Skip to content

Jak zrobić swoje rolki z różnymi filmami na Instagramie? – Udostępnij zawartość

27 de październik de 2021

Aplikacja Instagram każdego dnia dostarcza coraz więcej nowych funkcji, dzięki czemu jej użytkownicy mogą tworzyć różnorodne treści za pomocą bardzo zaawansowanych narzędzi. Jednym z tych narzędzi, które oferuje, jest sposób na zrobienie tego najlepsze filmy w swojej funkcji o nazwie Reels, w którym możesz utworzyć element, dodając różne filmy, które będą wyświetlane w tej samej projekcji. W tym artykule podpowiemy Ci, jak zrobić to łatwo, szybko i prosto.

Jakie punkty musisz spełnić, aby zrobić Kołowrotki z kilkoma filmami na Instagramie?

Rolki to sposób na tworzenie filmów, takich jak platforma TikTok, ale w sieci społecznościowej Instagram dają możliwość dodawania efektów, piosenek, naklejek i wielu innych rzeczy, które daje pasek narzędzi tej funkcji abyś zrobił profesjonalny film. Możesz zrobić swoje Rolki na Instagramie, dodając kilka filmów, jest to proste, wystarczy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Rozważ czas trwania Kołowrotków

Instagram daje Ci wiele możliwości spraw, aby Twoje bębny były takie same projekcja snówChociaż nakłada na Ciebie limit czasowy, którego nie możesz przekroczyć, ponieważ aplikacja na to nie pozwoli. Dlatego najpierw musisz określić, jak długi będzie Twój materiał, aby idealnie pasował do Twojej nowej projekcji.

Wcześniej Instagram dawał ci tylko opcję, że Twoje filmy w rolkach trwają 15 sekund, teraz z nową aktualizacją możesz zrobić swój film do 60 sekund, czyli masz więcej czasu, ale musisz zamówić materiał tak, aby nie przekraczał sekund podanych przez Aplikację.

Jak wygląda proces tworzenia rolek z kilkoma filmami na Instagram?

Instagram Reels są bardzo łatwe do opracowania, wystarczy mieć wybrany materiał, aby dodać do funkcji lub wiedzieć, co chcesz nagrać, ponieważ aby wykonać tego typu projekcje, masz maksymalny czas trwania których nie możesz przekroczyć. Wystarczy wykonać następujące kroki, aby zrobić to poprawnie.

Z opcją „+” na Instagramie

 1. Wejdź do aplikacji Instagram.
 2. Będąc tutaj, przejdź na górę ekranu i kliknij ikonę +. Tutaj wejdziesz w funkcję Reels.
 3. Teraz zobaczysz 4 opcje narzędzi, w których możesz dodać muzykę, czas trwania wideo, dodać efekt lub coś, co chcesz, a na koniec musisz wybrać fragment piosenka, którą chcesz umieścić.
 4. Następnie wystarczy tylko nagrać wideo, naciskając w środku czerwone kółko lub masz również możliwość dodania elementów ze swojej galerii, w tym celu musisz nacisnąć opcję galerii i wybrać tutaj, co chcesz dodać.
 5. Teraz, gdy skończysz wideo, naciśnij gotowe i dalej, aby móc opublikuj swoją nową projekcję.

zrób rolkę z już nagranymi filmami

Jakie masz opcje, aby zrobić Rolkę, jeśli filmy są już nagrane?

Jeśli chcesz nagrać film, ale nie chcesz tego robić za pośrednictwem platformy Instagram, możesz uzyskać dostęp do opcji inny rodzaj aplikacji robić nowe prognozy. Następnie powiemy Ci, które aplikacje są najlepsze, aby kołowrotki stały się ekspertem.

Pobierz InShot na Androida

InShot to aplikacja do tworzenia filmów, w której możesz tworzyć treści do wyświetlania w sieciach społecznościowych. Ta aplikacja zapewnia bardzo różnorodne narzędzia do edycji wideo. Tutaj dają możliwość zabrania wykonanych w nim kreacji w dowolne miejsce; na przykład Instagram, WhatsApp czy Facebook, między innymi aplikacjami do interakcji. W programie InShot możesz tworzyć filmy o żądanym czasie trwania, dodając wybrane zdjęcia i filmy.

Ta aplikacja jest dostępna dla Twoich urządzeń za pośrednictwem sklepu z plikami do pobrania, a korzystanie z niej w telefonie jest bardzo proste i możesz bardzo szybko i bez doświadczenia tworzyć eksperckie kreacje. Możesz go pobrać w bardzo prosty sposób w następujący sposób:

 1. Wejdź do PlayStore i wpisz InShot w przeglądarce.
 2. Pojawi się lista aplikacji, wybierz wskazaną.
 3. Następnie będziesz mieć szczegóły aplikacji InShot i będziesz musiał nacisnąć przycisk pobierania.
 4. Gotowe teraz, poczekaj na zakończenie pobierania i instalacji, aby móc cieszyć się nowym sposobem tworzenia filmów w sieciach społecznościowych.

aplikacja na Instagram

Pobierz iMovie, jeśli masz urządzenie z systemem iOS

iMovie to bardzo popularna aplikacja wideo ukończ, gdzie możesz łatwo i szybko tworzyć filmy że kiedy będziesz gotowy, możesz zabrać go do aplikacji Instagram, aby stać się częścią Kołowrotków. Jest dostępny tylko dla urządzeń Apple.

W iMovie możesz zrobić szpule w bardzo prosty sposób, gdzie treścią mogą być nie tylko zdjęcia, ale także filmy, a nawet dwa rodzaje elementów razem, ta aplikacja zapewnia wiele narzędzi, dzięki którym nowy film może zawierać emotikony, muzykę, piosenki, a także daje możliwość dodania tekstu do filmy w treści. Jeśli masz urządzenie z systemem iOS, możesz wykonać następujące czynności, aby je pobrać:

 1. Wejdź do swojego AppStore.
 2. Będąc tutaj musisz przejść do opcji wyszukiwania.
 3. Wpisz InShot, a następnie naciśnij szukaj.
 4. Kliknij aplikację.
 5. Teraz kliknij Pobierz, poczekaj, aż się zakończy, abyś mógł używać swojej aplikacji do profesjonalnego tworzenia filmów.