Skip to content

Jak usunąć lub usunąć wstępnie zainstalowane aplikacje w telefonach Samsung — aplikacje domyślne

29 de marzec de 2022

To normalne, że telefony średniej klasy, takie jak Samsung Galaxy J7 Prime, mają nieco małą ilość pamięci wewnętrznej, zwłaszcza gdy zainstalowanych jest wiele aplikacji i wypełniają one pamięć wewnętrzną w krótkim czasie. Z tego powodu wielu użytkowników szuka sposobu na usunięcie wstępnie zainstalowanych aplikacji Galaxy J7 Prime.

Te natywne lub wstępnie zainstalowane aplikacje, które są dostępne w Galaktyka J7 Zajmują sporą ilość pamięci w telefonie i niejednokrotnie nie spełniają ważnej funkcji. Wiele z nich jest nawet znanych jako PUA, ponieważ zajmują tylko miejsce w pamięci.

Czym są te PUA?

Wśród preinstalowanych aplikacji Samsung Galaxy J7 Prime możemy znaleźć Excel, Word, PDF, Skype i S Healt. Wiele z nich z pewnością zechcesz całkowicie usunąć je z telefonu komórkowego, ale kiedy spróbujesz je usunąć z Menedżera aplikacji Androida, pozwala to tylko na ich dezaktywację, a nie na ich odinstalowanie, więc tylko ukrywają się przed naszym widokiem i kontynuują aby zajmować miejsce w pamięci wewnętrznej urządzenia mobilnego.

opcje usuń aplikację samsung

Jak usunąć wstępnie zainstalowane aplikacje Galaxy J7 Prime?

Wielu użytkownikom zarządza usuwanie wstępnie zainstalowanych aplikacji z Galaxy J7 Prime to, co robią, to rootowanie telefonu komórkowego, ponieważ jest to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów na wyeliminowanie wszystkich tych aplikacji, których wyeliminowanie jest prawie niemożliwe.

Ale pamiętaj, że podczas rootowania telefonu komórkowego Twoja gwarancja będzie nieważna, więc tym razem proponujemy znacznie bezpieczniejszą alternatywę, a jest to zakup bardzo taniej aplikacji, która pozwala usunąć te bezużyteczne aplikacje. Ponadto jest dostępny w Google Play, więc Twój zakup jest bezpieczny i wolny od wirusów.

Wyłącznik pakietów Pro

Wyłącznik pakietów Pro Jest to bardzo dobra opcja, jeśli chcesz usunąć preinstalowane aplikacje Galaxy J7 Prime, takie jak Excel lub Word. Jedynym problemem jest to, że trzeba zapłacić tanią cenę, ale prawda jest taka, że ​​warto, ponieważ możesz usunąć co chcesz i bez rootowania telefonu komórkowego. Aby kupić i pobrać program Google Package Disabler Pro, możesz wpisać ten link.

preinstalowana aplikacja usuń

Z drugiej strony możesz też Pobierz pakiet Google Package Disabler Pro APK wyszukując go z Internetu, a tym samym uzyskać go za darmo, co będzie równie skuteczne, aby zwolnić miejsce w pamięci wewnętrznej telefonu komórkowego. Jednak ta opcja nie jest wysoce zalecana, ponieważ możesz w trakcie tego pobrać złośliwe oprogramowanie.

Jak widać, usuń wstępnie zainstalowane aplikacje z Galaxy J7 Prime to jest coś bardzo prostego. Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub pytania, możesz zostawić nam komentarz, a my Ci pomożemy.

To całkowicie normalne, że Galaktyka J5 ma wiele aplikacji zainstalowanych domyślnie, może to stanowić problem, ponieważ z pewnością nie będzie można ich usunąć z Menedżera aplikacji Android, co spowoduje niewystarczającą ilość pamięci wewnętrznej. Na szczęście tutaj powiemy Ci, jak usunąć wstępnie zainstalowane aplikacje Galaxy J5.

Aplikacje te są również znane jako Junk Applications, ponieważ firma mobilna, w której kupiłeś swoje urządzenie, często na siłę wprowadza aplikacje, których użytkownik nie chce mieć i znajduje sposób na ich wyeliminowanie. Te aplikacje zajmują dużo miejsca na system androida ich usunięcie to dobra opcja, aby móc zainstalować inne, bardziej przydatne.

usuń domyślne aplikacje samsung

Jak usunąć wstępnie zainstalowane aplikacje Galaxy J5?

Jeśli spróbujesz usunąć aplikacje Fabrycznie zainstalowany Galaxy J5 Nie będziesz mógł zobaczyć opcji Odinstaluj, tylko tę, aby usunąć dane i wyłączyć lub wyłączyć. Nie pozwoli to całkowicie usunąć aplikacji, ponieważ tylko ukryje ją przed widokiem i nadal zajmuje miejsce w pamięci.

Wielu użytkowników wybiera opcję zrootowania Galaxy J5, aby je usunąć, ale ta procedura może unieważnić gwarancję na telefon komórkowy. Z drugiej strony w Google Play jest bardzo dobra opcja, ale trzeba zapłacić minimalny koszt, jednak nadal jest to najlepsza opcja do usunięcia preinstalowanych aplikacji Galaxy J5.

usuń pełną preinstalowaną aplikację

Wyłącznik pakietów Pro

Ta aplikacja znana jako Wyłącznik pakietów Pro umożliwia usunięcie dowolnej aplikacji, która jest domyślnie zainstalowana w Galaxy J5 lub dowolnej innej aplikacji, którą chcesz i jest dostępna w systemie operacyjnym Android.

Jeśli chcesz kupić i pobrać tę aplikację, możesz to zrobić z tego linku, pobranego z Google Play, zakup i pobieranie jest w 100% bezpieczne. Możesz jednak również wyszukać Pakiet dezaktywujący pakiet APK oraz Internet i pobierz go za darmo, ale nie jest to najlepsza opcja, ponieważ możesz pobrać złośliwe oprogramowanie, próbując.

Jak zobaczysz, bardzo łatwo jest usunąć wstępnie zainstalowane aplikacje Galaktyka J5. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, możesz zostawić komentarz, a my Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram