Skip to content

Jak zrootować dowolny oryginalny lub chiński telefon komórkowy z systemem Android z komputerem lub bez komputera, bardzo łatwo?

10 de czerwiec de 2022

Z pewnością przy wielu okazjach czytałeś o tym zrootuj dowolny telefon komórkowy Czy jest to oryginalny czy chiński system Android, z komputerem czy bez, czym jest „root”? W tym artykule porozmawiamy o tym jak najbardziej szczegółowo, aby w ten sposób można było zrozumieć i przekonać się, czy naprawdę warto zrootować nasz telefon, a jeśli tak, to wskaże, jak to zrobić, czy tak jest oryginalne lub chińskie urządzenie z Androidem.

Nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o zrootowanie telefonu komórkowego, ponieważ prawda jest taka, że ​​naprawdę pasuje, ma wiele bardzo ciekawych zaletzwłaszcza jeśli chodzi o aplikacje przeznaczone wyłącznie dla osób, które mają zrootowany telefon.

Ma swoje złe rzeczy, ale jest ich tak mało, a do tego zdarza się tak rzadko, że małe ryzyko bycia użytkownikiem root całkowicie warte tego gdy zobaczysz wszystkie jego zalety i wszystkie rzeczy, które możesz osiągnąć za pomocą telefonu komórkowego. Jednym z nich może być to, że poprawia żywotność baterii, co w połączeniu z kilkoma sztuczkami sprawi, że będzie działała płynniej, reguluje m.in. prędkość procesora.

Jak zrootować dowolny oryginalny lub chiński telefon z Androidem?

Wiedza o tym, jak zrootować dowolny oryginalny lub chiński telefon z Androidem z komputerem lub bez, daje nam nieograniczony dostęp do wszystkich rogach telefonu komórkowego, to tak, jakby mieć administratora w systemie Windows. Dzięki któremu możemy poruszać się po wszystkich dostępnych opcjach telefonu i oczywiście jeśli zrobimy coś źle, możemy również uszkodzić system operacyjny i pozostawić go uszkodzony.

Podobnie, nie jest to normalne, zwykle, gdy jesteś użytkownikiem root, jest to przeznaczone spersonalizuj telefon zarówno zainstaluj określone aplikacje zrootowanych telefonów i rzadko musisz się martwić o cokolwiek innego.

Ponadto można je zainstalować niestandardowe ROMy że przy wielu okazjach i bardziej niż cokolwiek w starych telefonach przydają się, ponieważ nie tylko ma czystego Androida, bez modyfikacji jakiejkolwiek firmy, ale kilka razy znajdujemy nowsze wersje z których firma wypuściła telefon, który posiadasz.

Najlepsze opcje rootowania telefonu komórkowego to:

1.UniwersalnyAndroot

Jeden z najbardziej znanych bez wątpienia działa na wiele modeli, wystarczy otwórz aplikację, naciśnij przycisk i gotowe. Możliwe jest używanie Universal Androot dla różnych urządzeń, takich jak Google Nexus One, Różne HTC, Motorola XT701, Acer Liquid itp. Rootowanie dowolnego telefonu komórkowego z Androidem, o którym mowa tutaj, jest bardzo wszechstronne

2.z4root

Dla każdego, kto posiada urządzenia Samsung Galaxy S, zrootowanie większości tych urządzeń jest dość łatwe. Dzięki tej aplikacji, która jest bardzo prosta w obsłudze, wystarczy go otworzyć i nacisnąć przycisk i to wszystkomasz zrootowane urządzenie.

3.Nieodwołany

Poprzednie dwa dały nam możliwość zrootowania urządzenia z tego samego urządzenia, ale oczywiście są na to inne sposoby i może to być z komputera. Jest to prosty proces i będziesz musiał tylko wejdź na oficjalną stronę i pobierz aplikacjęchociaż działa dla konkretnych modeli, takich jak HTC EVO 4G, HTC Droid Incredible, HTC Aria, HTC Desire, HTC Droid Eris, HTC

4. Mistrz korzeni

Najlepszy ze wszystkich bez wątpienia wszystko co musisz zrobić to Ściągnij i zainstaluj aplikacja, po czym go wykonujemy i sprawdzamy zgodność z naszym terminalem. Po potwierdzeniu pojawi się ekran, na którym widzimy trzy różne przyciski, środkowy oprócz chińskich liter ma słowo „Root”, które wybierzemy

rootmastera aplikacja root

Po naciśnięciu w tym miejscu pojawi się kolejny ekran i musisz kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Root” po lewej stronie, jedyne, na co musisz poczekać, to skuteczne zakończenie procesu, gdy pojawi się kolejny znak z dwoma kolorami przycisków, które musisz nacisnąć, czy jest fioletowy.

Proces zrootowania smartfona lub tabletu z Androidem wcale nie jest skomplikowany i na pewno jeśli jesteś zainteresowany tym, to dlatego, że znasz ogromne wysokość świadczeń że możesz dostać

Aplikacje do optymalizacji dowolnego zrootowanego telefonu komórkowego

Jeśli masz zrootowany telefon komórkowy, możesz spróbować zoptymalizować swój telefon za pomocą dowolnej z poniższych aplikacji, chociaż urządzenia iPhone mają swój unikalny sposób, który pomoże ci w pełni go wykorzystać i możesz pobrać ze sklepu Google Playtutaj przedstawiamy je Państwu:

  1. Greenify
  2. Menedżer ROM (ClockWorkMod)
  3. Korzeń kopii zapasowej tytanu
  4. modyfikacja oszusta
  5. Inteligentny wzmacniacz pamięci RAM
  6. Zapora główna Pro
  7. Link2SD

dołącz do naszego kanału telegram