Skip to content

Najlepsze sztuczki dla Samsunga Galaxy Core 2 i Core Prime

21 de luty de 2023

Każdy z istniejących telefonów komórkowych ma sztuczki, a przynajmniej większość z nich, te sztuczki pomagają znacznie ułatwić korzystanie z nich i zoptymalizować je, aby działały lepiej. W tym przypadku Samsung Galaxy Core, Core 2 i Core Prime Są to telefony komórkowe bardzo dobrej jakości i czego można się spodziewać, jeśli pochodzą od jednej z najlepszych firm technologicznych na świecie.

Oprócz nich, mimo że jest średniej klasy, przekroczył oczekiwania wielu. Mają dobry aparat, a także procesor, który pozwala na bezproblemowe wykonywanie zadań, ma Androida Dzięki ilości aplikacji w sklepie pomagają one zastosować swoje funkcje. Wszystkie te funkcje w dobrej cenie, ludzie wybierają to nie bez powodu.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy wybrali ten telefon komórkowy, powiem ci kilka sztuczek, dzięki którym możesz sprawić, by Twój telefon działał znacznie lepiej. Ale także po to, abyś mógł korzystać z kilku aplikacji, które ma znacznie szybciej i wygodniej.

Sztuczki do wykorzystania w Samsung Galaxy Core, Core 2 i Core Prime

Zrzuty ekranu: Obecnie niezbędne są zrzuty ekranu, dzięki którym można zrobić zdjęcie tego, co dzieje się w danym momencie, aby je zapisać. Aby móc to zrobić, możesz pobrać aplikację, chociaż znacznie łatwiej jest użyć tej metody: Naciśniesz jednocześnie przycisk start i przycisk homeW ten sposób będziesz mógł zrobić zrzut ekranu.

2

Aktywuj tryb blokady: Po włączeniu trybu blokowania powiadomienia wybranych podmiotów są dezaktywowane. Oznacza to, że będziesz odbierać połączenia przychodzące tylko od osób, które chcesz. Aby go aktywować, musisz: przejść do Ustawienia, następnie do urządzenia, a następnie do trybu blokady.

ustaw źródło: Dzięki temu możesz mieć inną czcionkę, a nie tę, która jest domyślnie dostarczana z fabryki. To więcej niż cokolwiek estetycznego dostosowania, aby to zrobić, musisz się udać Ustawienia, następnie wyświetlacz, styl czcionki i wybierz czcionkę, to takie proste.

Zmień rozmiar czczionki: Jeśli czcionka jest za mała lub za duża, można ją łatwo zmienić. po prostu musisz iść Ustawienia, a następnie ekran, stamtąd przejdziesz do Rozmiar czcionki i wybierz ten, który chcesz.

bądź mądry: Jest to funkcja, którą mają tylko Samsungi, po jej włączeniu ekran nie wyłączy się, dopóki na niego patrzysz. Dzieje się tak dzięki temu, że przedni aparat wykrywa twoje oczy, gdy nie patrzysz, ekran się wyłączy. Aby móc go aktywować, musisz przejść do Ustawienia, następnie ekran, stamtąd przejdziesz do funkcji, a następnie do Smart Stay.

dołącz do naszego kanału telegram