Skip to content

Jak zrobić tabelę cen z Divi dla WordPress – Podręcznik Divi dla WodPress

9 de kwiecień de 2021

Twórz wysokiej jakości treści Stało się to ważnym zadaniem w świecie cyfrowym, w tym świecie internetu jest wiele informacji nawet dla wszystkich typów czytelników w zależności od ich zainteresowań.

Ale jeśli tworzysz wysokiej jakości treści, jest ich wiele osoby, które wrócą na stronę. W ten sam sposób, jeśli oferujesz produkt lub usługę, musisz wybrać dobrą nazwę, dlatego istnieją generatory marki dla produktów.

W tym sensie pole estetyczne jest ważne wizualnie, dobra organizacja i reklama w sieciach społecznościowych jest tym, co obecnie porusza przedsiębiorstwa, era cyfrowa jest tutaj oferują wiele narzędzi pomocy dla osób rozpoczynających swój sklep internetowy. Podobnie, jeśli nie będziemy mieć dobrej prezentacji, nie będziemy przyciągać ludzi.

Kolejną ważną kwestią są ceny, bardzo kontrowersyjne było wiedzieć, czy ustalać ceny lub za pomocą jakich narzędzi nam pomóc. Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest to najważniejsze dla klienta Po zobaczeniu, co sprzedajesz, w jakiś sposób jest cena, aby dowiedzieć się, czy mogą to uzyskać, czy nie, za pieniądze, które mają w tej chwili.

Menedżer treści – WordPress

Głównym celem osoby, która generuje treści, jest codzienne przechwytywanie użytkowników, poddanie się i wykorzystanie marketingu cyfrowego, co jest dziś tak ważne. Większość ludzi korzysta obecnie z internetu, a wraz z postępem każdego dnia jest coraz więcej osób, które kupować, informować i tworzyć treści W Internecie.

WordPress jest uczciwy system tworzenia treści i istnieje już od ponad 10 lat, na tej platformie treści są wyświetlane w porządku chronologicznym od najstarszego do najnowszego, co pozwala na stworzenie strony internetowej z WordPress, prowadzenie bloga, nawet innego rodzaju strony internetowej.

Inna rzecz, że możesz tworzyć w WordPress są to sklepy internetowe, cyfrowe gazety i wiele innych. Wcześniej większość uważała, że ​​ta platforma jest przeznaczona tylko dla blogów, ale prawda jest taka, że ​​jeśli generujesz tutaj treści, istnieje wiele opcji zgodnych z Twoimi zainteresowaniami.

Jak zrobić tabelę cen z Divi dla WordPress

Co na to pozwala Tabela cen Divi polega na udostępnieniu w formie tabeli cen, których potrzebujesz, a także, jeśli chcesz umieścić cechy, możesz to również zrobić w ten sposób. Aby sporządzić cennik należy przejść do opcji zawartości i dodać tabelę, a następnie przejść do opcji tekstowej i umieścić wszystkie informacje dotyczące planów Twojego produktu lub usługi

cennik w wordpressie

Później umieszczasz tytuł i podtytuł. W walucie umieścisz symbol monetarny że Twój produkt zajmie, i możesz uwzględnić czas, jaki zajmie ta stawka. Następnie umieścisz cenę produktu, aw treści umieścisz charakterystykę tego, co jest oferowane w linii i możesz dodać link, jeśli chcesz i tło, jeśli chcesz, w innym kolorze

W ten sam sposób możesz edytować jego projekt, jego separację, a nawet spersonalizowany margines, krawędzie i cienie według własnych preferencji. Ważnym faktem jest widoczność w nim, ponieważ pozwala sprawdzić, czy jest widoczna na telefonie, tablecie czy komputerze. Tą drogą będziesz mieć gotowy cennik dla WordPressa aby uzyskać dodatkową pomoc dotyczącą Twojej platformy.

Wyróżnij produkt z tabeli cen Divi

Bardzo interesującą opcją, którą ma cennik, jest aby móc wyróżnić produkt, że spośród innych wyróżnia się. Aby skorzystać z tej opcji, musimy wprowadzić produkt i na karcie projekt kliknąć opcję podświetlenia tej tabeli.

Innym sposobem, aby jeszcze bardziej się wyróżnić, jest dodaj cień do całego produktu Ponieważ w ten sposób będzie się wydawało, że ten produkt jest ponad innymi dostępnymi w tabeli, aby aktywować tę opcję w zakładce projekt produktu, aktywujesz cień domu.

Ważne jest, aby zainwestować czas i poświęcenie przy tworzeniu tych stołówbardzo pomocne będzie dobranie właściwych słów i dobrej kombinacji. Dzięki wszystkim opcjom możesz stworzyć naprawdę efektowny stół.

dołącz do naszego kanału telegram