Skip to content

Jak zrobić etykietę w Gmailu z mojego telefonu z Androidem i sortować moje e-maile

5 de luty de 2022

E-maile czasami oferują znacznie więcej niż aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, takie jak Messenger, WhatsApp i DM. Te komunikatory mają wiele funkcji istotne, ale złą rzeczą w każdym z nich jest to, że nie pozwalają na tworzenie etykiet, a tym bardziej na wysyłanie dużych plików.

Gmail oferuje szeroką gamę etykiet do porządkowania wiadomości lub e-maili, niezależnie od tego, jak chcesz je nazwać. Następny, pokażemy Ci, jak tworzyć etykiety w Gmailu z telefonu komórkowego z Androidem e-maile są zmieniane na etykiety i z jakiego powodu niektóre etykiety, które tworzysz, nie pojawiają się.

Co zrobić, aby uporządkować wiadomości, które otrzymujesz na pocztę Gmail?

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zawsze lubią mieć dobrze zorganizowane wiadomości w wiadomości e-mail, powinieneś utworzyć etykiety lub zarchiwizować wiadomości. Kiedy idziesz do umieszczania etykiet na swoich wiadomościach, możesz je uporządkować według sekcji zgodnie z tematem, którym się zajmują.

Kiedy je złożysz, każdy z nich trafi do sekcji, której nie można zobaczyć gołym okiem. Zaletą archiwizowania wiadomości jest jednak to, że mniej istotne możesz przechowywać w jednym miejscu, a te ważniejsze bezpośrednio w skrzynce odbiorczej. Jeśli nie wiesz jak wiadomości są archiwizowaneProszę zwrócić uwagę na następujący proces:

 1. Wejdź do Gmaila z aplikacji lub z internetu
 1. Zaloguj sie
 2. Wybierz dowolny e-mail
 3. Następnie wybierz ikonę w kształcie pliku ze strzałką skierowaną w dół i gotowe

W ten sposób jest tak wiadomości są archiwizowane na Twoim koncie Gmail, taki proces dotyczy również komputerów, nie tylko telefonów komórkowych. Nawiasem mówiąc, w Gmailu istnieje sposób na znalezienie największych wiadomości lub plików, jakie masz.

Jak łatwo tworzyć etykiety w wiadomości e-mail Gmail?

Etykiety Gmaila są bardzo łatwe do tworzenia, wystarczy tylko postępuj zgodnie z określonym procesem. W kolejnych dwóch podtematach wyjaśnimy, jak tworzyć takie etykiety zarówno w aplikacji Gmail, jak i w Internecie.

Z aplikacji mobilnej

Zarządzaj pocztą Gmail ze swojego aplikacja na telefon komórkowy Robi to prawie każdy. Chociaż z tej aplikacji nie możesz uzyskać dostępu do wszystkich funkcji poczty e-mail, przynajmniej możesz sortować wiadomości e-mail według etykiet:

 1. Uruchom telefon.
 2. Otwórz aplikację Gmail.
 3. Zaloguj sie
 4. Wybierz żądany adres e-mail
 5. Po jego wybraniu na górze pojawi się kilka opcji. Musisz nacisnąć ikonę w kształcie etykiety.
 6. Na koniec wyznacz etykietę, pod którą ma trafić ta wiadomość, lub jeśli nie, utwórz nową etykietę

chłopiec używający Gmaila na swoim telefonie

W Gmailu możesz utwórz wszystkie etykiety, które chcesz, dobrą rzeczą jest to, że umożliwia sortowanie wiadomości według sekcji, nawet jeśli jest ich wiele. Teraz, tworząc etykiety, aby uporządkować e-maile w Gmailu, musisz być dokładny, aby wszystko było dobrze zorganizowane.

Jeśli nie wiesz, w Gmailu istnieje sposób na połączenie konta z e-mailem korespondencji seryjnej, co może być dla Ciebie bardzo przydatne. Jedną z najlepszych rzeczy w wykonaniu takiego linku jest to, że możesz korzystać z pamięci obu kont maili.

Na stronie na PC

Ze strony Gmail jest to o wiele łatwiejsze organizuj e-maile według etykiet ponieważ wszystkie opcje Gmaila są na pierwszy rzut oka. Zwróć uwagę na to, co powinieneś zrobić:

 1. Uruchom swoje urządzenie
 2. Otwórz przeglądarkę internetową
 3. Wejdź na stronę Gmail
 4. Zaloguj sie
 5. Wybierz e-maile, które chcesz posortować według etykiet
 6. Aby zakończyć, kliknij ikonę, która ma kształt etykiety i dodaj e-maile do już utworzonej etykiety lub jeśli nie, utwórz nową

Wiesz dokładnie, jak to jest tworzyć etykiety dla wiadomości w e-mailu Gmaila. Potrzebne jest nauczenie się przenoszenia niektórych e-maili z jednej etykiety do drugiej. Należy zauważyć, że w Gmailu istnieje sposób na oznaczenie każdego e-maila jako przeczytanego.

dostęp do Gmaila na PC

Jak zmienić swoje e-maile w Gmailu na różne etykiety utworzone na Twoim koncie?

Przenoszenie wiadomości e-mail jest łatwe. co musisz zrobić? jest wpisanie etykiety gdzie ta wiadomość jest, zaznacz ją, naciśnij ikonę w kształcie pliku z małą strzałką skierowaną w bok i wybierz miejsce, w którym będzie przechowywana.

To wszystko, co musisz zrobić, aby móc przenieść pocztę z jednej strony na drugą e-mail, jeśli znajduje się w etykiecie.

Dlaczego utworzone przeze mnie etykiety nie pojawiają się w mojej poczcie e-mail w Gmailu?

Czasami niektóre wykonane przez Ciebie etykiety nie będą dla Ciebie widoczne, ponieważ te nie są kwalifikowane jako główny. Główne to te, które zawsze widzisz gołym okiem. Aby znaleźć te etykiety, które utworzyłeś, musisz przejść do sekcji, w której każda z etykiet jest Ci prezentowana.

dołącz do naszego kanału telegram