Skip to content

Jak zrobić spersonalizowane etui na telefon komórkowy z balonem lub z łatwością używać silikonu?

16 de wrzesień de 2021

Nie, nie przeczytałeś źle. Pokażemy Ci, jak możesz zrobić etui na telefon komórkowy, dowiedz się, jak zrobić i udekorować etui na telefon komórkowy w domu, używając tylko balonika, tych samych, których używamy na przyjęciach urodzinowych.

Weź pod uwagę, że ważne są okładki, może pomóc w ochronie telefonu komórkowego przed wodą, gdyby zdarzyło się to przez przypadek, nie tylko dlatego, że nadajemy telefonowi całkowicie spersonalizowany dotyk, ale w tym przypadku, ponieważ powierzchnia balonu nie pozwala mu się ześlizgnąć, pomożemy być w stanie mocniej trzymać telefon, unikając ewentualnych upadków, choć wyraźnie, jeśli upadnie, nie ochroni urządzenia, bo przecież to balon.

Dlatego możemy powiedzieć, że w pewien sposób jest estetyczny a w innym pomaga nam nie wymykać się tak łatwo spod kontroli.

Domowe okładki

Pokrowce są niezbędne, gdy chcemy nie tylko chronić nasze urządzenie mobilne, ale także nadać mu odrobinę tego wyjątkowego charakteru, który wyróżnia nasze urządzenie mobilne od reszty. Nie są zbyt drogie, w zależności od telefonu komórkowego można uzyskać wiele odmian z motywami, postaciami itp.

Ale jest sposób na zrobienie okładki w dość tani sposób po prostu z balonem, na pierwszy rzut oka brzmi to jak żart, nie wydaje się to prawdziwe, ale prawda jest taka, że ​​w rzeczywistości jest to całkiem proste, aby zrobić tego rodzaju okładki, a najlepsze jest to, że służy tak, aby telefon się nie ślizgał i był na wierzchu nadajemy mu odrobinę personalizacji całkiem interesującej.

Wykonanie etui na telefon komórkowy z balonem

Dobrze wiemy, jak to brzmi, kiedy czytamy to po prostu w ten sposób i jest to, że nigdy nie przyszłoby nam do głowy, aby po prostu zrobić pokrowiec na telefonUżywam czegoś tak powszechnego, że dostajemy go w każdym sklepie za bardzo małe pieniądze.

Najlepsze jest to, że oprócz wyżej wymienionych będziesz w stanie utrzymać telefon w czystości i unikaj zarysowań na plecach, zwłaszcza gdy zostawiamy je na powierzchniach, na które czasem nie jesteśmy ostrożni i lekko nimi rzucamy, tak zaczynają się drapać i wypychać.

stworzyć silikonowe etui

Krok po kroku

  1. Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, to trochę wyczyścić telefon papier lub bawełna i trochę alkoholu, nie przesadzaj też.
  2. Idziemy do Napompuj balon w pytaniu krok po kroku, a następnie zakończ, kładąc na nim smartfon.
  3. Kiedy już znajdzie się na górze, gdy trzymamy balon, to co zrobimy, to pozwolimy powietrzu uciec z niego, gdy będziemy trzymać balon. Smartfon twarda tak, że jest w nim.
  4. W ten sposób komórka jest zawinięta do wnętrza balonu, a następnie pozostaje nam tylko pomieścić wszystko aby balon pasował idealnie

Jest więcej niż jasne, że czytanie może wydawać się nieco mylące, ale zostawiamy wam film, w którym młody mężczyzna robi doskonałe etui na telefon używając tylko balonu, pozostawiając go po prostu bez skazy. Jak zobaczysz na końcu, obudowa wygląda bardzo dobrze estetycznie i nadaje urządzeniu bardzo osobisty charakter, którego inni mogą nie mieć.

Przy wielu okazjach znaleźć pokrowiec idealnie dopasowany do naszego urządzenia nie należy do najprostszych zadań. Moglibyśmy nawet powiedzieć, że nie da się tego osiągnąć i dlatego nie musimy zadowolić się absolutnie niczym.

Dlatego, aby zachować naszą telefon komórkowy musimy spróbować znaleźć różne opcje, które oczywiście pomogą nam rozwiązać ten problem.

zrobić okładkę balonu

Jak zrobić silikonowe etui na smartfona

Wierzcie lub nie, ale dość łatwo jest zrobić Powłoka silikonowaPotrzebujesz tylko odrobiny cierpliwości, pomysł jest dość prosty i w końcu dostajesz kwestionowaną sprawę, aby Twój telefon komórkowy był lepiej chroniony i nie musiał szukać firmy lub dobrej duszy w niebie i na ziemi. coś, co pasuje do Twojego telefonu komórkowego.

ten materiały, których będziemy potrzebowaćJednym słowem, aby móc wykonać okładkę są to: Kawałek tektury, oprócz płynnego silikonu lub pistoletu silikonowego, z kolei trzeba mieć plastikowy papier alusa i wykończyć mydłem i wodą.

Krok po kroku

Pierwszą rzeczą, którą będziemy musieli zrobić, to: pociąć karton Przy takiej samej konstrukcji jak telefon komórkowy, czyli tych samych wymiarach, dzięki czemu etui wychodzi dokładnie tak samo i idealnie pasuje, ten krok jest oczywiście niezbędny.

niestandardowe etui na telefon

Drugim jest wyłożenie kartonu, który powstał plastikowa aluza, nie pozostawiaj bez podszewki ani jednej części, jest to niezwykle ważne.

Teraz będziesz musiał włóż mydło i wodę we wszystkich częściach, nie pozostawiając żadnego boku.

To, co zamierzasz teraz zrobić, to ponownie go wyrównać, ale tym razem silikonem, dużo nałożyć i poczekać, aż wyschnie, a następnie kontynuować na bokach.

Gdy silikon zacznie wysychać, wystarczy usunąć papier Alusa które wkładasz, dlatego tak ważne, a następnie wycinasz otwory, których używasz w telefonie komórkowym, takim jak aparat, USB ładować itp.

Po tym możesz zacząć używać go na swoim telefonie bez żadnego problemu, jasne jest, że jeśli coś pójdzie nie tak, czy nie idealnie pasuje do Twojego smartfona, Dzieje się tak dlatego, że prawdopodobnie od początku źle wykonałeś pomiary, dlatego powinieneś zacząć od nowa, dlatego tak ważna jest pierwsza część, w której wykonujesz pomiary smartfonem.

W niektórych przypadkach opcjonalnie można kupić pokrowce, które są w czołówce na rynku, tutaj pokazujemy najlepsze strony do kupowania oryginalnych lub spersonalizowanych etui na mój telefon komórkowy, możliwość zakupu etui i pokrowców na telefony komórkowe między innymi w sklepach Amazon.