Skip to content

Jak zrootować Lanix Ilium S100, S105 i S115 [Rápido y Fácil]

19 de październik de 2022

Jeśli masz w rękach Lanix Ilium S105 zdasz sobie sprawę, że to bardzo dobry telefon komórkowy. Aby jednak w pełni korzystać z jego funkcji, konieczne jest: korzeń lanix ilium s105ponieważ łamie to ograniczenia, które Android miejsca, dzięki czemu można instalować niestandardowe ROMy, odinstalowywać aplikacje wstępnie zainstalowane przez producenta i nie tylko.

Ten przewodnik został opracowany tak, abyś mógł zrootować swój telefon komórkowy Lanix, abyś mógł korzystać ze wszystkich zalet, jakie oferuje ten telefon komórkowy. Nawet, Uprawnienia ROOT umożliwiłyby przetaktowanie procesora tego telefonu komórkowego łatwo.

Ukorzenić Lanix Ilium S105

Przed rozpoczęciem, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów, abyś wiedział, o co chodzijakie są możliwe konsekwencje takiego postępowania i co należy zrobić, aby uniknąć uszkodzenia telefonu komórkowego podczas tego procesu.

1.- Jest to konieczne upewnij się, że telefon ma co najmniej 50% bateriiZapobiegnie to jego wyłączeniu i uszkodzeniu plików systemowych

2.- Jest to proces, który unieważni gwarancję na telefon komórkowy. Możliwe jest jednak odzyskanie gwarancji, ponieważ po prostu trzeba wykonaj proces UnRoot, który jest wyjaśniony w tym przewodniku.

3.- Musisz Pobierz sterowniki USB do telefonu komórkowego z tego linku.

4.- Musisz wykonać kopię zapasowąod tej procedury może spowodować częściową lub samouczek utratę plików.

5.- Jest to konieczne włączyć opcję debugowania USBMożesz to zrobić z menu Ustawienia -> Opcje programisty -> Debugowanie USB. Możesz to również zrobić z menu Ustawienia -> O urządzeniu naciśnięcie 5 razy na numer kompilacji.

6.- Powinieneś także pobierz SuperOneClick stądpotężne narzędzie, które nam pozwoli korzeń lanix ilium s105.

Kroki do zrootowania Lanix Ilium S105

Cóż, kiedy już weźmiesz pod uwagę wszystkie powyższe punkty, możemy zacząć. Proces jest naprawdę bardzo prosty i tutaj wyjaśnimy krok po kroku, co należy zrobić. Zobaczmy:

1.- Najpierw musisz wyodrębnij program z pobranego pliku na pulpicie systemu Windows.

2.- Teraz musisz uruchom SuperOneClic.exe w trybie administratoraw tym celu kliknij prawym przyciskiem myszy plik i pojawi się menu, musisz wybrać Uruchom jako administrator.

3.- Następnym krokiem jest podłącz telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB.

4.- Teraz musisz kliknij przycisk główny, spowoduje to natychmiastowe rozpoczęcie procesu, który potrwa kilka minut. Po zakończeniu procesu powinieneś uruchom ponownie telefon komórkowy.

Kiedy już to wszystko zrobisz, osiągniesz korzeń lanix ilium s105 Nie ma problemu. Jeśli chcesz się upewnić, że Twój telefon już ma Uprawnienia roota możesz pobierz z Google Play narzędzie Root Checker czy możesz poszukaj w katalogu aplikacji narzędzia SuperUser.

Szybki przewodnik po Root Lanix Ilium S115 bez komputera

Jeśli chcesz korzeń Lanix Ilium S115 bez PC Dobrze trafiłeś, ponieważ mamy potężne narzędzie, które pozwoli Ci to zrobić bez zbliżania się do komputera. Ważną cechą tego narzędzia jest to, że umożliwia łatwe zrootowanie telefonu komórkowego za pomocą jednego naciśnięcia przycisku a tym samym mieć dostęp do wszystkich funkcji, które może Ci zaoferować Twoje urządzenie.

Korzeń Lanix Ilium S115 bez PC

Przed rozpoczęciem ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka punktów, ponieważ ta procedura jest nieco ryzykowna i powinieneś znać możliwe konsekwencje zrootowania telefonuchodźmy:

1.- Jest to procedura, która unieważni gwarancję Twojego Lanix Ilium S115jednak możesz przywrócić gwarancję za pomocą ten przewodnik po UnRoot, który przygotowaliśmy.

2.- Upewnij się, że Twój telefon ma co najmniej 50% baterii, ponieważ jeśli telefon zostanie wyłączony podczas procesu, może to spowodować poważne uszkodzenie systemu.

3.- Musisz zrób kopię zapasowąponieważ tego typu procedura może spowodować utratę Twoich danych osobowych, takich jak zdjęcia i kontakty.

4.- Musisz pobierz Root Master z tego linkuczyli narzędzie, którego użyjemy do korzeń Lanix Ilium S115 bez PC.

Kroki do zrootowania Lanix Ilium S115 bez komputera

Cóż, gdy weźmiesz pod uwagę wszystkie punkty, o których wspomnieliśmy, i będziesz gotowy, możemy kontynuować. Ta procedura jest naprawdę prosta, skuteczna i szybka, dodatkowo Powiemy Ci krok po kroku, co musisz zrobić, aby z powodzeniem zrootować swój telefon.

1.- Musisz włącz opcję nieznanych źródełMożesz to zrobić z menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> Nieznane źródła na twoim telefonie Android.

2.- Musisz zainstaluj główny pakiet APK na telefonie komórkowym.

3.- Teraz musisz uruchom Mistrza roota z katalogu aplikacji.

4.- W interfejsie musisz nacisnąć przycisk start aby rozpocząć proces.

5.- Za kilka minut Twój telefon będzie miał uprawnienia administratorateraz musisz ponownie uruchomić telefon do końca.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby korzeń Lanix Ilium S115 bez PCjeśli chcesz sprawdzić, czy to działa, możesz Pobierz narzędzie Root Checker ze Sklepu Play bez problemu.

Szybki i łatwy przewodnik po Root Lanix S100 Ilium

Jeśli chcesz uzyskać uprawnienia roota na Lanix S100 Ilium Jest to coś zupełnie normalnego, ponieważ daje to wiele korzyści, takich jak eliminacja aplikacji preinstalowanych przez producenta lub instalowanie niestandardowych ROM-ów. Jeśli nie masz pomysłu na uzyskanie tych zezwoleń, nie musisz się martwić, tym razem przygotowaliśmy kompletny, szybki i bardzo prosty poradnik jak korzeń lanix s100 ilium.

Zrootuj Lanix S100 Ilium

Przed rozpoczęciem tej procedury należy wziąć pod uwagę kilka punktów.to w celu, abyś wiedział, jakie są możliwe konsekwencje korzeń lanix s100 iliumPonadto jasne jest, że musisz to zrobić, aby nie uszkodzić telefonu komórkowego. Zobaczmy:

1.- Najważniejsze jest upewnij się, że Twój telefon ma co najmniej 50% bateriiaby nie wyłączać się w trakcie procesu i nie powodować uszkodzeń systemu.

2.- Zalecane wykonać kopię zapasową¸ ponieważ jest to zabieg, który może spowodować całkowitą lub częściową utratę Twoich plików.

3.- Ta procedura spowoduje unieważnienie gwarancji na telefon komórkowyjednak można go łatwo zresetować, ponieważ proces UnRoot cofa tę zmianę i możesz ją uzyskać dzięki temu przewodnikowi.

4.- Musisz włączyć opcję debugowania USBMożesz to zrobić z menu Ustawienia -> Opcje programisty -> Debugowanie USB. Możesz to również zrobić z menu Ustawienia -> O urządzeniu naciśnięcie 5 razy na Numer kompilacji.

5.- Musisz pobierz sterowniki Lanix USB z tego linku.

6.- Jest to również konieczne pobierz SuperOneClick z tego linkuponieważ jest to narzędzie, które nam pozwoli ukorzenić Lanix S100 Ilium.

Kroki do zrootowania Lanix S100 Ilium

Cóż, gdy weźmiesz pod uwagę wszystkie powyższe punkty, możemy zacząć. Proces jest bardzo szybki i łatwy, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, jak ci powiem i wszystko będzie dobrze. Zacznijmy:

1.- Musisz rozpakuj pobrany plik na pulpicie systemu Windows.

2.- Teraz jest to konieczne uruchom aplikację SuperOneClick.exe w trybie administratora. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy aplikację, pojawi się menu i należy wybrać Uruchom jako administrator.

3.- Teraz Musisz podłączyć telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB.

4.- Następnym krokiem jest kliknij przycisk główny¸ rozpocznie się proces rootowania, który zajmie bardzo mało czasu. Kiedy to się skończy, powinieneś uruchom ponownie swój telefon.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby korzeń lanix s100 ilium z powodzeniem. Jeśli chcesz sprawdzić, czy rootowanie zostało wykonane prawidłowo, możesz wejdź do katalogu aplikacji i zlokalizuj aplikację SuperSUty również możesz Pobierz Root Checker ze Sklepu Play.

dołącz do naszego kanału telegram