Skip to content

Jak zrobić bezpośrednie lub transmitować na żywo na Instagramie — kompletny przewodnik

19 de luty de 2023

Nie brakuje osób, które się poświęcają transmisja na żywo od czasu do czasu na portalach społecznościowych, niezależnie od tego, czy są to ważne wydarzenia towarzyskie, spotkania z przyjaciółmi czy chwile, kiedy po prostu mają ochotę porozmawiać i aby ich bliscy, gdziekolwiek się znajdują, mogli ich zobaczyć, wysłuchać, a nawet zadać im pytania.

Oto, co możemy zrobić na Instagramie z jednej z jego najnowszych aktualizacji iw tym artykule chcę ci powiedzieć trochę więcej na ten temat, ale chcę ci też pokazać jak prowadzić transmisję na żywo na Instagramie.

Twórz wideo na żywo na Instagramie

Przede wszystkim niezbędna jest aktualizacja aplikacji do najnowszej wersji, dlatego w przypadku Androida wchodzimy do Google Play i szukamy na Instagramie potwierdzenia, że ​​mamy najnowszą wersję, w przypadku iOS zrobimy to samo dla App Store.

Gdy będziemy mieli najnowszą wersję, zobaczysz, że nadawanie na żywo wcale nie jest skomplikowane, to znaczy, jeśli zalecamy połączenie z siecią Wi-Fi, czyli masz stabilne połączenie, abyś nie miał problemy, kiedy dokonać transmisji w pytaniu, możesz zrobić double direct.

Jak transmitować na żywo Instagram

Przede wszystkim musisz otworzyć aplikację oczywiście z telefonu komórkowego. Jeśli spojrzysz na górę, po lewej stronie znajdziemy ikonę aparatu, musisz nacisnąć właśnie tam. Teraz zobaczysz, że możesz rozpocząć nagrywanie i mamy wiele opcji, aby to zrobić, będziemy naciskać gdzie jest napisane „bezpośrednio”.

Nie jesteś jeszcze na żywo, musisz najpierw nacisnąć tam, gdzie jest napisane „rozpocząć wideo na żywo” kiedy go klikniemy, Instagram pokazuje nam komunikat „Wyślemy powiadomienie do niektórych Twoich obserwujących, aby mogli dołączyć”. Z pewnością przy jakiejś okazji otrzymałeś te powiadomienia, że ​​znajomy kręci filmy na żywo.

bezpośrednia transmisja na instagramie

streamowanie na instagramie

Jak zobaczysz, wcale nie jest to zbyt skomplikowane bezpośrednio na Instagramie. Należy również wziąć pod uwagę, że po zakończeniu filmu inni nie mogą go później zobaczyć, ale raczej są w tej chwili, kto nie może cię zobaczyć, gdy to robisz, to znaczy na żywo, wtedy będą nie móc się z tobą zobaczyć. Jeśli chcesz zostawić film na swoim koncie, aby każdy mógł go obejrzeć w dowolnym momencie, to inna historia, podobna, ale inna, możesz użyć filtrów w czasie transmisji na żywo.

Nagrywanie na żywo na Instagramie jest bardzo łatwe

Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, aby wiele sieci społecznościowych było jedną z jego głównych atrakcji, jedną z sieci, która stała się bardzo popularna dla wielu, jest Instagram ze względu na oferowane usługi. Jednym z największych udogodnień jest możliwość nagrywać wydarzenia na wideo.

Jest to coś, czego niewiele konkurencyjnych sieci ma taką możliwość lub jeśli ją mają, ale jako oddzielna aplikacja, jednak Instagram oferuje wiele opcji, od zdjęć po proste reklamy. Uzupełnieniem jest tzw możliwość przesyłania strumieniowego na żywo.

Wiadomo, że ta funkcja jest idealna dla tych, którzy chcą przekazywać ważne wydarzenie lub dać zabawną opinię na żywo, można to zrobić z wielką łatwością. Odbywa się to poprzez sprawdzenie, czy mają stabilne połączenie internetowe do strumieniowania.

Po wykonaniu tej czynności zostanie zweryfikowane, czy wersja Instagrama zainstalowana na telefonie komórkowym jest zaktualizowana. Po zweryfikowaniu w Sklepie Play przejdź do aplikacji Instagram, aby wyszukać ikonę aparatu. Po kliknięciu na ikonę tam można znaleźć opcję „bezpośrednią”.

Naciśnięcie go przygotuje telefon komórkowy do transmisji, a tym samym naciśnięcie opcji z napisem „rozpocząć wideo na żywo” na początek, po naciśnięciu będą nagrywać wideo na żywo z Instagrama. Dzięki temu wielu może pokazać ważne wydarzenie.

Korzystanie z tego typu aplikacji pozwala milionom ludzi zmierzyć się z pewnym rodzajem opinii lub jakimś niedawnym wydarzeniem. Sposób użycia Instagram do nagrywania To wspaniała rzecz dla setek użytkowników na całym świecie, aby ich obserwujący niczego nie przegapili.

dołącz do naszego kanału telegram