Skip to content

Jak zrobić i zrobić zrzut ekranu o lepszej jakości lub wysokiej rozdzielczości na Androidzie i iPhonie

9 de Maj de 2021

Jednym z najlepszych narzędzi, jakie mogą mieć telefony komórkowe i komputery, jest opcja długich zrzutów ekranu, jeśli chcemy mieć obraz, który widzieliśmy w sieci społecznościowej, takiej jak Facebook, Instagram, WhatsApp lub inny, jest to najbardziej natychmiastowe w kilku krokach możemy go zapisać na naszym telefonie komórkowym, możemy również robić zrzuty ekranu na komputerze z systemem Windows.

Ta świetna opcja ułatwia natychmiastowe uzyskanie plików lub memów, które widzimy, zawsze zapisujemy zrzuty ekranu jako pamięć, której moglibyśmy użyć później w każdej sytuacji, która nadejdzie, i zawsze zastanawiamy się, gdzie znaleźć zrzuty ekranu?, My mogą używaj ich nawet jako dowodu, że coś się wydarzyło.

Ale rób zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości Jest to coś, co większość użytkowników uważa za niewiadomą, ponieważ czasami nie są oni zainteresowani jakością lub rozdzielczością, której naprawdę chcemy, z tego powodu tutaj pokażemy, jak to zrobić później.

Jak mogę poprawić rozdzielczość zrzutu ekranu na iPhonie?

Znajomość tej procedury jest niezwykle ważna, aby uzyskać lepszy widok, a tym samym lepszą jakość obrazu w momencie Zrób zrzut ekranu.

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest wprowadzenie „ ustawień ” w menu naszego telefonu iPhone, następnie przechodzimy do miejsca, w którym wskazuje „ ekran i jasność ”, następnie wybieramy opcję „ widok ” i klikamy na opcję „ standard ”, zamiast „ powiększenia ”, już który standard zapewnia nam lepszy widok formatu lub obrazu, który będziemy przechwytywać.

Należy zauważyć, że zrzuty ekranu tracą również swoją jakość gdy udostępniamy je w aplikacjach, ponieważ mają tendencję do tracenia ostrości, aw wielu przypadkach nawet całkowicie, dlatego najlepszą opcją jest wysłanie ich pocztą elektroniczną, albo Gmailem, albo innym, a jeśli nie mamy konta, możemy stworzyć go łatwo.

Jak poprawić jakość zrzutu ekranu na moim Androidzie?

Jak wiemy, te zrzuty ekranu można wykonać ze wszystkich istniejących systemów operacyjnych, dlatego musimy to wiedzieć jak poprawić ich rozdzielczość za pośrednictwem naszego telefonu komórkowego z systemem Android, aby uzyskać lepszą widoczność i zapewnić to samo osobom, z którymi chcemy udostępniać wspomniane ujęcia lub obrazy, które wcześniej zapisaliśmy w naszej galerii.

Najlepsze w tym jest to, że telefony z Androidem pozwalają nam poprawić rozdzielczość ekranu, na przykład gdy mamy zamiar się uczyć, grać lub zrobić zrzut ekranu, potrzebujemy ekran o wysokiej rozdzielczości, dlatego pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, aby go uzyskać, jest w tym przypadku wejście w „ustawienia” naszego telefonu z systemem Android, a następnie wybranie opcji oznaczającej „ekran”.

zrzut ekranu telefonu

Następnie klikamy opcję „ rozdzielczość ekranu ” i wybieramy żądaną rozdzielczość, najlepiej byłoby umieścić najbardziej zaawansowaną, aby osiągnąć nasz cel, należy również zauważyć, że są telefony komórkowe, które ma już wysoką rozdzielczość z fabryki, ale w pewnym momencie może zostać utracony z powodu różnych problemów.

Aplikacje do ulepszania zrzutów ekranu

Chociaż prawdą jest, że istnieje wiele różnych zastosowań dla tego rodzaju działalności, i jest to, że wiele z nich jest podobnych, ponieważ spełniają tę samą funkcję, to znaczy poprawić rozdzielczość zrzutów ekranu, ale w głębi duszy nie są takie same ze względu na swoje cechy, niektóre lepsze od innych.

Wśród najlepszych mamy Screenple, który obejmuje przechwytywanie na różne i bardzo proste sposoby, takie jak kombinacja przycisków lub po prostu przycisk do wykonania pracy.

Również jednym z ulubionych jest Screen Master, który pozwala nam przechwytywać nawet przez potrząsanie telefonem lub po prostu za pomocą pływającego przycisku, jest jednym z najbardziej autentycznych i pozytywnie ocenianych przez publiczność, która go używa.

W ten sam sposób mamy kafelek ekranuPo prostu naciskając szybkie ustawienie możemy uzyskać świetny i wysokiej jakości zrzut ekranu, i oczywiście są też programy do przechwytywania na PC, ponieważ ta potrzeba nie ogranicza się tylko do naszych telefonów.