochrony wszystkich ważnych treści, które możesz mieć, powinieneś wiedzieć, że następną rzeczą do zrobienia będzie sprawdzenie, czy Micromax A114 ma co najmniej 50% baterii, aby zapobiec przed wyłączaniem się w trakcie procesu. Następnym krokiem jest bezpośrednie pobranie sterowników lub USB dla Micromax A114, które musisz zainstalować na swoim komputerze, gdy masz je bezpośrednio z tego linku.

Po wykonaniu powyższych kroków musisz włączyć debugowanie USB w Ustawieniach, Opcje programisty. Jeśli te opcje się nie pojawią, nie martw się. W takim przypadku musisz przejść do Ustawień, Informacje o urządzeniu i kliknąć kilka razy Numer kompilacji, aż będą dostępne. Kiedy skończysz z wszystkimi powyższymi krokami, wtedy będziesz w stanie definitywnie rozpocząć rootowanie Micromax A114.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wpisać ten link, który pozwoli Ci pobrać oprogramowanie iRoot, które jest niezbędne w tych przypadkach, a kiedy już to zrobisz, uruchom je i uruchom narzędzie. Podłączasz Micromax A114 do komputera z systemem Windows za pomocą oryginalnego kabla. Nie martw się o sterowniki, ponieważ iRoot automatycznie je zidentyfikuje i zainstaluje, jeśli ich nie masz. Kiedy skończysz, musisz kliknij zielony przycisk z napisem Root, aby rozpocząć krok po kroku, a po zakończeniu urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie.

Po zakończeniu procedury pojawi się przycisk z napisem Complete, co będzie oznaczać, że wszystko zostało zakończone poprawnie. Normalną rzeczą w takich przypadkach jest to, że twój Micromax A114 został poprawnie zrootowany, chociaż zobaczysz, że istnieje prosty sposób na sprawdzenie go bez problemów. Musisz pobrać aplikację, która została specjalnie do tego opracowana, tak jak w przypadku Root Checker. W takich przypadkach musisz pobrać go z tego linku i uruchomić, aby to sprawdzić.

dołącz do naszego kanału telegram