Skip to content

Jak zrobić zrzut ekranu na Samsung Grand Prime z przyciskami lub bez

26 de czerwiec de 2023

Obecnie komunikujemy się za każdym razem przez nasz urządzenia elektroniczne A dzięki nowym rozwiązaniom mamy wiele możliwości pokazania, co czujemy lub z kim rozmawiamy.

Tak jest w przypadku zrzutów ekranu, które ostatnio są szeroko wykorzystywane m.in. pokaż rozmowę inną osobę lub pokazać jej kroki, które należy wykonać w ramach procedury.

Ale nie tylko zrzuty ekranu są czymś bardzo używanym, ale także, aby lepiej się wytłumaczyć, możesz nagrać ekran na swoich urządzeniach. W ten sposób możesz pomóc innym lepiej zrozumieć to, co mówisz lub co mówisz. chcesz pokazać.

Podczas gdy zrzuty ekranu są częścią naszego dnia są urządzenia, które tego nie potrafią, ale nie martw się, tutaj pomożemy Ci to rozwiązać.

Urządzenia Samsung są do siebie bardzo podobne, w rzeczywistości przez większość czasu tak przeprowadzamy jakiś proces Tak samo działa na urządzeniach tej marki.

Na przykład zrobienie zrzutu ekranu na Samsung Grand Prime odbywa się tak samo, jak na każdym innym telefonie komórkowym Samsung, jednak w tym modelu Można to zrobić na kilka sposobów a tutaj powiemy ci, jak to zrobić.

W niektórych modelach Samsunga możesz robić zrzuty ekranu w prosty sposób, na przykład za pomocą prostego kluczowa kombinacja, ale z drugiej strony istnieją modele, w których można je zabrać po prostu przesuwając dłonią po ekranie telefonu komórkowego.

Istnieją jednak urządzenia, na których nie jest to możliwe i będziesz musiał użyć aplikacji do robienia zrzutów ekranu na swoim Androidzie, niezależnie od przypadku Twojego urządzenia, tutaj pomożemy Ci wiedzieć jakie masz opcje i możesz łatwo robić zrzuty ekranu.

Przechwycone pliki są zwykle przechowywane w folderze na Galeria o nazwie Zrzut ekranuPonadto można je udostępniać za pośrednictwem Facebooka, WhatsApp, e-maila, po prostu otwierając pasek powiadomień.

Jak w prosty sposób zrobić zrzut ekranu na Samsung Grand Prime

Jednym ze sposobów zrobienia zrzutu ekranu na Samsung Grand Prime jest jednoczesne naciśnięcie przycisków moc i dom. Jeśli naciśniesz jeden przycisk, a drugi nie zadziała, musisz nacisnąć oba przyciski jednocześnie.

Po wykonaniu tego kroku będziesz mógł zobaczyć, jak to wygląda na własnym ekranie zrobiłeś zdjęcie i aby sprawdzić, czy zdjęcie zostało zrobione, przejdź bezpośrednio do swojej galerii.

Możesz go znaleźć w nowym folderze o nazwie Zrzuty ekranu, ale jeśli chcesz edytować, obracać lub modyfikować zrzut ekranu, nadal możesz to zrobić.

Istnieją jednak wersje Androida, w których występuje wiele problemów Nie pozwalają robić zrzutów ekranu. zwłaszcza w starszych wersjach.

Ale nie martw się, z Google Play możemy robić zrzuty ekranu za pomocą aplikacji, która posiada również edytor pozwalający modyfikować i przycinać zrzuty ekranu zrzuty ekranu zrobione przed zapisaniem.

Jest bardzo łatwy w użyciu, najlepsze jest to, że można skonfigurować aplikację do robienia zrzutów ekranu za pomocą przycisków, które chcemy, albo za pomocą Zasilanie, Dom lub Głośność.

jednocześnie naciskać przyciski

Pobierz aplikację, aby robić zrzuty ekranu krok po kroku

Aplikacja używana w przypadku, gdy Twoja wersja Androida nie pozwala na robienie zrzutów ekranu to Zrzut ekranu, ta aplikacja to całkowicie za darmo i jest dostępny w Google Play, więc jeśli chcesz go pobrać, nie ma problemów, tutaj wyjaśnimy, jak:

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację Google Play. Ta aplikacja może znajdować się w katalogu aplikacji Android.
  2. Teraz musisz wyszukać Screenshot Pro w Google Play, napisanie imienia na pasek wyszukiwania.
  3. Po znalezieniu aplikacji musisz ją kliknąć, aby wprowadzić szczegóły gry, a następnie kliknąć przycisk zainstalować.
  4. Na tym nowym ekranie pojawi się okno wskazujące wszystkie niezbędne informacje aby uzyskać dostęp do aplikacji, więc musisz nacisnąć miejsce, w którym jest napisane Akceptuj.
  5. teraz aplikacja powinien zacząć się pobieraćmusisz poczekać na zakończenie pobierania i automatyczną instalację.
  6. Po zakończeniu instalacji wykonaj wszystkie potrzebne przechwycenia Zrzut ekranu na urządzeniu z Androidem.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrobić zrzut ekranu na Samsung Grand Prime, jeśli masz jakiekolwiek problemy, możesz zostawić nam komentarz, a my ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram