Skip to content

Jak podłączyć Samsung Grand Prime do telewizora za pomocą funkcji Screen Mirroring

12 de wrzesień de 2023

Wraz z postępem technologii pewne rzeczy stają się niezwykle normalne. Kilka lat temu myśl o podłączeniu urządzenia mobilnego do telewizora była szalona, ​​jednak od pewnego czasu jest to już zbyt powszechne i wiele osób korzysta z różnych metod, aby podłącz urządzenie mobilne do telewizora i w ten sposób odtwarzaj różnorodne treści, a nawet oglądaj filmy za pomocą telefonu, abyś mógł w pełni cieszyć się wolnymi chwilami.

Jak podłączyć Samsunga Grand Prime do telewizora

Oczywiście żaden telefon komórkowy nie jest wyposażony w port HDMI, w przypadku Samsunga Grand Prime ma on wejście microUSB, co oczywiście może rozczarować, ale uważaj, może być kup adapter który umożliwia podłączenie smartfona do telewizora, bo jest to przejściówka microUSB na HDMI i MHL, co niewątpliwie jest świetnym rozwiązaniem.

Jeśli Twój telefon nie jest Smart TV lub nie może połączyć się z Internetem, to w 100% wskazane jest użycie kabla, o którym wspomniałem powyżej, aby móc bez problemu odtworzyć na telewizorze wszystko, co dzieje się na Twoim urządzeniu.

Oprócz tego, że w wielu przypadkach konieczne jest posiadanie bardzo stabilnego połączenia, aby móc z niego korzystać Lustro ekranowe i brak konieczności używania kabli, jeśli masz telewizor Smart TV.

Z tego powodu wiem, że kwestia kabli może być irytująca w wielu przypadkach, ale nie tylko czasami. To jedyne wyjście jakie maszale także połączenia są znacznie stabilniejsze, dzięki czemu możesz oglądać różne treści na swoim telewizorze.

W ten sposób możesz mieć Netflix bez problemów na swoim telefonie komórkowym i odtwarzaj odcinki w telewizji bez żadnych problemów, co przekłada się na zmianę telewizora w Smarta w taki sposób, że nie musisz wydawać ani grosza.

Jak zobaczysz, na wszystko jest rozwiązanie, nie musisz zmieniać telewizora ani zmieniać urządzenia mobilnego, mając telewizor bez konieczności posiadania dostęp do Internetu a dzięki Samsungowi Grand Prime możesz bez problemu cieszyć się dużą ilością treści, to takie proste.

Połącz Samsunga Grand Prime ze Smart TV

Inną opcją jest posiadanie telewizora Smart TV, na którym można zastosować aplikacje takie jak Screen Mirror, które eliminują problemy z kablami.

Z Aplikacja do tworzenia kopii ekranu Będziesz mieć możliwość bezprzewodowego podłączenia urządzenia mobilnego obsługującego funkcję kopii lustrzanej do telewizora i odtwarzania na telewizorze plików wideo i audio zapisanych na urządzeniu. Mirroring to funkcja, która odtwarza pliki wideo i audio znalezione na urządzeniu mobilnym jednocześnie na telewizorze i na urządzeniu mobilnym.

Do korzystania z niego konieczne jest, aby urządzenie mobilne obsługiwało funkcję lustrzaną, takie jak All Share Cast, WiDi (wersja 3.5 lub wyższa) lub Miracast.

Samsung Grand Prime do Smart TV

Każda z tych opcji ma swoje zalety, ale powinieneś wiedzieć, że jeśli Twój internet nie jest stabilny, to a Połączenie HDMI Gwarantuje większą stabilność podczas odtwarzania nagranych programów dzięki bezpośredniemu połączeniu.

Więc nie masz już wymówek, żeby nie widzieć Netflix na zwykłym telewizorze. Po prostu się połączysz, uzyskasz dostęp do żądanego rozdziału i zaczniesz się nim cieszyć na swoim telewizorze. Jeśli myślałeś, że musisz zapłacić lub kupić inny telewizor, byłeś w błędzie, ponieważ dzięki temu bezpłatnemu rozwiązaniu właśnie wygrałeś na loterii.

Możesz rozwiązać problem braku Smart TV, Nie pozwól, aby cokolwiek Cię powstrzymało i spraw, aby Twoja chwila rozrywki była najlepsza. Nie ma nawet potrzeby zmiany telewizora, a tym bardziej telefonu komórkowego. Z Twoim Samsungiem Grand Prime, Będziesz mógł cieszyć się całą zawartością, zwłaszcza jeśli Twój Samsung ma dobrą wydajność.

Jak widzieliście, procedura jest bardzo prosta. Oglądanie ulubionych filmów z Internetu na telefonie komórkowym, a także oglądanie ich na pełnym ekranie telewizora będzie dla Ciebie świetne. Dlatego zalecamy rozpoczęcie procesu, który tutaj wyjaśniamy.

dołącz do naszego kanału telegram