Skip to content

Jak zrootować lub zrootować telefon komórkowy Nokia 3, 5 i 6 bez komputera, z TWRP Recovery?

9 de lipiec de 2021

Masz Nokię 6? Musisz wtedy wiedzieć, że będziesz w obecności urządzenia, które doskonale sprawdza się na co dzień, a także jest jednym z najnowszych, jakie widzieliśmy na rynku. W każdym razie uważamy, że najodważniejsi użytkownicy będą chcieli poznać szczegółowo, jak wygląda procedura, aby móc rootowanie Nokii 6 i jak najlepiej go wykorzystaj.

Właśnie dlatego w tym artykule chcemy nauczyć Cię, jak zakorzenić a Nokia 6 bez komputera w zaledwie 5 minut, biorąc pod uwagę, że pyta nas o to wielu posiadaczy tego urządzenia. Prawda jest taka, że ​​jesteśmy całkowicie pewni, że podążając krok po kroku, którego Cię nauczymy, uzyskasz integralne wykorzystanie możliwości tego zespołu.

W szczególności polecamy korzeń Nokia 6 najbardziej doświadczonym użytkownikom, biorąc pod uwagę, że w tym konkretnym urządzeniu, które zostało wydane stosunkowo niedawno, oznacza to utratę gwarancji terminala. Biorąc pod uwagę ten początkowy aspekt, musimy dodać, że jest to proces z pewnymi elementami opieki, które zamierzamy przeanalizować.

Zrootuj Nokię 6 krok po kroku

Oczywiście, zanim zaczniemy krok po kroku, musimy powiedzieć, że wielu użytkowników prawdopodobnie zastanawia się, jakie są główne powody przeprowadzenia tego samouczka. Cóż, kiedy zrootujemy Nokię 6, mamy możliwość użyj różnych ROM-ów niestandardowe, instaluj specjalne aplikacje lub ulepszaj dowolną inną funkcję telefonu komórkowego.

Wymagania dotyczące rootowania Nokii 6

Przed wykonaniem tej procedury dla rootowanie Nokii 6Pierwszą rzeczą, którą musisz przeanalizować, jest to, że konieczne będzie posiadanie co najmniej 80% baterii telefonu, aby zapobiec jej wyłączeniu podczas procesu. Oprócz tego zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej, ponieważ chociaż zwykle nie ma problemów, ostatecznie nie stracimy zawartości.

Kolejnym niemałym szczegółem jest to, że będziemy pracować z aplikacjami, które: są zewnętrzne w stosunku do urządzenia, musimy zadać sobie trud, aby zmodyfikować niektóre z jego podstawowych ustawień, aby działały płynnie. Rzeczywiście, musisz przejść do Ustawień, Bezpieczeństwa i włączyć Nieznane źródła lub Nieznane źródła, a wtedy będziesz mógł przejść dalej.

Samouczek rootowania Nokii 6

Pierwszą rzeczą, którą musisz wtedy zrobić, to pobrać aplikację Kingo Root, coś, co możesz zrobić bez problemów z tego linku. Następnie, korzystając z eksploratora plików, musisz go specjalnie wyszukać i uruchomić, naciskając jego ikonę. Zobaczysz wtedy, że możesz otworzyć aplikację z katalogu apps. Upewnij się, że masz połączenie z siecią Wi-Fi lub 4G LTE.

Kiedyś Aplikacja Kingo Root, po prostu pobierz Kingo Root PC Windows – Dowiedz się, jak krok po kroku zrootować Androida, poinformuje Cię, czy smartfon został już zrootowany, czy też tak się nie stało w przeszłości. Następnie musisz nacisnąć główny przycisk, aby rozpocząć procedurę, a za kilka minut będziesz mógł ponownie uruchomić komputer. Kiedy uruchomi się ponownie, będziesz mieć zrootowaną Nokię 6 bez żadnych dalszych trudności.

Sprawdź wszystko z Root Checker

Z tego linku możesz pobrać Root Checker i jest to niezbędna aplikacja, gdy kończymy tego typu procedurę. Najlepszą rzeczą w Root Checker jest to, że w ciągu jednej sekundy powie Ci, czy proces rootowania, który właśnie pokazaliśmy, zakończył się dokładnie tak, jak powinien.

Gdy otworzysz aplikację, natychmiast poinformuje Cię, czy Twójmartphone został zrootowany poprawnie lub nie. Korzystając z tej aplikacji, możesz również wiedzieć, czy Twój telefon z Androidem jest zrootowany za pomocą Root Checker

Funkcje Nokii 6

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Nokii 6, pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że znajdujemy się w obecności terminala, który możemy zakwalifikować jako należący do średniego / wysokiego zasięgu. Nokia 6 ma 5,5-calowy ekran z rozdzielczość Full HD, oprócz baterii o pojemności 3000 mAh i działa na systemie operacyjnym Android 7.1.1 Nougat.

Poza tym nie możemy przestać podkreślać innych szczegółów Nokii 6, takich jak posiadanie procesora Snapdragon 430 z 3 GB pamięci RAM i 32 GB Pamięć wewnętrzna. Do tego musimy później dodać, że ma 16-megapikselowy aparat główny, 8-megapikselowy aparat pomocniczy i kilka innych elementów, które sprawiają, że jest atrakcyjną opcją w tym zakresie.

Inne bardzo częste pytania i zapytania, których użytkownicy nie przestali zadawać na różnych forach i Media społecznościowe Jeśli chodzi o te tematy, dotyczą one następujących rzeczy: nokia 6 root, pobieranie iroot apk, vroot, apk to root, framaroot apk, pobieranie towelroot, iroot pc lub towelroot apk. Wszelkie inne pytania, które masz w tym segmencie, po prostu musisz nas zadać, abyśmy mogli ci pomóc, oczywiście poprzez komentarze do różnych artykułów.

Czy chcesz wiedzieć, jak szybko zrootować Nokię 3 za pomocą TWRP Recovery? Musisz wtedy wiedzieć, że nauczymy Cię krok po kroku, jak postępować w takich szczególnych sytuacjach, sytuacjach, w których chcemy lepiej wykorzystać nasz smartfon. Prawda jest taka, że ​​robiąc to krok po kroku, mamy możliwość dostępu do ogromnej liczby opcji i funkcji, które w innym przypadku byłyby całkowicie niedostępne dla smartfonów.

Cóż, pokażemy ci, jak szybko zrootować Nokię 3 za pomocą TWRP Recovery, biorąc pod uwagę, że mówimy krok po kroku o tych, które należą do najlepszych, które musimy wziąć pod uwagę w tego typu bardzo szczególnych sytuacje. Ciekawostką w tej sprawie jest to, że dzięki temu będziemy mogli z nią współpracować Niestandardowe ROMy, między innymi,. Bez wątpienia jest to jeden z tych samouczków, które powinniśmy przeprowadzić na dowolnym terminalu.

Samouczek rootowania Nokii 3 za pomocą TWRP Recovery

Wymagania dotyczące rootowania Nokii 3 za pomocą TWRP Recovery

Oczywiście jak zawsze okaże się, że istnieją pewne wymagania, które musimy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, aby mieć całkowitą pewność, że nie będziemy mieli absolutnie żadnych problemów w tym zakresie. Przede wszystkim trzeba wykonać szarżę bateria urządzenia, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki będziesz mógł mieć wystarczającą ilość baterii, aby ukończyć krok po kroku. Oczywiście nie jest to zbyt skomplikowane.

W drugim przypadku musisz wiedzieć, że wygodnie jest również wykonać kopię zapasową absolutnie wszystkich treści, które Twoim zdaniem należy chronić. W ten sposób możesz mieć całkowitą pewność, że nie stracisz żadnej z tych istotnych treści. Prawda jest taka, że ​​będziesz miał wtedy możliwość znalezienia kopii zapasowej, która zapewni ci całkowity spokój podczas wykonywania tego carry Krok po kroku tak transcendentny.

Zrootuj Nokię 3 z TWRP Recovery krok po kroku

 • Pobierz i zainstaluj Minimalne ADB i Fastboot na urządzeniu mobilnym
 • Pobierz i zainstaluj sterowniki USB Nokia 3
 • Włącz debugowanie USB i odblokowanie OEM na urządzeniu. Jeśli nie są aktywne, musisz przejść do Ustawienia, Opcje programisty. Jeśli nie znajdziesz tam tej opcji, musisz przejść do Ustawienia, Zabezpieczenia i nacisnąć kilka razy numer kompilacji, aż pojawi się ta opcja
 • Później musisz wykonać pełną kopię zapasową na swoim urządzeniu, jeśli nie robiłeś tego wcześniej
 • Naładuj baterię terminala, także jeśli wcześniej tego nie robiłeś
 • Pobierz SuperSU dla Nokia 3
 • Pobierz odzyskiwanie TWRP
 • Podłącz Nokia 3 do komputera za pomocą kabla USB
 • Skopiuj plik TWRP do folderu ADB i Fastboot i zmień jego nazwę Recovery.img
 • Przejdź do folderu ADB i Fastboot i naciśnij Shift + prawy przycisk myszy na pustym miejscu, wybierając opcję Otwórz okno poleceń tutaj
 • Następnie otworzy się pasek poleceń lub CMB, w którym musisz napisać urządzenia Fastboot, gdzie zobaczysz, czy urządzenie zostało zajęte przez komputer
 • Następnie dodaj polecenie adb reboot bootloader, które pozwoli Ci zrestartować urządzenie w trybie Bootloader
 • Wejdź na oficjalną stronę Nokii i pobierz kod odblokowujący Bootloadera
 • Następnie wprowadź kod uzyskany za pomocą polecenia odblokowania oem fastboot
 • Ukończono wszystkie poprzednie kroki, wprowadź polecenie Fastboot Reboot, aby ponownie uruchomić terminal

Sprawdź wszystko z Root Checker

Po zakończeniu wszystkich poprzednich kroków, których właśnie nauczyliśmy, musisz wiedzieć, że istnieje aplikacja, która została specjalnie opracowana, aby sprawdzić, czy rzeczywiście wykonałeś ten krok po kroku w warunkach, w których powinieneś był zrobione. Rzeczywiście, musisz wziąć pod uwagę, że po pobraniu aplikacji z jej linku będziesz musiał tylko uruchom aplikację, a następnie będziesz w stanie dowiedzieć się, czy zrootowałeś swój telefon tak, jak chciałeś.

zrób odzyskiwanie Nokia 6

Funkcje Nokii 3

Oczywiście nie przestaniemy analizować charakterystyki tego urządzenia, jak zawsze robimy przy procedurach rootowania. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że Nokia 3 ma repertuar dość prostych funkcji, ale też wystarcza na co dzień. Nokia 3 to smartfon z Androidem Najtańsze z ostatnich Nokii, które trafiły na rynek, dlatego poniżej pokażemy Ci wszystkie szczegóły, które musisz wiedzieć o tym urządzeniu i jego funkcjach.

Nokia 3 wyróżnia się przede wszystkim 5-calowym ekranem HD, któremu z kolei towarzyszy procesor MediaTek czterordzeniowy o częstotliwości taktowania 1,3 GHz, plus 2 GB pamięci RAM, 16 GB rozszerzalnej wewnętrznej pamięci masowej. Do tego dwa 8-megapikselowe aparaty będą musiały zostać dodane później, biorąc pod uwagę jednocześnie baterię o pojemności 2630 mAh i system operacyjny Android 7.0 Nougat, który wkrótce powinien zostać zaktualizowany do Androida Oreo.

Na forach i portalach społecznościowych znaleźliśmy wiele innych głównych pytania lub wątpliwości że użytkownicy mają do czynienia z tego rodzaju tematem, którego właśnie nauczyliśmy. Na przykład dzięki aplikacjom root możesz zmienić wiele rzeczy na swoim telefonie komórkowym.

Niektóre z poniższych mają bezpośredni związek z tymi, o których wspomnimy poniżej: kolor korzeniowy 640, jak zrootować telefon z systemem Windows 10, jak ukorzenić lumię 520, jailbreak windows telefon 8.1 lumia 520, jak zrootować nokię, jak zrootować telefon komórkowy Microsoft, jak zrootować lumię 640 xl lub wnętrze telefonu z systemem Windows.

Czy udało Ci się szybko zrootować Nokię 3 za pomocą TWRP Recovery dzięki temu krok po kroku?