Skip to content

Jak zrobić domowy statyw do telefonu komórkowego lub mikrofonu z tektury, rur PCV lub drewna?

24 de maj de 2022

Z telefonami komórkowymi, które obecnie posiadamy, z ich aparatami z tak dużą liczbą pikseli i możliwością robienia zdjęć w bardzo dobrej rozdzielczości, nie wspominając o możliwości nagrywaj w HD lub Full HD, nawet 4K.

To normalne, że chcieć rób filmy i nagrywaj je za pomocą urządzenia mobilnegozwłaszcza gdy w tej chwili moda na filmy i zdjęcia w sieciach społecznościowych jest bardzo popularna.

Problem polega na tym, że oczywiście musimy obsługiwać urządzenie na wypadek, gdybyś nie miał kogoś, kto może nas nagrać. Czego używamy w takim przypadku? jakiś statywale zamiast kupować, chcę Ci pokazać jak to zrobić? Dom z rzeczami, które możesz już mieć w swoim domu.

Chociaż jeśli masz mały aparat, taki jak GoPro, bardzo nam to pomoże od tego czasu tego rodzaju aparaty są dostarczane z niektórymi akcesoriami które możesz ponownie wykorzystać do nagrywania za pomocą telefonu komórkowego na statywie, który zrobisz później i możesz wyraźnie umieścić kamerę GoPro.

Możliwe jest wykonanie w pełni funkcjonalnego domowego statywu na urządzenie mobilne

Obecnie filmy dla sieci społecznościowych są modnezwłaszcza na platformach takich jak YouTube, jedna z największych, tiktok, Instagram i Facebook, w młodych ludziach filmy są źródłem największej rozrywki i dlatego wiele osób chce zacząć nagrywać filmy.

Albo w przypadku platform typu Instagram mieć bardzo ładne zdjęcia, choć wiele razy zdajemy sobie z tego sprawę nie mamy nikogo, kto by nas zrobił zdjęcia lub nagrał filmy, a do tego akcesoria, takie jak statyw, są tak funkcjonalne, że złe jest to, że są dość drogie.

Dlatego tutaj w Obejrzyj How To Nauczymy Cię, jak zrobić bardzo funkcjonalny statyw Zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na mikrofonie będziesz mógł tworzyć najlepsze filmy, robić najlepsze zdjęcia i nagrywać największe hity.

Najbardziej niesamowitą rzeczą jest to, że będzie bardzo tanio i z materiałami, które często mamy w naszym domu.

Jak łatwo zrobić domowy statyw do telefonu lub mikrofonu

Chodzi o to, że używamy nawet prostych przedmiotów, które mamy w domu, aby móc w ten sposób utrzymać telefon komórkowy i żeby w ogóle się nie ruszał, ani centymetra i więc możesz nagrywać filmy bez żadnego problemu lub w zależności od tego, kto trzyma telefon komórkowy.

ale z kolei możesz zrobić jeden szybko z następującymi materiałami:

  • Plyta gipsowa
  • Pistolet na klej
  • pasek silikonowy
  • Reguła
  • Tnie tekturę
  • Nożyczki
  • pasta ołówkowa
  • dopasuj kij
  • nakrętka motylkowa

czarne klipsy do komórek bazowych

Jak widać, są to rzeczy, które na ogół mamy w domu i z których możemy zrobić całkiem dobry statyw, stabilny, a przede wszystkim podobny do zakupionego, chcę wam zostawić film poniżej, gdzie będziesz w stanie zobaczyć szczegółowo jak zrobić domowy statyw w bardzo szybki sposób

A przede wszystkim zbyt łatwe dla Ciebie, aby zrobić swoje nagrania łatwo w każdej sytuacji i wszędzie ponad wszystko.

W ten sposób szybko i ekonomicznie wykonasz statyw do telefonu komórkowego

Pamiętaj, że jest to również niezbędne dla Twojego nagrania wychodzą w dobrej jakości że masz przede wszystkim bardzo dobre oświetlenie, oświetlone otoczenie jest niezbędne, aby móc w ten sposób cieszyć się jakością wideo.

Oświetlenie jest ważne, aby osiągnąć dobry wynik w filmowaniu jeszcze lepiej jest mieć bardzo jasne miejsce, nawet nadmiernie, zanim będziesz musiał martwić się o aparat lepszej jakości.

To ważne a nagrywać w jakości HD w BARDZO jasnym pomieszczeniu może mieć po prostu świetny wynik i zostawić nam nienaganny film, nagrany z domowego statywu, bez konieczności wydawania większej ilości pieniędzy za absolutnie nic.

Istnieją bardzo dobre sztuczki i aplikacje, takie jak aplikacja Camera Super Pixel, które pomogą ci piksele aparatu w telefonie komórkowym rosnąNiezależnie od tego, czy jest to kamera przednia, czy tylna, często zdarza się, że gdy nagrywamy siebie z daleka, nasz obraz jest lekko zniekształcony.

To sprawia, że ​​czujemy się bardzo niekomfortowo, więc zaczynamy myśleć, że naprawdę bezużyteczne jest posiadanie dużego iw pełni funkcjonalnego statywu. jeśli nasz telefon nie nagrywa tak, jak tego potrzebujemy.

Mamy nadzieję, że ten samouczek zadziałał całkowicie dla Ciebie i że odnieść sukces w swoich ulubionych sieciach społecznościowych lub możesz po prostu dobrze się bawić z rodziną i przyjaciółmi.

Jeśli masz jakieś pytania, na które chciałbyś, abyśmy odpowiedzieli, zostaw to w komentarzach a my z przyjemnością go rozwiążemy.