Skip to content

Jak oficjalnie zaktualizować Galaxy J5 Prime do Androida 7.0 Nougat lub nowszego – krok po kroku

11 de wrzesień de 2023

Bez wątpienia Samsung Galaxy J5 Prime to jeden z najlepiej sprzedających się smartfonów w całym katalogu koreańskiej firmy. Teraz, jak to zwykle bywa w przypadku Samsunga, użytkownicy nie musieli długo narzekać, że trwało to zbyt długo. aktualizacja do Androida 7.0 Nougat tych terminali. Na szczęście wygląda na to, że czekanie dobiegło końca.

Jak powiedzieliśmy, w tej chwili Samsung Galaxy J5 Prime otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat, pozostawiając po sobie aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow, który jest wersję, z którą pojawił się na rynku wtedy. Ta aktualizacja jest aktualizacją typu OTA, co w zasadzie oznacza, że ​​automatycznie dotrze do wszystkich użytkowników i że nie musimy nic robić, aby ją włączyć.

Android 7.0 Nougat dla Samsunga Galaxy J5 Prime

OK, teraz to on Samsung Galaxy J5 Prime otrzyma Nougata, Nie możemy powstrzymać się od rozważenia w tym sensie, że jeśli chcesz być gotowy do zainstalowania nowej wersji mobilnego systemu operacyjnego Google, będziesz musiał zwolnić miejsce. Aktualizacja do Androida 7.0 Samsunga Galaxy J5 Prime wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest ciężka i wymaga minimum 1 GB wolnego miejsca na naszym terminalu.

Z drugiej strony, jak zawsze zalecamy, jeśli chodzi o aktualizację Androida na Samsungu Galaxy J5 Prime lub innym smartfonie z Androidem, zaleca się wykonanie tej procedury po podłączeniu do Sieć Wi-Fi. W ten sposób unikniesz zawsze irytujących wydatków związanych z opłatami mobilnymi. Ponadto powinieneś mieć co najmniej 50% dostępnej baterii.

Co oferuje Nougat w Samsungu Galaxy J5 Prime?

Jeśli zastanawiacie się, jakie nowości znajdziemy w Samsungu Galaxy J5 Prime, to tak instalujemy Androida 7.0 Nougat, Musisz wiedzieć, że pojawią się nowe skróty tej wersji Androida. Dzięki nim przytrzymanie ikony daje dostęp do nowych funkcji. Na przykład, jeśli przytrzymasz aplikację aparatu, przedni czujnik otworzy się i automatycznie wykona selfie.

Kolejna z ciekawych nowości Nougata w Samsungu Galaxy J5 Prime ma bezpośredni związek system wielu okien, co umożliwi użytkownikom, którzy muszą korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie, robić to jednocześnie. Bez wątpienia są to dwie nowości, które w połączeniu z lepszą wydajnością i bardziej udaną estetyką sprawiają, że warto jak najszybciej zaktualizować Samsunga Galaxy J5 Prime.

Skąd mam wiedzieć, czy mogę już zainstalować Nougat na moim Galaxy J5 Prime?

Jeśli chcesz sam sprawdzić, czy masz już system Android 7.0 Nougat, aby zainstalować tę aktualizację na swoim Samsungu Galaxy J5 Prime, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do Ustawienia, Informacje o urządzeniu, Aktualizuj oprogramowanie, Sprawdź aktualizacje. System automatycznie wyszuka nowe wersje Androidaa jeśli masz dostępny Nougat, możesz go już zainstalować bez problemów.zaktualizuj telefon komórkowy z Androidem

Dodatkowe uwagi dotyczące instalacji Nougata na moim Samsungu Galaxy J5 Prime

Jeden z istotnych aspektów aktualizacji oprogramowania wszystkich urządzeń to możliwość zapewnienia nowych funkcji i znaczących ulepszeń. Mimo to występowanie nagłych awarii może skutkować niedogodnościami i awariami w użytkowaniu urządzeń dla użytkowników.

Biorąc to pod uwagę, wygodnie jest wykonać kopię zapasową wszystkich informacji ważne, a nawet mieć do dyspozycji oprogramowanie naszego urządzenia w przypadku jakiejkolwiek awarii. Umożliwi nam to zresetowanie i zainstalowanie poprzedniego oprogramowania w zdalnym przypadku wystąpienia problemu.

Choć może się to wydawać nieco przesadzone, pamiętaj o tych szczegółach ułatwi bezpieczną aktualizację naszego Samsunga Galaxy J5 Główny. Że oprócz Nougata można go zaktualizować do wersji Androida 8.0 Oreo, o ile wystarczy miejsca na naszym urządzeniu mobilnym.

Inni zapytania i pytania bardzo często użytkownicy poruszający ten temat mają do czynienia bezpośrednio z następującymi kwestiami: Android 7.0 Samsung J5 Prime Xda, aktualizacja J5 Prime, J5 Prime Nougat, aktualizacja J7 Prime, Android 7.0 Samsung J7 2016, aktualizacja J7 Prime Nougat, Android 7.0 Samsung J7 Prime lub Android 7.0 Samsung J5 Xda. Jeśli masz inne pytania na ten temat, wystarczy się z nami skontaktować, abyśmy mogli oczywiście pomóc Ci w tym zakresie.

czy otrzymałeś Androida 7.0 Nougat na Twoim Samsungu Galaxy J5 Prime?

dołącz do naszego kanału telegram