Skip to content

Jak zrobić Instagram Live z gośćmi? – Streaming z przyjaciółmi

27 de grudzień de 2021

Od jakiegoś czasu Instagram ma modalność kierowania na Twoją platformę z dwiema osobami, czyli dodatkową osobą, która jest gospodarzem. Teraz Instagram zwiększa swój zakład na reżyserowanie z większą liczbą osób, co oznacza, że ​​grupa ludzi może wchodzić w interakcje z tą modalnością. To bardzo dobrze, bo zarówno twórcy treści, jak i użytkownicy kont osobistych, bo w ten sposób mogą wycisnąć z tego więcej.

Dzięki tej nowej funkcji, którą można nazwać „pokojami na żywo”, zasięg i interakcja są bardziej owocne dla biznesu, pozyskiwania funduszy i innych narzędzi marketingowych. Mamy nadzieję, że aplikacja wkrótce doda więcej interaktywnych funkcji, takich jak system moderacji, który stanie się bardzo przydatny między innymi.

Ile zaproszonych osób może znajdować się w Live Roomie?

W tym nowym trybie bezpośrednim Instagram oferuje tę nową funkcję, z możliwością dodania trzech kolejnych osób do tej interakcji. To, co pozwala czterem osobom na interakcję w tym samym czasie w tak zwanym Live Room (pokój na żywo), ta forma interakcji, pozwala nam mieć większą zdolność do oferowania naszych usług.

Z czterema osobami na tej samej scenie na żywo Możesz zaoszczędzić cenny czas, zaprezentować produkt bezpośrednio osobom, które mogą być celami w naszym biznesie, przeprowadzić burzę mózgów i szybko odświeżyć propozycję. Krótko mówiąc, korzyści z tego nowego sposobu interakcji pojawiają się same, ponieważ nie chodzi tylko o umieszczanie filtrów i efektów w historiach.

zaproś więcej osób bezpośrednio na instagram

Jak dodać gości, aby mieszkali w Live Roomie?

Zobaczmy, jak to się robi i w jaki sposób możemy wykorzystać ten nowy live room, który oferuje nam aplikacja Instagram. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest aktywacja, przesuwając się w lewo i aktywując opcję Kamera na żywo. Musisz wybrać tytuł nazwy pokoju na żywo, wtedy dajesz opcję PokójTeraz pojawi się lista osób, które chcesz zaprosić do pokazu na żywo, a także tych, które proszą Cię o pokaz na żywo.

Można je dodawać pojedynczo jako wymagane. Organizator dla tej grupy pojawi się u góry ekranu. Dla twórców treści jest to świetne narzędzie do oferowania swoich usług i produktów, można również zrobić podcast, nową, bardzo skuteczną i dynamiczną metodę wywiadu.

Jak długo trwają występy na żywo na Instagramie?

W tym trybie bezpośrednim na początku obowiązywał limit czasowy w ciągu jednej godziny (60 min) i były one osoby do osoby. Teraz to się zmieniło, czas trwania teraz może trwać do czterech godzin maksymalnie na sesję na żywo, jest to możliwe w przypadku połączeń w pokoju, które stają się coraz bardziej przydatne. Wydaje się, że to sporo czasu i wystarcza na większość tych spotkań.

Jak zapisywane są strumienie na Instagramie?

Zapisanie bezpośredniego wideo, a także wszystkiego, co zrobiliśmy sami, jest proste, tylko z transmisją, a opcja wyjdzie z przyciskiem pobierania, który pozwala nam wykonać tę czynność. Ale nie jest to możliwe z filmami na żywo innej osoby, Instagram nie daje takiej możliwości ze względu na obsługę prywatności treści, pozostaje tylko nagranie ekranu za pomocą innych aplikacji, które są przeznaczone do tego celu.

Udostępnianie na IGTV

Na Instagramie jednym z największych zakładów, jakie postawił, jest tworzenie IGTV, który staje się kanałem telewizyjnym na Instagramie, chociaż jest to osobna aplikacja, do udostępniania filmów przesłanych do telewizora. W ten sposób Instagram automatycznie udostępni wideo, ponieważ działa jak normalny telewizor, który uruchamia filmy od razu podczas uzyskiwania dostępu, bez wybierania tego, co chce zobaczyć, co pozwala na przesyłanie naszych filmów.

aplikacja instagramowa tv

Pobieranie wideo na telefon

Od samego początku aplikacji możesz pobierać własne filmy, wgrywać lub tworzyć na żywo. Z tej samej aplikacji, w tym celu będziemy musieli tylko ponownie przesłać, aby aplikacja pokazała nam na końcu przycisk pobierania w prawym górnym rogu, można to zrobić tylko w przez następne 24 godziny ta opcja jest dostępna później ta akcja nie może być wykonana.