Skip to content

Jak zrobić lub stworzyć internetowy album fotograficzny z Instagramem krok po kroku

22 de październik de 2022

W tym momencie nie ma wątpliwości, że Instagram jest jednym z głównych światowe sieci społecznościowektóry ma nie tylko podstawowe funkcje, które wszyscy znamy, ale także niektóre uzupełniające.

Prawda jest taka, że ​​jeśli musimy zastanowić się, jakie są platformy wizerunkowe, ale z najważniejszymi sekcjami społecznościowymi na świecie, nie ma wątpliwości, że dzieli to miejsce przywilej z Pinterestem.

Dzięki nim możemy pokazać miejsca, które odwiedzamy, jedzenie, które jemy, nasze sztuczki dekoracja domowa i wiele innych naprawdę interesujących rzeczy, które mogą zobaczyć nasi obserwujący.

Oczywiście są bardzo wyraźne różnice. między obydwoma usługamibiorąc pod uwagę, że Instagram szczególnie wyróżnia się, jeśli chodzi o natychmiastowe przechwytywanie obrazów, a także szybką edycję i menu udostępniania.

Tymczasem, gdy pomyślimy o Pintereście, okazuje się, że użytkownicy szczególnie cenią jego zdolność do tworzyć tablice pomysłówco pozwala im zachować doskonałą organizację treści.

Teraz, jeśli chcesz cieszyć się zaletami obu, musisz to wziąć pod uwagę Instagram ma sekcję dzięki czemu będziesz mógł zarządzać swoimi zdjęciami w sposób, który uznasz za poprawny.

Jak stworzyć album online na Instagramie

Cóż, jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie kroki musisz wykonać, aby się rozwijać twój własny album online na Instagramie i móc podzielić się nim z wybranymi użytkownikami, po prostu musisz czytać dalej, ponieważ pokażemy Ci, na czym polega ta procedura:

  • Przede wszystkim weź smartfon i otwórz aplikację Instagram
  • Jeśli nie jesteś zalogowany za pomocą profilu użytkownika, za pomocą którego chcesz utworzyć album, musisz to zrobić
  • Gdy jesteś na tym koncie, musisz kliknąć przycisk + lub Udostępnij, w dolny środek ekranu
  • W tym momencie system poprosi o zrobienie zdjęcia telefonem lub wybranie jednego obraz z galerii
  • Po wybraniu konkretnego pliku lub kilku, masz możliwość jego edycji i dostosowania do własnych upodobań, z opcjami cięcia, jasnością, filtrami itp., dopóki nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany
  • Po zakończeniu całego procesu edycji zobaczysz, że przed opublikowaniem obrazu system zapyta, czy chcesz udostępnić obraz w jednej z głównych sieci społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, Flickr, Tumblr, plakatowy, e-mail, itp.
  • Po wybraniu kont innych platform do udostępnienia musisz kliknąć samodzielnie przycisk udostępniania

utwórz album na Instagramie

Po opublikowaniu treści, które chcesz na Instagramie, niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy obraz, czy kilka, możesz wybrać, czy chcesz, aby cały świat widział Twoją galerię online, czy tylko kilku przyjaciół w szczególnościmożesz też zrobić kolaż ze swoich zdjęć.

W tym celu istnieją różne alternatywy, które mają bezpośredni związek z uczynić profil prywatnymco oznacza, że ​​tylko osoby, które zostały przez Ciebie upoważnione do przeglądania Twoich profili, mogą zobaczyć publikowane przez Ciebie treści.

Jak widać, udostępnianie swoich postów w Internecie dzięki Instagramowi jest znacznie łatwiejsze niż zrób to inaczeja jeśli ma również profile w większej liczbie sieci społecznościowych, możesz zsynchronizować wszystkie te profile, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Do czego służy funkcja albumu na Instagramie?

Nie ma wątpliwości, że platforma Instagram stał się jednym z najpopularniejszych środków interakcji używanych na różnych urządzeniach. Posiadanie elementów, które pozwalają łatwo przyciągnąć innych użytkowników, takich jak tworzenie albumów i historii do przesyłania treści.

Chociaż Są to zasadniczo elementy społeczne., udało się je wdrożyć w biznesie. Będąc audiowizualnym stanowi atrakcyjny element, który może być skutecznie wykorzystany jako strategia marketingu cyfrowego i przyciągnąć uwagę potencjalnych konsumentów.

I możemy to zrobić, uzyskując dostęp do naszego konta na Instagramie i stworzyć nasz fotoalbum, wykonując powyższe kroki. Konieczność unikania korzystania z profilu prywatnego, na wypadek, gdybyś chciał dotrzeć do większej liczby odbiorców.

czy byłeś w stanie stworzyć swój? album online na instagramie z tym krok po kroku, którego właśnie Cię nauczyliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram