Skip to content

Jak zrobić duet na TikTok z filmami już opublikowanymi na platformie?

26 de luty de 2022

Każdego dnia pojawiają się nowe aktualizacje z różnych sieci społecznościowych, takich jak TikTok, Facebook, Instagram i inne, zapewniając lepsze narzędzia dla każdego z użytkowników, którzy w nim żyją. Platforma tiktok od samego początku oferowała swoim użytkownikom bardzo funkcjonalne narzędzia do tworzenia treści, dzięki czemu tworzone przez nich filmy miały znacznie większy wpływ na innych użytkowników.

Teraz filmy duetów stały się trendem w sieci społecznościowej TikTok, w której użytkownicy mogą albo nagrać duet z innym użytkownikiem że opuściłeś opcję duetu lub po prostu stwórz duet z filmem, montując z nim swój film. Podobnie, jeśli jeszcze nie nauczyłeś się lub nie wiesz, jak grać w duecie na TikTok, to trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ tutaj nauczymy Cię, jak grać w duecie.

Jak wybrać opcję duetu z innego filmu?

Aby wybrać opcję duetu w innym filmie, jest to bardzo proste, ponieważ musisz kliknąć ikonę strzałki wskazującej na zewnątrz, że to ona udostępnia wideo. Po wybraniu możesz wybrać opcję duetu, która się tam pojawi.

Co zrobić, jeśli nie masz włączonej opcji duety?

TikTok stał się światowym trendem i już miliony ludzi korzystają z platformy tiktok do tworzenia i edytowania na niej filmów. Dzieje się tak dlatego, że robią to dla zabawy lub wielu użytkowników przesyła filmy na platformę, aby mogli pokazać, co im się podoba w jednym filmie.

Jednak mobilna aplikacja tiktok udostępniła bardzo szczególną funkcję, która pomaga wielu użytkownikom z niej korzystać. Podobnie funkcja zintegrowana z platformą polega na tworzeniu filmów w duecie na TikTok i jest bardzo przydatna dla jej użytkowników.

Pamiętajmy, że duety w większości tworzone są z materiałów wideo opublikowanych wcześniej przez innych użytkowników i które posiadają aktywną opcję umożliwiającą wykonanie duetu. Teraz, jeśli użytkownik, który nakręcił film, nie aktywował tej opcji, żaden inny użytkownik, który chce zrobić film w duecie z tym, nie będzie mógł tego zrobić, ponieważ nie ma możliwości wykonywania duetu. Istnieje jednak kilka alternatyw, które możesz zastosować, aby stworzyć duet z filmem tego typu.

Poproś właściciela o aktywację

Jedną z alternatyw, jaką musimy osiągnąć w duecie na tiktok z filmem, który nam się podobał, ale która funkcja duetu nie jest dostępna w tym filmie, jest rozmowa bezpośrednio z właścicielem filmu. Oznacza to, że musimy napisać do prywatnego, jeśli istnieje możliwość włączenia funkcji duetu w tym filmie, ponieważ podobał nam się film i chcemy, aby miał podwójne zastosowanie w innym filmie.

Istnieje jednak możliwość, że w takim przypadku właściciel filmu nie zgodzi się na twoją prośbę będziesz miał inne rozwiązanie za tę niedogodność.

Nagraj w trzeciej osobie

nagrać w osobie trzeciej do wykonania duetu

Jeśli to nie zadziała, poproś właściciela filmu, aby aktywował opcję duetu w tym filmie, który tak bardzo nam się podobał i z którym chcemy zrobić duet, wtedy będziemy musieli wybrać nagrywanie w trzeciej osobie. Rozumiemy przez to, że Będziesz musiał zrobić zrzut ekranu ale w filmie, w którym można bardzo dobrze nagrać wideo, a następnie edytujemy go w aplikacji do edycji wideo, aby przyciąć rozmiar, abyśmy mogli go użyć na tiktok.

Po naprawieniu wideo będziesz mógł wejść na swoje konto tiktok i wybrać edytowane wideo, aby je udostępnić, ale najpierw musisz aktywować opcję duetu, aby móc nagrać drugą część. Teraz po opublikowaniu filmu musisz przejść do swojego profilu, w którym wprowadzisz ten film i w którym wybierzesz opcję udostępniania a potem opcja duetu. Reszta będzie polegać na wykonaniu Twojej części, edycji i przygotowaniu do udostępnienia.

Jak nagrać duet z innego filmu na TikTok?

Naprawdę bardzo łatwo jest nagrać duet lub lepiej znany duet na TikTok, aby nie robić filmu z innymi filmami. Jedynym wymogiem, który będziesz musiał zrobić, jest to, aby inny użytkownik, z którym chcesz nagrać film, miał aktywną opcję duetu.

Teraz, aby wykonać duet na TikTok, musisz wejść do aplikacji tiktok, aby wyszukać wideo, z którym chcesz zrobić duet, a następnie nacisnąć opcję udostępnienia wideo.

naucz się grać w duecie na tiktok z innym filmem

Następnie w opcjach, które się pojawią, musisz wybrać opcję duetu, a zostaniesz przeniesiony do interfejsu tiktok, w którym możesz nagrać swój film razem z wybranym. Teraz rozpocznij nagrywanie, a po zakończeniu nagrywania wideo możesz je edytować, dostosowując głośność, prędkość i inne szczegóły, które widzisz w razie potrzeby. Aby zakończyć, musisz wykonać inne kroki, które są bardzo proste i będziesz musiał dodaj do niego tekst przed wysłaniem gdzie umieścisz hashtagi i etykietę, a następnie opublikujesz.

Prawidłowy balans głośności

Musisz wziąć pod uwagę zrównoważenie głośności pomiędzy wybranym filmem, aby stworzyć duet z filmem, który zamierzasz z nim nagrać. W przypadku, gdy zamierzasz stworzyć duet z teledyskiem, w którym musisz zaśpiewać część piosenki, spróbuj ustawić odpowiednią głośność oba filmy dobrze razem brzmiały.

Nie przeszkadzać

Bardzo ważne będzie, aby iść w tym samym czasie, co film, z którym zamierzamy zrobić duet, ponieważ jeśli wyjdziemy poza czas, będzie to bardzo dziwne. Teraz ważne będzie również, abyśmy nie przerywali filmu, aby nie wyglądało na nieskoordynowane, i raczej starali się mówić w części, którą powinieneś.

dołącz do naszego kanału telegram