Skip to content

Jak zrobić kolaż lub mozaikę zdjęć na Instagramie, aby przesłać je do feeda i historii

29 de sierpień de 2022

Obecnie Instagram jest jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie. Charakteryzuje się dużą atrakcyjność wizualna i skutecznie wykonywać wszelkiego rodzaju publikacje pod względem zdjęć.

Istnieje niezliczona ilość sztuczek na Instagram, popularna sieć społecznościowa zdjęć, filmów i historii bardzo nas bawi. Również, są pewne błędy, które zdarzają się w powszechny sposób bardziej niż cokolwiek na Instagramie.

Jednym z najczęstszych błędów jest sytuacja, gdy Instagram zamyka się tylko wtedy, gdy próbujesz przesłać historię, a innym podobnym jest, gdy historie na Instagramie się nie ładują, co jest dość niewygodne dla wszystkich, ponieważ historie bawią nas najbardziej.

Możesz więc zrobić kolaż lub mozaikę zdjęć, aby łatwo przesłać je do kanału lub historii na Instagramie

Wiele osób korzysta z tej platformy w celu reklamowania marki lub dokonywania sprzedaży. Jednak optymalne rozwiązanie do zrobienia bardziej atrakcyjne publikacjejest poprzez kolaże.

Jeśli należysz do tego odsetka osób, które wciąż nie wiedzą, jak zrobić kolaż, ten post jest dla Ciebie idealny. Ponieważ wyjaśnimy jak łatwo zrobić kolaż na instagram.

Dodatkowo nauczymy Cię niektóre z najczęściej używanych aplikacji szybko do zakończenia.

Jak szybko zrobić kolaż bez komplikacji na Instagram

Jak wyjaśniliśmy od początku, istnieje wiele sposobów i zastosowań tworzenia kolaży. Tym razem zostanie użyty program Pic Stitch. Ponieważ jest kompatybilny z Systemy operacyjne Android, IOS i Windows Phone.

Instrukcje, których należy przestrzegać to:

  • Poszukaj w sklepie z aplikacjami swojego telefonu aplikacji Pic Stitch. Następnie pobierz i zainstaluj.
  • Następnie otwórz program. Na ekranie początkowym zobaczysz dwie opcje: wybierz jeden z szablonów lub utwórz nowy. Musisz wybrać jeden z nich.
  • Następnie musisz kliknąć edytuj szablon i zacznij od wybrania zdjęcia w każdej z przestrzeni.
  • naciśnij dwa razy w pustej przestrzeni i od razu możesz wybrać dowolny obraz z galerii lub zrobić zdjęcie.
  • Aplikacja przekieruje Cię bezpośrednio do edytora zdjęć. Tam możesz dodać lub ulepszyć obraz. Następnie daje możliwość zapisania.
  • Pod koniec procesu masz możliwość wyboru sieci społecznościowej lub dlaczego chcesz ją udostępnić. W tym sensie musisz kliknąć Media społecznościowe a potem na Instagramie.
  • Wreszcie, będąc na stronie Instagram, już to robisz zwykły proces przesyłania zdjęć (w tym przypadku kolaż).

Tutaj znajdziesz aplikacje do tworzenia kolaży na Instagram

aplikacja instagram zainstalowana telefon komórkowy białe tło

Instagram to sieć społecznościowa używana przez ponad 900 milionów użytkowników. Z tego powodu istnieją różne programy, które umożliwiają tworzenie kolaży do publikacji we wspomnianej aplikacji.

Wśród najczęściej używanych aplikacji mamy:

Układ z Instagrama

Ta aplikacja jest znana jako oficjalna do tworzenia kolaży na Instagram. Również, jest zwykle bardzo łatwy i szybki w użyciu. Twoje kreacje są gotowe w ciągu kilku minut. Jest dostępny dla Apple i Androida.

Jeśli chodzi o jego zastosowanie, Należy zauważyć, że nie ma większych komplikacji. Ponieważ wystarczy wybrać zdjęcia, które chcesz opublikować, a ten sam program zajmie się pokazaniem serii kompozycji. Dlatego użytkownik Będziesz musiał wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba.

pic-kolaż

Ta aplikacja charakteryzuje się umieć dodawać tła do zdjęć, tekstów, rysować, umieszczaj między innymi animacje. Ponadto jest całkowicie darmowy i można go połączyć z Facebookiem i Instagramem w celu wybrania już opublikowanych zdjęć.

picsart

Zwykle ta aplikacja Służy do wykonywania profesjonalnych kolaży. Ponieważ jest to program, który zapewnia pełne i jakościowe funkcje. Pozwala edytować, dodawać efekty, zmniejszać krycie. Wycinaj elementy z tła zdjęcia, które mają znaleźć się w kolażu, między innymi.

Ma też bardzo osobliwe cechy. ponieważ umożliwia nanoszenie na zdjęciach wycinanek, umieszczanie dowolnych figur geometrycznych lub podstawowych kształtów. Możesz także dodaj tła, szablony naklejek, dymki czatu, pośród innych.

Siatka zdjęcia

Jest to darmowa aplikacja. że prezentuje szereg funkcjonalności; które czynią go profesjonalnym narzędziem. Charakteryzuje się posiadaniem trzech głównych funkcji, którymi są: edycja zdjęć, dowolna kompozycja i kompozycja mozaiki.

  • Edycja zdjęć: Ta opcja pozwala osobno wybrać zdjęcie i dodać filtry, naklejki lub przyciąć je.
  • Dowolny skład: za jego pośrednictwem możesz wybrać zdjęcia i umieścić je na płótnie. Następnie można go edytować każdą z funkcji oferowanych przez aplikację.
  • Kompozycja mozaiki: Korzystając z tej opcji, wybierasz zdjęcia, które chcesz dodać do kolażu. Możesz także wybrać żądany szablon, edytować go, dodawać dymki rozmów, tła i inne.

InstaSize

Wśród aplikacji znajduje się jedna z najbardziej uznanych aplikacji do tworzenia historii z doskonałym kolażem zdjęć, aplikacja InstaSize jest obecnie bardzo popularna, największą zaletą jest to, że może być używany online bez konieczności pobierania na urządzenie mobilne.

Na koniec należy zauważyć, że każda z tych aplikacji jest bezpłatna. Chociaż narzędzi umożliwiających tworzenie kolaży jest znacznie więcej, to właśnie one są najczęściej używane. Ponieważ prezentują bardzo kompletne funkcje.

dołącz do naszego kanału telegram