Skip to content

Jak zrootować lub zrootować urządzenie Google Chromecast na moim telewizorze

3 de grudzień de 2022

Wielokrotnie wspominaliśmy, że urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android można zrootować, narzędzie, które oferuje nam taką możliwość dostęp do wielu opcji konfiguracji i dostosowywania które w przeciwnym razie byłyby poza zasięgiem. W takim przypadku zobaczymy, jak zrootować urządzenie Chromecast, aby mieć więcej funkcji dostępnych na tym urządzeniu.

Powiedzieliśmy, że Chromecast jest jednym z głównych gadżetów, gdy zamierzamy przekształcić nasz zwykły telewizor w Smart TV, urządzenie opracowane przez Google i oczywiście blisko spokrewniony z Androidem. Nieznane urządzenie można było zrootować. Teraz wyjaśnimy, czy jest to możliwe.

Być może dlatego w ostatnim czasie otrzymujemy ogromną ilość zapytań bezpośrednio związanych możliwość zrootowania urządzenia Chromecast. W tym sensie musimy zaznaczyć, że istnieje kilka podstawowych kwestii, które należy wziąć pod uwagę.

Jakie są korzyści z rootowania Chromecasta?

Podczas rootowania urządzenia istnieje wiele odblokowanych opcji, wiele rzeczy można zrobić, gdy użytkownik ma wiedzę. Zrootowanie urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to Chromecast, czy nie, otwiera przed tobą większe drzwi, dostosuj dowolną aplikację do swojego Chromecasta.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że dzięki rootowaniu dostajesz to, co dostajesz zaloguj się jako administrator. Możesz wprowadzić zmiany, które Twoim zdaniem mogą być przydatne w celu bardziej wszechstronnego korzystania z urządzeń. Należy zauważyć, że wejście w tryb administratora jest podobne włącz opcje programistyczne na Androida, ale z większą liczbą opcji na wyciągnięcie ręki.

Różnica polega na tym, że podczas rootowania użytkownika posiadać niezbędną wiedzęponieważ w ten sposób łatwiej jest z niego skorzystać najlepsze sztuczki z Chromecastem. Jeśli twój przypadek jest inny i nie masz niezbędnej wiedzy, najbardziej zalecane byłoby pozostawienie tego w ten sposób i dalsze korzystanie z urządzenia w sposób domyślny.

Aby dowiedzieć się, jak zrootować urządzenie Chromecast, po prostu czytaj dalej, a my wyjaśnimy Najprostsza metoda rootowania do Twojego urządzenia. W ten sposób możesz zobaczyć na telewizorze inne rzeczy niż Disney+ czy Netflix, zapewniając w ten sposób więcej rozrywki dla rodziny m.in.

Jak zrootować Google Chromecasta?

Cóż, w pierwszej kolejności musimy zagłębić się trochę w to urządzenie. I widać wyraźnie, że pomimo krótkiego czasu na rynku Chromecast dał wiele do powiedzenia i nigdy nie było tak łatwo przekształcić zwykły telewizor w Smart TV nie znając się

Prawda jest taka, że ​​normalnie pomyślelibyśmy, że zrootowanie Chromecasta jest niemożliwe, ale wiemy, że specjaliści i eksperci cały czas starają się wykazać swoją wiedzą w tym zakresie.

Znaleźliśmy się wówczas z grupą osób, które przeprowadziły nie tylko badania, ale także stwórz exploita dla swojego RootLoadera. Oparli swój rozwój na fakcie, że Chrome jest wersją operacyjną, która jest bezpośrednio oparta na Google TV.

Android tv w salonie

Prawda jest taka, że ​​w każdym razie chodzi o to, aby móc lepiej to wykorzystać. Należy pamiętać, że ucząc się rootowanie Chromecasta nie jest łatwym zadaniem. Dlatego nauczymy Cię, jakie kroki należy wykonać w takich przypadkach. Najpierw oczywiście musisz mieć:

  • Teensy 2 lub w przypadku braku Teensy 2 ++
  • Domyślna aplikacja ładująca
  • Pamięć flash o wystarczającej pojemności i przeznaczona wyłącznie do procesu.

Cóż, kiedy już mamy materiały potrzebne do przeprowadzenia tego procesu, przypominamy, że nie jest łatwo zrobić to w tradycyjny sposób, jednak możesz spróbować z oprogramowaniem układowym Opracowany przez grupę programistów. Wschód firmware nazywa się Flashcasti jest to najłatwiejsza znana dotychczas metoda rootowania Chromecasta.

Należy pamiętać, że działa to tylko z tymi wersjami Chromecasta Mają taką samą słabość. Oznacza to, że będzie działać tylko z tymi urządzeniami z oryginalnym oprogramowaniem, jeśli posiadasz to oprogramowanie, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami programisty.

Oczywiście musisz najpierw zainstalować Flashcast używając dd lub Win32DiskiMager. W ten sposób należy zainstalować oprogramowanie układowe na niskim poziomie w pamięci USB. Kiedy już to zrobiłeś, zrobiłeś prawie wszystko, co miałeś zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram